פריסת הדופיקר על פני שעות היום

פריסת הדופיקר על פני שעות היום

שלום לחברי הפורום, אבי בן 62 ומקבל דופיקר מזה שנתיים וחצי. לאחרונה נראה שהכמות אינה מספקת והרופא המליץ לפני העלאת המינון לנסות לפרוס את המנה על פני יותר שעות. כלומר, אם עד עכשיו היה מקבל 3/4 כדור ארבע פעמים ביום בהפרשים של ארבע שעות, לנסות לראות האם מנה של חצי כדור כל שלוש שעות תשפר את המצב. אבי חושש לנסות את העצה הזו משום שחושב שהמנה של חצי כדור לא תספיק ואחר כך לא יוכל לחזור למנה של 3/4 אם ירצה (כלומר, יצטרך להעלות מינון). האם למישהו יש נסיון במצב כזה (של פריסת אותה הכמות על פני יותר שעות)? תודה ובהצלחה לפורום החדש, עודד

qt1

New member
שלום לך אבא של כדור../images/Emo24.gif

אני מצטטת את דודתי הסובלת מפרקינסון: "לי אישית היה נסיון לא טוב עם התרופה הזו אך זה לא אומר שהיא אינה עוזרת לאחרים, אני מאוד בעד השיטה להתיעץ עם עוד רופא, ולסמוך על התחושות של החולה עצמו, החולה הוא הרופא הכי טוב של עצמו ואני מאחלת הרבה בריאות לאבא שלך." שבת שלום ומבורך

פריסת כדור

כן יש לי ניסיון עם פריסת כדור הדופיקר אימי חולה בפרקינסון והיא גם הגיע לשלב של 3/4 כדור 4 פעמים ביום שזה מינון גבוהה מאוד וגם לנו פרופסור רבאי המליץ לפרוס את אותה כמות כדורים ליותר פעמים ביום אני יכולה רק לומר שזה עשה לאימי טוב יותר עדיפף פריסת הכדור ליותר פעמים ביום מאשר הגדלת מינון הדופיקר

למעלה