רד בול - סכנת מוות

קלופסן

New member
רד בול - סכנת מוות

משהו ששלחו לי במייל: אני מתנצל, לא נעים לי להיות ה PARTY POOPER, אבל מזמן כבר קבלתי על עצמי את תפקיד המוכיח בשער, ובהכנעה... הפעם- זה מיועד למי מכם שאוהב לבלות טיפה ב EXTREME: מחקר שנערך באוסטרליה ובדק את השפעת המשקה הממריץ הפופולארי RED BULL, זה ש"עושה לך כנפיים", גילה שהוא עלול אכן לעשות לך כנפיים – של מלאך... על פי המחקר, שנערך בקרב סטודנטים, נמצא כי פחית אחת מספיקה כדי להעלות באופן משמעותי את הסכנה לאירוע לבבי (התקף לב בשפת העם) או אירוע מוחי (שבץ). הסיבה לכך היא רמה גבוהה של קפאין, הגורמת לדם להפוך סמיך באופן משמעותי. לדברי ד"ר סקוט ווילובי, מנהל המחקר מטעם היחידה לטיפול במחלות לב של הבית חולים המלכותי של אדלייד, Scott Willoughby, lead researcher from the Cardiovascular Research Centre at the Royal Adelaide Hospital נמצא ששעה לאחר ששתו את המשקה, היה דמם של הנבדקים "לא נורמאלי", בעל צמיגות וסמיכות גבוהים באופן חריג ומסוכן. מסתבר שהמשקה אסור למכירה בנורבגיה, אורוגוואי ודנמרק בגלל מה שהוגדר כסכנות בריאותיות (שרשומות על הפחית) ובכל זאת, נמכרו השנה 3,5 ביליון פחיות ברחבי העולם (143 מדינות). לדברי אותו חוקר ראשי, השילוב של רד בול עם מצבי סטרס (דחק/מתח בעברית) או מאמץ גופני קיצוני מעלה משמעותית את הסכנה להיווצרות קרישי דם ובעקבותיהם אוטם, בלב או במוח. הדבר חמור ומסוכן עוד יותר באנשים הנמצאים בקבוצות סיכון ובעלי נטייה לבעיות כלי דם, מחלות לב ולחץ דם, " במקרים כאלה הייתי חושב פעמיים לפני שאני שותה משקה אנרגיה" הוא אמר. אז תחשבו על זה כשאתם יוצאים לבלות…

iX

New member
מעניין איך התוספת של הוודקה משפיעה על זה

בהתחלה חשבתי שזה בטח משהו שאחד המתחרים של רדבול מפרסם...אבל לא נראה לי... כי זה בעצם אותו דבר בכל המשקאות אנרגיה

למעלה