מה שחוויתי במדיטציית היונה- חדש שלא הכרתי

מה שחוויתי במדיטציית היונה- חדש שלא הכרתי

אנסה ברשותכם יקיריי ואהובי להעביר במלים חוווו-יה (זו איננה שגיאת כתיב) שאני מאד מתקשה להעבירה בשפת האותיות והמשפטים. בשעה היעודה ביום ששי בשעה שש הגעתי לכנרת. (כמובן בתודעה) ושם כבר עמדו על שפתה נשמות העולם היקרות. וראיתי מרבד זהב גלי פרוש על פני המים. עלינו כולנו על מרבד זהב גלי הכנרת, והרגשתי איך בכפות הרגליים חולפים זרמים עדינים עדינים, גלי זהב, שעלו ונסקו מאצבעות הרגלים אל הגוף כולו וממלאים אותו באנרגיה חדשה שלא הכרתי. זהב גלי הכנרת - כך קראתי לה לאנרגיה. ההרגשה הייתה מופלאה, מעבר למלים, מעבר לתחושות ולחוויות שאני מכירה. וכך חוו גם נשמות העולם שלידי. ברגע שהאנרגיה הגיעה מכף הרגל אל הראש פרשנו את ידינו אל על ואפשרנו לזהב גלי הכנרת לעלות מעלה מעלה כשאנחנו מכוונים אותם אל ארצנו האהובה, ואל אזורנו שהוא בבחינת צעירים חסרי מנוח, ומשם לעולם כולו, וראינו בעיני רוחנו איך האנשים שמחים ומחייכים ולא מבינים מדוע. אך טוב להם, וליבם ממש לא יוצא למלחמה מאבק ועימות. וכך טבלנו עימם בתוך הטוב הזה שהגיע מזהב גלי הכנרת. כאשר חזרתי - ברוח - לביתי, נגשתי לפסנתר והצלילים היו חדשים לי, עדינים, רכים, מעולם לא חוויתי רוך ועדן שכזה. תודה לאל, תודה לשליחיו, ותודה לכנרת המופלאה, שהיא שער לה' צדיקים יבואו בו - שהעניקו לנו מברכתם המופלאה. אגב, כאשר נסיתי היום בשבת לשחזר, לא הצלחתי. אולי המתנה הזאת היא ליום ששי? ליום היונה הלבנה? אך אתמול כאשר שוחחו עמי צביקה וחגית בערב, הם חשו באנרגיה הזו אפילו עברו כבר שלוש שעות מאז, הצלחתי לשחזר אותו והיא עברה אליהם. והם חוו את זרמי האור. מי יודע אולי אנסה שוב מחר, כי גם עכשיו אמורים להגיע אורחים ואינני רגועה, ואולי יחד בכוחות משותפים נצליח? אם חוויתי אותה, היא כבר נמצאת בתוכי, ואני מאמינה באמונה שלמה שנוכל לחוש בה שוב ושוב ושוב. מתת אל היא, רכה עדינה וחדשה. רטט מאד מעודן שיסייע לנו להיות מה שאנחנו ויותר. שוב הודיה לבוראנו האהובים, הודיה הודיה.

למעלה