פרסיליה היקרה

fire witch

New member
פרסיליה היקרה

מה אני אמורה לעשות לחברה(אם אפשר לקרוא לה ככה) שממדרת אותי - מבריזה לי באופן קבוע , משקרת לי בנושאים פעוטים וחסרי משמעות ועדיין מכנה את עצמה "חברה" ? אני לא מחפשת דרך להתחבר אליה ולהתנחמד או לדבר איתה שתבין שהיא לא בסדר , אני רוצה נקמה קרה ורעה , להיות כלבה ככה שהיא תבין שאיתי לא מתעסקים

fire witch

New member
זה באמת רעיון טוב רק ש...

הוא זרק אותה לפני 9 חודשים אמנם היא בהכחשה ובטוחה שבכל רגע הוא יצלצל בדלת עם זר פרחים וטבעת יהלום אבל בכל זאת - הוא מכוער פצצות ולא מגיע לקרסוליו השעירים של החבר שלי

fire witch

New member
זאת בדיוק הבעיה - היא מסננת אותי

דוגמא- היום התקשרתי לשאול אם היא יוצאת היום , היא ענתה שהיא יוצאת ואם בא לי להצטרף . נחמד מאד לכל הדעות והצעה חברית מאין כמוה רק שהכלבה כבר הייתה בדרך לתל אביב כשהיא התעניינה

חחחחחחחח ביצ'

יאללה מה את צריכה אותה בכלל? חחח צאי מהסרט אחותי... אל תקשרי אליה וזהו...או שתלכי ותהפכי לחברה הכי טובה של החברה הכי טובה שלה ותרכלו ביחד עליה

fire witch

New member
העניין הוא לא שאני צריכה

לא רוצה אותה בקרבתי כי הבנתי שהיא בטוחה שכל החרא הזה בכלל עף לי מעל הראש כי אני אדישה מטבעי והיא בטוחה שהיא בסדר אני רוצה לדפוק לה קטע מהסרטים שהיא תבין מי הכלבה האמיתית כאן העיר הזו לא גדולה מספיק בשביל שתינו

תפברקי מכתב שהוא שלח לך

או לחברה טובה שלה, שבו הוא כתב איך הוא לא סובל אותה.

fire witch

New member
רעיון טוב אבל ....

הוא לא סובל אותי ואני שונאת אותו ככה שזה יעזור לי לדפוק שני ציפורים במכה אחת אבל אני לא יודעת איך הכתב שלו נראה , ובהדפסה זה יראה מזויף

white star

New member
../images/Emo54.gif כמה את יצירתית?

תארגני 'מפגש שלום' עם החבר שלה, תגניבי לו סם האונס למשכה כדי שלא יוכל להתנגד, ואז תצטלמו בכמה פוזות של כאילו אתם אוטוטו הולכים לעשות משו ותשלחי לה עם הקדשה אישית!!! הוא בינכה לא ייזכור מספיק כדי להכחיש

אולי היא רמנה לרמוז לך משהו...

ואת לא בידיוק תופסת? אני אישית עושה את אותו הדבר למישהו שפשוט לא מבין והאמת שלי ולכל השאר ממש קשה להגיד לו- היי אתה נדחף לא רוצים להיות איתך, אז אנחנו לא עונים לטלפון לא משקריםמ או מבריזים אבל מנסים במיוחד לא לשתף אותו בעניינים... סורי שאני נשמע אולי טיפה מניאק אבל אנחנו מנסים לגרום לו להחליט שאנחנו לא טובים לו.... אולי היא מנסה לעשות את אותו הדבר?

fire witch

New member
אני לא מתקשרת אליה ולא נדחפת

הרמזים שלה מעניינים לי את התחת כי יש לי דברים יותר מעניינים בחיים העניין הוא שיש לנו חבורה כזו של בנות שנפגשות יחד תמיד ובמפגשים האלה גם היא נוכחת הבחורה הזו הייתה החברה הכי טובה שלי ולאחרונה עובר עליה כנראה משהו כי היא פתאום התחילה לשקר לי בצורה שגורמת לי לחשוב שהיא בטוחה שאני סתומה היא היחידה מהבנות שזה המצב איתה ומעולם לא קרה לי שמישהו "רמז" שהחברה שלי לא נאה בעיניו ושוב - אני לא מעוניינת שהמצב יחזור לקדמותו ונהיה חברות הכי טובות אלא לתת לה להבין שלי לא עושים דברים כאלה ודרך אגב אם אתה בן אדם שלא יכול להגיד לבן אדם את האמת בפניו ומעדיף לעשות דברים בצורה כזו סבבה לך זה עדיין לא אומר שכולם כאלה

fire witch

New member
ועוד משהו

זה לא כאילו שהיא מבריזה לי או מסננת אותי זה פשוט נראה כאילו שלאחרונה היא מעדיפה להגיד לי א' ואחרים ב' לדוגמא - לפני יומיים נסענו לחברה אחרת והיא נהגה ואמרה שעכשיו היא נוהגת זהיר כששאלתי מה נשתנה שפתאום היא החליטה שיותר היא לא נהגת שודים היא ענתה "סתם ככה " כשהגענו לבית של החברה היא דיברה עם מישהו שהיה שם ואמרה לו ( במטבח כשהיא חושבת שאני בחדר ) שעכשיו אחרי שהיא כמעט נכנסה בשבוע שעבר במישהו אז היא נוהגת בצורה יותר זהירה דברים כאלה גורמים לי לחשוב שהבחורה בטוחה שאני סתומה וזה מאד לא מקובל עליי

למעלה