מסיבה

רקע

עבדתי בשני משרות קיבלתי החלטה סופית - התפטרתי משני משרות העבודה שלי, הקשר שהתחלתי , יש לי תחושה

שהוא ממשיך קשר עם מישהי אחרת, והתחמקות שלו מלהגיע בסופש , מרגיש לי שאני צודקת והחלטתי לנתק הקשר גם איתו.

עדיין לא אמרתי לו. אבל זו החלטתי הסופית.

חלום

\

אני נמצאת במסיבה, הרבה אנשים שמכירה, יש גם גברים אישיים מהעבר, יש גבר מרגיש לי שאני מכירה , שעומד מסתכל עלי מרחוק, יש קשר עין אבל לא יותר מזה, וגם את אמא ז"ל - קשר עין אבל מרחוק ולא מדברות.

אני עומדת לא רוקדת, ואז יוצאת מהמסיבה, מגיעה לחמאם טורקי, (ואניי בתורכיה) נכנסת ואז רואה שרק המקלחות פתוח, ואין כמעט אנשים, מתקלחת לובשת את החלוק הלבן של החמאם, מחליפה בגדים ויוצאת, ואז שוב אני מוצאת עצמי בכניסה לחמאם אבל הפעם עם הרבה חברות שמכירה, עומדות בכניסה מדברות צוחקות, ואז אני שהייתי כבר בפנים ואומרת להם ומסבירה שלא כל המתקנים של הספא, פתוחים, נכנסים ואז אני רואה שינוי, הכל פתוח , ויש הרבה אנשים, ויש דיילות יופי שמאפרות ומסבירות......ואז אני עומדת ליד המאפרת היא מאפרת מישהי, ושהמאפרת הסתובבה למלא את המברשת האיפור שלה היא מרחה עלי את האיפור , אז אמרתי לה טעית את לא מאפרת אותי , אמרה וואוו סליחה, וצחקנו, וניגבה לי את האיפור, וזה מה שרציתי שתעשה. .ופתאום הכסא התלכלך, הגיע עובד המקום תורכי וכעס אז ביקשתי ממנו סליחה שלכלכלתי ואמר בסדר וחייך....... ואני ממש הרגשתי טוב , בפעם השניה שהייתי שם, ואז אני מ סותובבת פותחת דלתות לראות מה שיש בכל חדר, ודלת אחת שפתחתי זה הייתה היציאה, והמשכתי ללכת, ויצאתי, אז חשבתי לעצמי למה יצאתי ,ומיד- אמרתי לא נורא מה הבעיה, אלייך מסביב ואכנס שוב ואני עם החלוק של המקום, ונכנסתי.

סוף החלום
חייבת לציין שאתמול בלילה לפני שנרדמתי, חשבתי וקראתי לאמא שלי - אמרתי מעניין מזמן לא באת.....

אלישבע777

Well-known member
הפרוש שלי לחלומך שנושאו העיקרי - חמאם טורקי

חלק א – במסיבה

כולם נמצאים שם – בני זוג, אמך ז"ל, חברים ועוד מישהו מוכר שיש ביניכם קשר עין, הזאת ושום דבר אינו משמח אותך. אינך רוקדת ואינך מתרועעת עם הנוכחים. את מחליטה לעזוב את המסיבה. זה בדיוק מה שעשית במציאות, עזבת את הבחור החשוד שיש לו מישהי אחרת. עזבת מקום ששמח רק לאחרים. וגם אימא הצופה בך מלמעלה, נוכחת נפקדת. אין לה תפקיד בחלום הזה. [האם יתכן שהיא מסמלת בחלום הזה, את אוזלת ידה או שתיקתה(?) בהתעללות של אחיך בך, שהיה אבא לכל דבר, אחרי שאביך נפטר?]

חלק ב – בחמאם הטורקי

את נמצאת בטורקיה. זה עתה טרקת את הדלת מאחורייך! עזבת את המסיבה ( הבחור הבוגדני והתפטרת משתי משרות!). בניגוד למסיבה החמאם ריק ושקט. שם את מטהרת את עצמך מכל התלאות והמחשבות הרעות על ידי מקלחת חמה ולובשת חלוק לבן, טהור ונקי. עתה את מוכנה להחליף בגדים ולצאת לדרך! החלק הזה אומר לך – לשחרר את עצמך מהעבר ולצאת את העתיד, נקיה וזכה בלי משקעים קשים.

חלק ג- הכניסה השניה לחמאם

את יוצאת מן החמאם השומם ו... מוצאת את עצמך נכנסת לאותו מקום, אבל שם לפתע נמצאות חברות מוכרות משוחחות וצוחקות. את מסבירה להם ש... מתקני הספא סגורים... אבל מסתבר לך שזה לא נכון. הכל פתוח, מזמין, הרבה אנשים, דיילות יופי שמאפרות את הבחורות. איזה שינוי חל במקום הזה לפתע. ככה זה כשנכנסים למקום אחרי מקלחת טובה וטיהור מחשבות שליליות ומשקעים רעים!! כשאת מפנה אותם – היקום מחייך אליך ונראה יפה כמו מי שעברה טיפול ( איפור) על ידי דיילת יופי. דיילת היופי רוצה לאפר אותך ולעשות אותך יפה יותר, אבל את רוצה להישאר טבעית. ללא איפור – כפי שאת. את מראה את עצמך לעולם ללא כיסוי והסתרה. גם לא באיפור תמים ומייפה. את לא אחת שאומרים לה – "תהיי יפה ותשתקי"!!

חלק ד- הכיסא שהתלכלך

הכיסא התלכלך והעובד המקומי כעס. התנצלת על המחדל והוא התרצה. יחס גורר יחס והרגשתך משתפרת. את מגלה שיש שם המון דלתות. במקרה פתחת את הדלת ליציאה מהמקום הנפלא הזה, ומצטערת אבל שום דבר רע לא קרה, החלוק הלבן הטהור, מאפשר לך להיכנס לשם חזרה. החלק הזה אומר לך, שעתה יש לך המון אפשרויות לבחור. הדלתות עדיין סגורות אבל אינן נעולות. אם תצאי לדרך שאינך חפצה בה – תוכלי לחזור ולבחור דרך חדשה, עלייך רק לפתוח את הדלת הנכונה. מה הן האפשרויות? מן הסתם מקומות עבודה ובני זוג. עדיין הדלתות סגורות אבל בכוחך לפתוח אותן. החלום שהתחיל במסיבה משמימה שאינך מוצאת בה עניין, מסתיים במקום מסביר פנים. החלום שהתחיל פסיבי קצת מצידך ופסימי משהו, מסתיים בנימה אופטימית. עתה הבחירה בנתיב הנכון תלויה בך ואם תטעי, לא נורא, יש הרבה דלתות שניתן לפתוח אותן!!

אשמח לתגובתך!

וואוו, כמה השקעה כל הכבוד לך. תודה
מתחברת מאוד לכל מה שכתבת.....ומקווה שאדע לפתוח את הדלת הנכונה....

למעלה