עונה 10 פרק 5 (פרק ה-200)!!!

anaty69

New member
מעולה!

למות מצחוק! פרק שהוא לא חלק מהעלילה אבל כולו אמירת תודה למעריצים השרופים.ההבעות של סאם ודין! צ'אק חי! ו
...שכחנו את אדם...

משי22

New member
כייף של פרק

בהתחלה שראיתי ששוב עושים פרק מחווה למעריצים, חשבתי שבאמת כבר אין מה לחדש בזה, פרק 509 היה מעולה ובלתי נשכח מבחינתי, ובקי היא המעריצה המושלמת, מה עוד אפשר להוסיף? אבל הפרק הזה הצליח לשחזר את אותה הרגשת מתיקות וגעגועים לתקופה שבה גם אני הייתי פאנגירלית רצינית של הסדרה וקראתי פאנפיקים בכמויות. השירים היו ממש חמודים ולא הייתי מתנגדת לשמוע גרסה מלאה שלהם אם יש... ודין כרגיל מראה שהוא דווקא ממש טוב עם ילדים, וצריך כבר להיות אבא בעצמו.

ממש אהבתי שהם התייחסו לתליון. גם כי זה באמת משהו שחוזר המון בספרות מעריצים, וגם בגלל שראיתי את dark side of the moon ממש לא מזמן, והסצנה בסוף שדין זורק שם את התליון לפח היא באמת ממש כואבת, ולא התייחסו לזה מספיק. אז זה היה סוג של תיקון.

המפלצת בפרק דווקא לא הייתה כל כך מושקעת, לדעתי, אבל זה לא הפריע לפרק להיות טוב מאוד.

וכן, גם אני שמתי לב להבעת האי נעימות שעלתה על הפנים של סאם ודין שהם נזכרו בחצי האח שלהם (שבתכלס הם מעולם לא פגשו אותו והוא גם ככה היה גופה בזמן שהשטן השתלט עליו, אבל עדיין). מעניין את תהיה לזה עוד התייחסות במהלך העונה, או שנאלץ לחכות לפרק ה-300...

למעלה