רכבות תגבור מגמר גביע המדינה בכדורגל.

מצב
הנושא נעול.

amit1270

New member
לא נורא. כן תגבור- לא תגבור, הגביע נותר צהוב!
ברכות לבית"ר ירושלים על הזכייה בגביע המדינה. ירושלים אמנם לא זכתה לתגבור רכבות, אך שחקני הקבוצה ישובו לירושלים מתוגברים ב-20,000 אוהדים שיהפכו את כביש 1 ל...מה שהוא כל יום.
למכבי חיפה ולוילהלם מגיעות ברכות על הזכייה המכובדת באליפות המדינה.
ה
הוא שלנו!

amit1270

New member
, האם רקדי ג' שלח מברק ברכה ?
מהתחלה לא אהבתי אותו ואת הכסף שלו
וכך גם אוהדים רבים נוספים (ועובדה שבחירות לראשות העירייה הצביע עבורו יציד בודד בטדי). אני מעדיף קבוצה בלי הרבה כסף אבל עם נשמה (כמו ברוב שנות ה-70-80). השמחה של הגביע הראשון ב-1976 של הקבוצה ה"מלוכלכת" מהשכונה שרק התחילה לברוח מהיריבה העירונית היתה הרבה יותר גדולה מהשמחה של הדאבל עתיר הכסף והכוכבים של העונה שעברה. מכבי תל אביב (כדורסל) זה לא המודל שלי.

amit1270

New member
מהתחלה לא אהבתי אותו ואת הכסף שלו
וכך גם אוהדים רבים נוספים (ועובדה שבחירות לראשות העירייה הצביע עבורו יציד בודד בטדי). אני מעדיף קבוצה בלי הרבה כסף אבל עם נשמה (כמו ברוב שנות ה-70-80). השמחה של הגביע הראשון ב-1976 של הקבוצה ה"מלוכלכת" מהשכונה שרק התחילה לברוח מהיריבה העירונית היתה הרבה יותר גדולה מהשמחה של הדאבל עתיר הכסף והכוכבים של העונה שעברה. מכבי תל אביב (כדורסל) זה לא המודל שלי.
*יציד=יציע

mister K

New member
ברכות לבית"ר ירושלים על הזכייה בגביע המדינה. ירושלים אמנם לא זכתה לתגבור רכבות, אך שחקני הקבוצה ישובו לירושלים מתוגברים ב-20,000 אוהדים שיהפכו את כביש 1 ל...מה שהוא כל יום.

תודה בועז
אכן מגיעות ברכות לבביות לבית"ר על כך שרגע לפני התהום של הפירוק זכתה בכל זאת בתואר כלשהו. היא בהחלט היתה יותר טובה אתמול. אנחנו נמשיך "להסתפק" באליפויות - השנה מס' 11 ואנחנו מחכים 11 שנה לגביע הבא... לצערי בעונה הבאה שוב בית"ר לא תהיה פקטור במאבק האליפות ולכן הליגה תהיה פחות מעניינת. ובבניין האצטדיון בחיפה ננוחם...

בועז ל

New member
תודה בועז
אכן מגיעות ברכות לבביות לבית"ר על כך שרגע לפני התהום של הפירוק זכתה בכל זאת בתואר כלשהו. היא בהחלט היתה יותר טובה אתמול. אנחנו נמשיך "להסתפק" באליפויות - השנה מס' 11 ואנחנו מחכים 11 שנה לגביע הבא... לצערי בעונה הבאה שוב בית"ר לא תהיה פקטור במאבק האליפות ולכן הליגה תהיה פחות מעניינת. ובבניין האצטדיון בחיפה ננוחם...
מה, בונים אצטדיון בחיפה?
אם כן, מהר את הפרטים!

מה, בונים אצטדיון בחיפה?
אם כן, מהר את הפרטים!
לא להסחף...
אמנם יש תכניות מאושרות והיתרי בניה. אמנם יש תקציב, הדמיות מחשב משוכללות ומפרט טכני. אמנם יש אתר פנוי וזמין לבניה, עם נגישות נוחה ברכבת, ובמכונית דרך כביש החוף ומנהרות הכרמל שייפתחו בשנה הבאה. אבל לבנות? ממש? בשטח? הגזמת... הרי הבירוקרטיה הישראלית חייבת לקבל את ליטרת הבשר שלה... אם נחנוך אותו לאחר האליפות ה-20 - דיינו...

בועז ל

New member
לא להסחף...
אמנם יש תכניות מאושרות והיתרי בניה. אמנם יש תקציב, הדמיות מחשב משוכללות ומפרט טכני. אמנם יש אתר פנוי וזמין לבניה, עם נגישות נוחה ברכבת, ובמכונית דרך כביש החוף ומנהרות הכרמל שייפתחו בשנה הבאה. אבל לבנות? ממש? בשטח? הגזמת... הרי הבירוקרטיה הישראלית חייבת לקבל את ליטרת הבשר שלה... אם נחנוך אותו לאחר האליפות ה-20 - דיינו...

mister K

New member
תודה בועז
לפחות יש שתי נחמות על הפסד הגביע...
הראשונה היא כמובן האליפות והשנייה היא שאת הגביע לקח האיש שבתמונה.

scooby5

Member
תודה על תגובתך, מייקל.
יסלח לי כבודו, אבל אני חייב להבין מה פירוש "קשיים תפעוליים בנסיעה בתוואי ההררי בשעות הלילה"? במה שונה שעה 21:00 החשוכה בה נעות רכבות, משעת חצות?
אין בעיה טכנית להעלות לשם
רכבת גרורת קטר עם קטר G12, נכון ? זה נשמע סתם כמו תירוץ/היעדר לחץ של הנהלת בית"ר.

תודה על תגובתך, מייקל.
יסלח לי כבודו, אבל אני חייב להבין מה פירוש "קשיים תפעוליים בנסיעה בתוואי ההררי בשעות הלילה"? במה שונה שעה 21:00 החשוכה בה נעות רכבות, משעת חצות?
כל התשובות נכונות כולל
זו של כב` המנהל... אני מניח שהנושא התפעולי בעייתי הן םשום הבעיתיות בהפעלת רכבת ארוכה מהרגיל בתוואי בלילה ללא גיבוי משמעותי בשעת דחק עם מאות נוסעים בתוך הרכבת, מחסור בסטים לנסיעה בלילה ע``ח תחזוקה במוסך, בעיות אבטחה הן ברכבת והן על המסילה , תגבור כ``א בתחנה ועוד. הח``מ בעד רכבת אוהדים למשחק וממנו בקו הירושלמי. הגורמים הנוגעים בדבר חושבים אחרת. במבחן התוצאה, אין רכבת למלחה מבני ברק בלילה.

Raith

New member
רכבות תגבור מגמר גביע המדינה בכדורגל.
להלן הודעת ר"י: רכבת ישראל תפעיל רכבות תגבור (רכבות נוספות) מתחנת בני ברק לכיוון צפון עבור אוהדי הכדורגל שמתכננים להגיע ביום שלישי (26/05/2009) לאצטדיון רמת- גן, למשחק גביע המדינה. הרכבות תעצורנה בתחנות הבאות: הרצליה, נתניה, חדרה, בנימינה, חיפה (חוף הכרמל), בת- גלים, חיפה מרכז השמונה, לב המפרץ, חוצות המפרץ, קריית- מוצקין, עכו ונהריה. ברכבת ישראל ממליצים מאוד לרכוש כרטיסי נסיעה הלוך-חזור המאפשרים גם חיסכון כספי (10 אחוזים) וגם נוחיות, מאחר וצפויים ביקושים רבים בקופות עם תום המשחק.
מה הרעיון שהרכבת עוצרת בחוצות המפרץ ולא בק.
חיים? לאיזו מטרה בדיוק יגיע נוסע מהמשחק של גביע המדינה לאיזור חוצות המפרץ באמצע הלילה!?

מצב
הנושא נעול.
למעלה