ריף הדולפינים באילת - לאיזה גיל מתאים?

kokula12

New member
ריף הדולפינים באילת - לאיזה גיל מתאים?

אנחנו נוסעים לאילת מטעם העבודה שלי בעוד כמה שבועות ואני יכולה להזמין כרטיסים מסובסדים לכל מיני אטרקציות באילת, ביניהן ריף הדולפינים והמצפה התת ימי (צריך להחליט מראש כדי לקנות את הכרטיסים המסובסדים). ניסע עם המתוקי, בן שנתיים ו-3 חודשים, ואני תוהה האם יש לנו מה לחפש בריף הדולפינים... מצד אחד, ברור שאי אפשר להיכנס איתו למים או לצלול (גם באתר שלהם כתוב שזה רק מגיל 8/10), מצד שני, נראה לי שלראות דולפינים מקרוב יכול להיות מאוד נחמד בשבילו... השאלה היא אם יש שם בכלל מה לעשות אם לא נכנסים למים. אני ממש קלולס, חושבת שכבר לפחות 20 שנה לא הייתי בריף הדולפינים ואין לי באמת מושג מה יש שם. (למצפה התת ימי כנראה שנזמין כרטיסים, הלכנו לשם כשהיה בן 10 חודשים ונרשמה התלהבות. ריף הדולפינים, אם בכלל, יהיה בנוסף) ו... תתחדשו על הפורום!
תודה מראש לעונות

חוף נחמד, הדולפינים שווים את זה לדעתי

היינו לפני כשבועיים עם בני 5.5, 3.5 ושנה. המים קרים אבל מתרגלים, עכשיו קר יותר בחוץ אבל המים אותו הדבר. חוף נחמד ואפשר להזמין אוכל שתיה לחוף מהמסעדה שם. מופע הדולפינים ריתק את השניים הגדולים. אני בעד

kokula12

New member
אהה! מופע דולפינים - זה לא היה כתוב באתר שלהם

(וחבל) אפשר פירוט? נשמע שזה יכול לעניין גם את המתוקי. לא נראה לי שניכנס למים. אני צריכה לפחות איזה 40 מעלות כדי שיהיה לי נעים בבריכה... ואת המתוקי אני מפחדת להכניס למים במזג אויר כזה, אפילו באילת. אולי אולי לבעל יתחשק להיכנס. אבל לא בונה על זה.

JJ2004

New member
האכלת הדולפינים (תתקשרי לשאול שעות) מקסימה

לדעתי אתם תהנו יותר ממנו, אבל הוא תירוץ מצויין ללכת

kokula12

New member
ואללה. אתקשר לשאול

גם על ההאכלה וגם על המופע. (הילדון מספר לי כל יום על מעללי החלזונות שלהם בגן, כולל מי האכיל, מה הם אכלו, לאן הם הלכו ומתי הם ישנו. נראה לי שדולפינים הם אטרקציה לא פחות מרגשת, לא?
השאלה בעצם היתה אם יש מה לראות שם גם אם לא נכנסים למים - אני מבינה שכן. מצוין. אשלים עוד קצת בירורים טלפונית בשבוע הבא) תודה לשתיכן!

למעלה