עזרו לי לעזור

עזרו לי לעזור

אני מתגוררת בשכונת התיקווה תל אביב בשכונה שלי מיקרי מצוקה והעוני רב אני לא יכולה להיות אדישה למראה של תינוק או ילד רעב מוזנח לכן אני מגייסת תרומות של מוצרי תינוקות בעיקר מזון וטיטולים. ביגוד והנעלה במצב טוב נקי ולביש מיצרכי מזון מכל סוג לצערי אני לא ניידת ... למי שיש אפשרות לשנע או לשלוח לת"ד 19028 תל אביב כל תרומה תתקבל בברכה [email protected] תודה ותזכו למיצוות

dornat

New member
תרומות לא יעזרו

מה יעזור לך סל של מזון?? מאה סלים של מזון?? מאה טיטולים?? זה לא יעזור!!!! מה יהיה מחר? אם את רוצה לעזור להם גשי ללשכות הרווחה והעבודה תמלאי איתם טפסים, תנסי לחפש להם עבודה לשקם אותם. כל פעולה אחרת תהיה צביעות מצידך וסתם בשביל לתת לך הרגשה טובה. לא להם. לכן - במילים אחרות: במקום לקנות להם דג. תלמדי אותם לדוג. (ודי לאחל לאנשים לזכות למצוות מה את חייה עם פרעה במצרים? מה זה תזכו? מי יזכה? אלוהים? מי שרוצה לעשות מעשים טובים עושה. די לדחוף את אלוהים לכל חור די!!)

מה יהיה גורלם של הילדים?

מועדונית לילך נסגרת כי אין תורם אין מימון נגמר התקציב פירוש הדבר שכל ילדי המועדונית(ילדים ממשפחות מצוקה) במקום לבוא מידיי יום למועדונית לאכול להכין שעורים ולהתקלח עד 7 בערב הם הסתובבו ברחוב ואלוהים יודע מה יהיה גורלם מי יכול לעזור???

dornat

New member
יש להם הורים

זו שאלה ובעיה שההורים שבחרו להביא אותם לעולם צריכים לדאוג לה. אם את תדאגי לואתם ילדים ההורים לא יעשו זאת, ולמדינה לא יהיה אינטרס לעזור. יש לשכות רווחה, יש עובדים סוציאלים. תני להם לעשות את העבודה שלהם.

למעלה