מילה טובה על מטרופלין LIVE ועל הרפורמה

romcd

New member

חברות התחבורה הציבורית הטובה בישראל
אתם מוזמנים לדרג

תדירות ,שירות , חדשנות

דעתי

מטרופלין הכי טובה ,תדירות טובה מאד בשרון ובדרום אוטובוסים שיוצאים בשבת ב 16:00 קו 29 ו 370 מב"ש !!! ביום שישי עד 16:50 מתל אביב 369 כולל שעון חורף ,הוספת קווים חדשים ,

אוטובוסים חדשנים עם WI FI ואזניות ,מסכים בתחנות (מטרדו דן ) ,שירות טוב ,תמיד מתקשרים אליי בחזרה ,משתדלים לענות .

שאר החברות פחות או יותר אותו דבר , קונקס -ואיולה מצטיינת במחירים נמוכים מאד .

כרגע נסעתי באוטובוס האחרון של 369 ,עם WI FI - אייפד (YOUTUBE) אטובוס חדש ונקי , פשוט תענוג אמתי לכל חובב תחבורה ציבורית ,

לא הרגשתי את הנסיעה,הכל חושך,מצב שלא קורה ברכבת ,רק אורות המושבים בדרך ולפעמים הכביש ,הכל שקט ואני עם אייפד ואזניות ,לזה אני קורא מהפכה .

כאשר בין 22:45 ל 23:30 , יוצאים מתל אביב כ- 7 אוטובוסים לבאר שבע !!! מאספים וישירים, ,זה היה קורה באגד ,בטח שלא , הרוב מבינים שסה"כ התחבורה בישראל בסדר גמור

וזאת אודות לרפורמה מ 2002 .

נא לא לשרשר אותי .

romcd

New member
למיטב ידעתי לכל אוטובוס יש WI FI בקווי הדרום

כרגע נסעתי באוטובוס האחרון של 369 ,עם WI FI - אייפד (YOUTUBE) אטובוס חדש ונקי , פשוט תענוג אמתי לכל חובב תחבורה ציבורית ,

לא הרגשתי את הנסיעה,הכל חושך,מצב שלא קורה ברכבת ,רק אורות המושבים בדרך ולפעמים הכביש ,הכל שקט ואני עם אייפד ואזניות ,לזה אני קורא מהפכה .

כאשר בין 22:45 ל 23:30 , יוצאים מתל אביב כ- 7 אוטובוסים לבאר שבע !!! מאספים וישירים, ,זה היה קורה באגד ,בטח שלא , הרוב מבינים שסה"כ התחבורה בישראל בסדר גמור

נא לא לשרשר אותי .
של מטרופלין או קרוב ל 90% ,לא נתקלתי בחצי השנה האחרונה באטובוס ללא WI FI בקווי מטרופלין ,מה גם שכל אוטובוס מחובר למערכת GPS או משהו דומה .

כל מה שאני אומר שבזכות הרפורמה יש לנו עילה לדבר בפורום על השינוי לטובה(תמיד אפשר לשפר עוד ), ללא הרפורמה הפורום היה אילם .

romcd

New member
עובדתית לא ניתן להתווכח עם ..

של מטרופלין או קרוב ל 90% ,לא נתקלתי בחצי השנה האחרונה באטובוס ללא WI FI בקווי מטרופלין ,מה גם שכל אוטובוס מחובר למערכת GPS או משהו דומה .

כל מה שאני אומר שבזכות הרפורמה יש לנו עילה לדבר בפורום על השינוי לטובה(תמיד אפשר לשפר עוד ), ללא הרפורמה הפורום היה אילם .
זה שקו 446 פעל עד 21:45 משתי הכיוונים חוץ מימי חמישי עד 22:00 .

ורק לאחרונה ביוני ,זה השתנה ל 22:15 מב"ש ומירושלים ל 22:30 וזה בגלל שאני כתבתי להם שיסתכלו מה קורה מעבר -מטרופלין ,בדומה לכך גם קו 300 מאשקלון שפועל עד 22:00 (מיוני)

במקום עד 21:15 .

עובדתית קו 369 הפסיק לפעול מתל אביב באגד ב 23:00 במטרופלין עד 23:30 מרכבת מרכז דרך ת"מ . מב"ש הפסיק ב 21:45 בתקופת אגד , כיום 22:40 .

בשישי בימי אגד הפסיק לפעול ב 15:30 שעון חורף מתל אביב ,כיום 16:50 מתל אביב כולל שעון חורף וקיץ .

אני נוסע בקווים אלו שנים עוד לפני הצבא מ 96-97 עד היום ולכן אני מדבר ממקור ראשון על השינוי ועל זה שמשנת 2004 היה לי כרטיס נטען .

mister K

New member
תהיה בטוח שהשינוי הוא לא בגללך...

זה שקו 446 פעל עד 21:45 משתי הכיוונים חוץ מימי חמישי עד 22:00 .

ורק לאחרונה ביוני ,זה השתנה ל 22:15 מב"ש ומירושלים ל 22:30 וזה בגלל שאני כתבתי להם שיסתכלו מה קורה מעבר -מטרופלין ,בדומה לכך גם קו 300 מאשקלון שפועל עד 22:00 (מיוני)

במקום עד 21:15 .

עובדתית קו 369 הפסיק לפעול מתל אביב באגד ב 23:00 במטרופלין עד 23:30 מרכבת מרכז דרך ת"מ . מב"ש הפסיק ב 21:45 בתקופת אגד , כיום 22:40 .

בשישי בימי אגד הפסיק לפעול ב 15:30 שעון חורף מתל אביב ,כיום 16:50 מתל אביב כולל שעון חורף וקיץ .

אני נוסע בקווים אלו שנים עוד לפני הצבא מ 96-97 עד היום ולכן אני מדבר ממקור ראשון על השינוי ועל זה שמשנת 2004 היה לי כרטיס נטען .
תהיה בטוח שהשינוי הוא לא בגללך...
אני לא חושב שמישהו שם עליך שם. פה תהיה בטוח שלא שמים עליך ועל השטויות שאתה כותב פה.
כמו שכתבתי כבר, ההארכה עד 23:00 היא שינוי מינורי לעומת השדרוג המשמעותי בקווי באר שבע-ירושלים שבוצע לפני כשנתיים ובכל אופן אין שום קשר למטרופולין.
יש פה גם אנשי אגד שיכולו להעיד על כך.

אבל לדבר איתך זה יותר גרוע מלדבר לקיר...

mister K

New member
איזה רפורמה מ-2002?!

נא לא לשרשר אותי .
איזה רפורמה מ-2002?!
תוספת הנסיעות הישירות בתל אביב היא מלפני שנה!
במשך 9 שנים שמטרופולין פעלו בקווים האלה, לא נוספה אף נסיעה בערב מתל אביב לבאר שבע.

"נא לא לשרשר?"
למה מי אתה בכלל שתתן פה הוראות...

mister K

New member
וגם לא יוצאים שבעה אוטובוסים אלא ארבעה
|

נא לא לשרשר אותי .
|
22:30 369א
23:00 370
23:15 369
23:30 369א
זה הלו"ז בימים רגילים.

בטח הלכת ובדקת באיזה אתר וראית את הלו"ז של מוצ"ש שהיה אתמול...
במוצ"ש באמת יוצאים שבעה אוטובוסים מ-22:45 וזה לו"ז שלא השתנה כבר כמה שנים טובות.
אבל מה זה משנה שבעה אוטובוסים? לבאר שבע נוסעים בישירים ולא ב-371 או 369 כשיש ישיר. לכן הנתון הזה לא אומר כלום.
אבל להגיד "שבעה אוטובוסים לבאר שבע" זה מצלצל טוב כשמנסים לפאר בכל מחיר את מטרופולין.

כל שאר התיאורים שלך על הנסיעה הנפלאה יכולים להיות נכונים גם לאוטובוס אגד בדיוק מאותה מידה.

ואגלה לך סוד קטן, אם כבר עברת מסוגיית הנוסעים הרגילים לסוגיית החובבים...
לי בתור חובב תחבורה ציבורית זה ממש לא תענוג לנסוע בעגלות של מטרופולין שלא משתוות לדגמים שאגד רוכשים..

mister K

New member
אחרי ה-
היה אמור לבוא

|
22:30 369א
23:00 370
23:15 369
23:30 369א
זה הלו"ז בימים רגילים.

בטח הלכת ובדקת באיזה אתר וראית את הלו"ז של מוצ"ש שהיה אתמול...
במוצ"ש באמת יוצאים שבעה אוטובוסים מ-22:45 וזה לו"ז שלא השתנה כבר כמה שנים טובות.
אבל מה זה משנה שבעה אוטובוסים? לבאר שבע נוסעים בישירים ולא ב-371 או 369 כשיש ישיר. לכן הנתון הזה לא אומר כלום.
אבל להגיד "שבעה אוטובוסים לבאר שבע" זה מצלצל טוב כשמנסים לפאר בכל מחיר את מטרופולין.

כל שאר התיאורים שלך על הנסיעה הנפלאה יכולים להיות נכונים גם לאוטובוס אגד בדיוק מאותה מידה.

ואגלה לך סוד קטן, אם כבר עברת מסוגיית הנוסעים הרגילים לסוגיית החובבים...
לי בתור חובב תחבורה ציבורית זה ממש לא תענוג לנסוע בעגלות של מטרופולין שלא משתוות לדגמים שאגד רוכשים..
אחרי ה-
היה אמור לבוא

למעלה