עדכונים מעולם הקורונה

אור302

New member
עדכונים מעולם הקורונה

1. היום קיבלנו אימייל שכל המענקים שניתנו למי שהתנדבו (כלומר תמורת מענק) ללמד קורסים מסוג מסוים - הוראה של שניים וסמינר לתלמידים מתחילים - בוטלו/עוכבו/הושעו. אני קיבלתי מענק לפיתוח קורס מסוג אחר (מענק תחרותי להבדיל מהאחרים שאינם תחרותיים וניתן לקבל פעם אחת בלבד), אז בינתיים אני עוד אמור לקבל אותו. נראה. מענק מחקרי אחר, חיצוני הפעם, נדחה לי. נו, לא ציפיתי.

2. אין רע בלי טוב. שני דברים טובים שנוצרו בהוראה אונליין:
א. שיעור עברית: יש שיעורי בית להגשה ויש שעוברים בכיתה ואת אלה לא תמיד הם עושים. עכשיו ה-כ-ו-ל להגשה כתמונה מהטלפון. לא תמיד אני רושם שהגישו אבל זה הם לא יודעים. פתאום כולם עושים הכול!

ב. שיעור ספרות באנגלית: אין זום, רק מטלות להגשה ועבודות במקום בחינה. כמו אוניברסיטה פתוחה. היות שאין השתתפות בכיתה, יש דיונים אונליין. פתאום אנשים כותבים מגילות. בכיתה בקושי צייצו. אחריי שקיבלו ציון השתתפות אמצע קורס וגילו שהם בתחתית, צפו למעלה בדיונים על המסך ובמטלות. נו, גם רווח.

3. כמה זמן התפנה לי, בלי סוף. ברגע שאני לא מרצה, לא צריך להכין הרצאה. רציתי קצת לעבוד בבית אבל אני כבר בפרק 50 של "המתים המהלכים". למה להרוס?

4. או שהזום - סך הכול שלוש שעות שבועיות עבורי - סוחט מאדם את האנרגיה היומית שלו, או שסתם חם אצלי פה בחדר. אבל אני מותש אחרי כל פגישה כזו.

5. ישיבת מחלקה בזום היא חוויה נהדרת. עכשיו אני יכול לקרוא עיתון על המסך השני מבלי להחביא את האייפון מתחת לשולחן.

למעלה