מה קורה??

פיקוס123

New member
מה קורה??

מה שולמכם? איפה כולם? ממילא אין הרבה שנכנסים לכאן, כולם עברו לפיסבוק או שלאן שלא יהיה... אבל היה נחמד לפעמים עם יהיה כאן תנועה, הודעות .... אני מקוה שלא יתחיל שוב קרונה, לא נגמר הגל הראשון וכבר מתחיל השני, ממילא מחר מתחיל שלושת השבועות ואין הרבה מה לעשות והקטן בגן ולגדול יש מסגרת עד כמעט סוף אוגוסט, אמרתי לבעלי שישכח ממלון השנה, הכל יקר, אנשים לא נוסעים לחו''ל אז נשארים בארץ....... והמחירים בהתאם, רק נסע לבקר את גיסתי עם טיול בדרך ואולי ניסע לחמותי.....

Gu987

Well-known member
את לא לבד

כל העכברים נוטשים את האניה של תפוז. רק הטובים נשארים....

פיקוס123

New member
תודה

נחמד לדעת שאנחנו מהטובים....אבל לצערי היו כאן הרבה ועזבו, אני יודעת שמחדשים את כל האתר של תפוז ויש פורומים שעוברים וכאלה שלא, אבל איתי לא יוצרו שום קשר לטוב או לרע.... אני באמת אהבתי את הפורום בזמנים הטובים שלו, אבל הנגישות לתפוז לא נוחה מן הפלאפון בעבודה אין לי מחשב, והרוב או שהפגים שלהם התבגרו ועזבו את הפורום ומי שעוד יש לו פגים ונשאר בתחום עבר לקבוצת הפיסבוק של הפגים.... אבל בפיסבוק זה המוני ואפשר לראות מי אתה וכאן יש אלמוניות יחסית שאני אוהבת. אבל יהיה נחמד עם יהיה שתופים תנועה כל שהיא

Gu987

Well-known member
האמת

האמת שאני לא קשור לפורום הזה. אני מעורב בפורום אחר, ורק במקרה הגעתי לכאן. אבל ההודעה שלך נגעה ללב. כמו אדם על אי בודד שבכדי לא להשתגע מתחיל לדבר אל עצמו.... אז חבל שתדברי אל עצמך. תמצאי לך פורום שיעניין אותך (כבר אין הרבה כאלה בימינו), ותתקשרי עם אנשים...

פיקוס123

New member
יש כמה

שלום לך, יש כמה פורמים שאני אוהבת להכנס להסתכל שם אבל כל מערכת תפוז עוברת איזה שהוא תהליך שיגרוג ואני לא יודעת אם יסגרו פורמים לא פעילים או לא כי לא יצרו איתי איזה קשר ממערכת תפוז.... ומה לעשות שאני המנהלת ואני צריכה להראות נכוכות מדי פעם לפעם ולהזכר בימים הטובים שהפורום היה יותר פעיל אבל לצערי הפגים התבגרו וההורים עזבו והחדשים הלכו לפיסבוק איסטגרם ולא יודעת מה עוד

Gu987

Well-known member
את כמו רב החובל

שנשאר אחרון על האוניה הטובעת. כל הכבוד על האחריות וההתמדה.

פיקוס123

New member
תודה

תודה לך, אבל עם יש דבר שאני לא אוהבת זה לדבר סתם עם אנשים שאני לא אוהבת על דברים שלא מעינינים אותי, כמו זאתי בעבודה שלי, ואין לי כוח לחפש בפורום תפוז מתחדש פורומים חדשים מעינינים, יש אחד שאני נכנסת לבקר בו שנים אבל כתבתי בו פעם או פעמים, פעם באמת כתבתי בפורומים יותר עכשיו פחות, וגם בפיסבוק אין לי הרבה מה לעשות.... אבל שם יותר נגיש מהפלאפון. ואין לי הרבה זמן במחשב כי הבן הגדול שלי במחשב והקטן רוצה צומי

Gu987

Well-known member
האמת שאני מבין אותך

תפוז החדש הוא על הפנים. האתר הישן מפרפר פירפורי גסיסה. גם אני. חוץ מהפורום שאני פעיל בו. לא מוצא הרבה עניין. ככה גם הגעתי לפורום שלך במסגרת טיולי באתר. אין לי פגים, זה למעשה לא קשור אלי. טוב שלא עצרו אותי על שוטטות. רגע יש לי רעיון..

למעלה