מצב ההשכלה הגבוהה

mad about him

New member
עבודה בירושלים...

היי לכולם,סליחה שאני פותחת שרשור חדש אבל.... רציתי לדעת אם מישהו/י מכיר מקום בירושלים שמחפש מלצרים ומשלם גם שכר מינימום וגם טיפים,או שאין חיה כזו בכלל ואני סתם משלה את עצמי???... תודה על העזרה!!

הקרנת סרטו הדוקומנטארי של מיייקל מור- “סיקו”

הקרנת סרטו הדוקומנטארי של מיייקל מור- “סיקו” במדינה הכי עשירה בעולם בני אדם גוססים ברחוב כי אין להם כסף לאישפוז. במדינה עם הרפואה הכי מתקדמת בעולם גם אנשים בעלי ביטוח בריאות פשוט נרמסים בתוך מערכת הבריאות הקאפיטליסטית שנועדה למקסם רווחים ולא להבריא בני אדם. מייקל מור חמוש במצלמה יצא לראות מה קורה במדינות אחרות בעולם- בריטניה, צרפת, קנדה וקובה וחזר עם תובנות מעוררות מחשבה.לנוכח התפתחות המנגנון המבטיח בריאות לעשירים בלבד גם בישראל, חשוב ללמוד מהנסיונות בעולם ולעמוד על ההשלכות החברתיות הצפויות של מהלכים אלו. *** לאחר הסרט יתקיים דיון קצר בנושא מנחה: קרן סרנו ההקרנה תערך בסלון מזל - המרכז להפצת מידע לשינוי חברתי יום שני, 21/12/09, 19:30 דרך סלמה 50, תל אביב *ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום* לפרטים ומידע על פעילויות נוספות: 03-6297734 (ניתן להשאיר הודעה) [email protected] http://salonmazal.blogli.co.il/salonmazalevents

רקחממו

New member
מצב ההשכלה הגבוהה

אני חושב שאנו צריכים לבוא בתלונות רק אל עצמנו: כשבבינתחומי בהרצליה לא מתייחסים לאישורי מחלה, באוניברסיטת ת"א מקצצים 60 מיליון שקלים אבל לא ממשכורות הבכירים, ובאוניברסיטאות ישנו ציוד לקוי כיתות גדולות ומעט מרצים אנו צריכים לשאול את השאלה: למה הסטודנטים, שמשלמים ממיטב כספם עבור ההשכלה לא עושים דבר בנידון. איך קורה מצב שהממשלה מתעדפת השקעות פוליטיות על חשבון ההשכלה הגבוהה? איך קורה מצב שאגודות הסטודנטים לא תומכות בסטודנטים בקשיים?

למעלה