עמותת פרקינסון בישראל - פורום ואתר

niliraam

New member
עמותת פרקינסון בישראל - פורום ואתר

שלום לכם, ברצוני ליידע את הגולשים ומשתתפי הפורום כאן לגבי האתר הרשמי של עמותת פרקינסון בישראל www.parkinson.org.il אם כי אין ספק שכל תמיכה שיכול החולה או בני המשפחה לקבל ברוכה היא, הרי שיש חשיבות רבה לכך שהמקור המספק תמיכה ובמיוחד מידע - יהיה אמין, מעודכן ומוסמך. כחולת פרקינסון צעירה שאובחנה בגיל 45, וכ"חולת רשת" מזה כ- 10 שנים, מצאתי את עצמי גולשת למגוון עצום של אתרים שהציעו מידע שונה ומשונה ביחס למחלה, להתמודדות עימה, לטיפול בה וכיוב'. בשנה הראשונה לאחר שאובחנתי השוטטות שלי ברשת עלתה לי במחיר רגשי ומנטלי ששילמתי כאשר נחשפתי למקורות מידע ותמיכה לא מתאימים. כל זה הסתדר כאשר "הגעתי הביתה" - אל חיק העמותה, שם מצאתי חברים בני גילי, ייעוץ מוסמך ואמין, קשר ישיר אל רופאים וטיפולים עדכניים ביותר בארץ ובחו"ל, תמיכה וקשר עם חולים, משפחות ואנשי מקצוע, נגישות למאמרים ומחקרים אמינים ומקצועיים ובעיקר.....משפחה. משפחתי השניה. אם הנהלת הפורום הזה אכן מעוניינת לסייע לחולי פרקינסון ולמשפחות, אני מקווה שהודעה זו אכן תועלה על ידה לפורום ותזכה לתמיכתה המירבית. באתר העמותה פועל פורום דומה - היכנסו ותענו על כל שאלותיכם!

הקדמת אותי ...

רק לפני יומים גיליתי את האתר החדש של עמותת הפרקינסון, ואפילו שלחתי מכתב ליו"ר העמותה על שיתוף פעולה בננו. כמובן שאין שום סתירה בין הפורומים . פורום זה הוא לא פורום מומחה, אלא פורום חברתי, מקווה שאתם מבינים את ההבדל. הקישור לאתר העמותה יכנס גם לדף הקישורים בפורום זה. תודה

למעלה