פתרון נגד נביחות כלב של שכנים

Luckythelook111

New member
שלום לכולם,

לשכנים שלנו יש כלב שנובח כל היום וכל הלילה ולמרבה הצער, אלו לא אנשים שאפשר לדבר אתם, או שיש להם מצפון כלשהו.

חיפשתי כל מיני פתרונות, ואפילו רכשתי באלי אקספרס מכשיר שנקרא CSB19, שאמור לזהות נביחות ממרחק של עד 50 רגל (כ-15 מטר), ולשדר צליל אולטראסוני (https://www.zipy.co.il/p/אליאקספרס/...f-dogs-training-controller-csb19/32901886929/) , אך הוא אכזב לחלוטין: למרות שהמרחק מהכלב הוא ללא ספק פחות מ-15 מטר, הוא לא מופעל על ידי הנביחות, וגם כשאני גורם לו לייצר אות כשיש נביחה (על ידי נקישה עליו) – לא ניכרת כל השפעה על הנביחות.

האם מישהו פה מכיר פתרון שבאמת עובד? קשה לי להאמין שאין פתרון עובד, יעיל ואמין למטרד כה נוראי.

ושלא תבינו אותי לא נכון - אין לי שום דבר נגד כלבים, ואני בטח לא רוצה לפגוע בכלב - אבל מצד שני, גם איכות החיים שלנו, בני האדם, קצת חשובה. לא ככה?

בתודה ענקית מראש!

דגלמנגל

Well-known member
שלום לכולם,

לשכנים שלנו יש כלב שנובח כל היום וכל הלילה ולמרבה הצער, אלו לא אנשים שאפשר לדבר אתם, או שיש להם מצפון כלשהו.

חיפשתי כל מיני פתרונות, ואפילו רכשתי באלי אקספרס מכשיר שנקרא CSB19, שאמור לזהות נביחות ממרחק של עד 50 רגל (כ-15 מטר), ולשדר צליל אולטראסוני (https://www.zipy.co.il/p/אליאקספרס/original-ultrasonic-dog-repeller-for-pets-dogs-repellents-anti-bark-device-outdoor-waterproof-dogs-training-controller-csb19/32901886929/) , אך הוא אכזב לחלוטין: למרות שהמרחק מהכלב הוא ללא ספק פחות מ-15 מטר, הוא לא מופעל על ידי הנביחות, וגם כשאני גורם לו לייצר אות כשיש נביחה (על ידי נקישה עליו) – לא ניכרת כל השפעה על הנביחות.

האם מישהו פה מכיר פתרון שבאמת עובד? קשה לי להאמין שאין פתרון עובד, יעיל ואמין למטרד כה נוראי.

ושלא תבינו אותי לא נכון - אין לי שום דבר נגד כלבים, ואני בטח לא רוצה לפגוע בכלב - אבל מצד שני, גם איכות החיים שלנו, בני האדם, קצת חשובה. לא ככה?

בתודה ענקית מראש!

השאלה היא כמה רחוק אתה מוכן ללכת ומה אורך הנשימה שלך.
כל זכות - הגבלת רעש בעלי חיים

אבח"י

Well-known member
שלום לכולם,

חיפשתי כל מיני פתרונות, ואפילו רכשתי באלי אקספרס מכשיר שנקרא CSB19, שאמור לזהות נביחות ממרחק של עד 50 רגל (כ-15 מטר), ולשדר צליל אולטראסוני (https://www.zipy.co.il/p/אליאקספרס/original-ultrasonic-dog-repeller-for-pets-dogs-repellents-anti-bark-device-outdoor-waterproof-dogs-training-controller-csb19/32901886929/) , אך הוא אכזב לחלוטין: למרות שהמרחק מהכלב הוא ללא ספק פחות מ-15 מטר, הוא לא מופעל על ידי הנביחות, וגם כשאני גורם לו לייצר אות כשיש נביחה (על ידי נקישה עליו) – לא ניכרת כל השפעה על הנביחות.

בתודה ענקית מראש!
לא הבנתי מדוע החלטת שלבעלי הכלב יש או אין מצפון?
היה לנו שכן מטורלל, שגם הוא התעצבן מהנביחות של הכלבה - בטח הוא היה משוטט סביב הבית שלנו והפחיד אותה. יום אחד הוא זרק ביצים דרך החלון לתוך הבית, כמעט חטף מכות מהבן שלנו, ולבסוף גורש מדירתו. לשכנה שלנו יש כלב חדש, כל כמה זמן הוא נובח בקולו הצרוד והיללני. זה לא אומר שאין לה מצפון, זה אומר שעבר חתול, שהכלבה שלי נבחה או עבר כלב שהוא לא מזהה ברחוב.

דגלמנגל

Well-known member
שטויות במיץ עגבניות. לא צריך קשרים, לא פרוטקציה וגם לא שוחד. אם לא הולך פשוט, הולך עם עו"ד.

למעלה