ראש השנה עוד רגע כאן ואיתו שינוי אנרגטי

ראש השנה עוד רגע כאן ואיתו שינוי אנרגטי

רשמו לפניכם: 9.9.2018 יום ראשון - ראש השנה העברי

בראש השנה מתחלפת האנרגיה או כפי שהנומרולוגיה מגדירה, מתחלפת "השנה האישית" של האדם...לדוגמא: אם היה בשנה אישית 4, יעבור לשנה אישית 5. לכל שנה יש את האנרגיה, הפוטנציאל, השיעורים, הקשיים וכ"ו שלה, כלומר אם יידע האדם לאיזו שנה הוא נכנס, לאיזו אנרגיה הוא נכנס, מה מומלץ ומה פחות לעשות וכ"ו יהיה הוא מכוון יותר, מצליח יותר, שלם יותר, יודע יותר...

קחו לדוגמא אדם שנמצא בשנה 4, שנה לא קלה ולא פשוטה, הרגשה של תקיעות, קושי, דברים לא זזים ולא מתקדמים, כבדות ועוד... ב- 9.9.2018 הוא מחליף אנרגיה ועובר לשנה אישית מס' 5 שבגדול נקרא לה בהשוואה לשנה 4 "יציאה מעבדות לחירות". שינוי אנרגטי ושינוי פוטנציאל ברור ומורגש... כי לשנה 4 משמעותיה כפי שלשנה 5 החדשה...חשוב לזכור שהכל לטובה ובא בזמנו הנכון... לכן אין כזה דבר "רע" בעולם הרוחני.. רע זה בכלל "רצון עצמי", אז קבלו בברכה את האתגרים, את השיעורים את הקושי, מאחר והם בסה"כ באים ללמד אותנו לצמוח, לגדול ולהמשיך הלאה.

איך מחשבים באיזו שנה אישית אני?

מחברים את מספר יום הלידה עם מספר חודש הלידה ועם הספרה 3
(2019 = 3)

לדוגמא: תאריך לידה 12.7.2001
1+2+7+3 = 4 אדם זה עובר משנה 3 לשנה 4.......

זה ככה על קצה המזלג - החלפת אנרגיה בראש השנה

מתבגרים

New member
איפה אני מפספסת פה,

אם נולדתי ב-11.1.1974 המספר שלי הוא 5 במידה וחישבתי נכון, איך זה משתנה בראש השנה? זה אותו תאריך לידה תמיד.

בדיקת שנה נומרולוגית אישית נוכחית

11.1.1974 השנה הנוכחית אישית שלך היא: 11+1+2=5 (11.1.2018) (2018=2)
ב9.9.18 ראש השנה הוא מתחלף ל- 6
ראש השנה = מתחיל 2019 מאחר והנומרולוגיה הקבלית מכוונת ללוח שנה עברי, ולא ללוח שנה אחר כמו זה המתחיל ב- 1 לינואר.

למעלה