מי גאון של אמא?
פינת פכים קטנים

אורora

New member
ניזכרתי במשהו

בדרך חזרה מהגן אני נותנת לה שיעור במילים נירדפות. ירח-לבנה , שמש - חמה , עץ - אילן. אני:הבנת היא :כן אני: אז תני לי דוגמא היא:יש לי ענן אני: ( נאנחת לעצמי ,היא לא ממש הבינה ) מה המילה הנירדפת לענן היא : עב. מאיפה היא הוציאה את המילה הזו? ( טוב ברור מהגן ) אבל זה היה מאוד משעשע. גאון, אמרתי כבר נכון

אופירה10

New member
הנה נזכרתי גם אני

במשהו ישן מאד, שאולי הותיקות כאן יזכרו ... שיחה עם הבכורה, בגיל שנתיים ותשעה חודשים - 31.07.04
הבכורה - אמא, למה אין אבא? אמא - כי לא מצאתי אבא מתאים. חיפשתי ולא מצאתי. הבכורה - (מתבוננת בי ומקשיבה) אמא - לא מצאתי אבא מתאים אז במקום זה הלכתי לבנק הזרע (סיפור שכבר ידוע ומוכר לה) וקניתי זרע והלכתי לרופא והוא הכניס לי את הזרע לבטן ואת נולדת ועכשיו יש עוד תינוקת בבטן. הבכורה - (חושבת קצת) אז תמצאי אבא מתאים! אמא - ומה יקרה אם לא אמצא אבא מתאים? הבכורה - אז תחזרי הביתה!!!

gezers

New member
יש לי אחד טרי.. ישר מהתנור..

נוסעים למפגש, מירי מסיקה ברקע (דרישת ה"בוסית" באוטו..) עם השיר "אף אחת".. פתאום הקטנה שואלת: "אמא, יש נעלי-בית עם פעמונים?" שאלתי למה שואלת.. אז היא אומרת:"כי זה מה שמירי שרה בשיר.." טוב נו לא הייתה ברירה אלא לנסות להקשיב טוב יותר.. והשורה היא: "גיבור חמוש בנעלי-בית משתיק קולות.. " והקטנה צוהלת.. "הנה, שמעת אמא? נעלי-בית מצלצלות.. אז יש להן פעמונים.."

אנה מ

New member
ועוד אחד טרי

קטנצ'יק - "אמא, שוקולד" אמא - "לא חמודי, אכלת כבר היום המון מתוקים" (המפגש) קטנצ'יק - "אמא, עוגיה" אמא בשלה - "לא מתוק שלי, אכלת כבר המון עוגיות במפגש. קטנצ'יק - " אמא, תרופה" (אקמולי, מת על הטעם) אמא - " לא חמודי, אתה בריא" קטנצ'יק - " אמא, טיפות אזניים"
עכשיו, מעניין לדעת איך הראש שלו עובד, איך עבר מאוכל של מתוקים למשא ומתן על טיפות אזניים.

אילה40

New member
../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif כייף של שירשור

אנחנו בעניין ריגול תעשייתי אחרי מה שהגננות אומרות בגן.הוא מדווח לי על כל מיני דברים שקרו בגן שלוקח לי שעות לעשות את ההקשרים. 1. שנה שעברה הוא רצה ללבוש שמלה כמו חברתו לחיים יעלי. אז הבאתי שמלה לגן וביקשתי מהגננות שאם הוא יבקש - שתלבשנה לו. הן לא העיזו להגיד לי בפירוש לא, אבל ניסו לצאת מזה בתירוצים שונים.(בסוף כצפוי, אחרי פעם אחת שהן הועילו להלביש לו שמלה - הוא מיצא את העניין ולא רצה יותר).יום אחד אחרי הגן כשהוא הזכיר שוב שיעלי לבשה שמלה, שאלתי אותו אם גם לו הלבישו והוא אמר שלא, שאלתי למה והוא אמר: "כי דורית (הגננת) אמרה שאבנים חזקות" אני: "ממי??" הוא: "מהזאב! הוא נשף ונשף והבית מאבנים לא עף!" לקח לאסימון זמן לרדת: דורית אמרה שבנות לובשות שמלות, אבל הבנים יותר חזקים... הוא, שאין לו כל מידע לגבי הקביעה הזאת, קישר מייד את מה ששמע לסיפור על שלושת החזירונים שמכיר. 2. השנה, "יש לכם פינות בגן?" כן, פינת מיטבח ופינת יוסף" פינת יוסף?" "כן, פינת יוסף!" "מה עושים בפינת יוסף" "עומדים ככה (מדגים עמידה כפופה עם הידיים מאחורי הגב) ולא נוגעים". נו, ניראה מי מנחשת? והפיתרון - פינת נושא! והנושא השבועי - "אנו זורעים" בפינת הנושא היו זרעי שעועית מונבטים למיניהם והילדים תודרכו שאסור לגעת בזרעים ומותר לגשת אליהם רק עם ידיים מאחורי הגב...

../images/Emo6.gif ואיזה ילד יכול להיות פחות ממנו

עם ידיים קשורות מאחורי הגב
(ושימלה).

../images/Emo6.gif

הרגת אותי עם השמלה. אני מנסה לדמיין את הגננות מלבישות לו אותה..

דש1דש

New member
:D אוח - אין להן מושג כמה הפסידו

כשלא ראו את המדהים הזה בשמלה!! (יכולת להביא להן תמונה
) והוא צודק - אבנים חזקות
וידיים מאחורי הגב?! פככככככככככ - אז הנבטים יהרסו - SO WHAT?! מילא. אם הוא רוצה לגעת בנבטים - יש אצלנו (טוב - אם הם לא טבעט בהשקה האחרונה שלהם
) הוא תמיד מוזמן ללטף!

למעלה