שאלה לגבי ויזת תייר וויזת סטודנט

yelerin

New member
שאלה לגבי ויזת תייר וויזת סטודנט

שאלה לגבי ויזת תייר.
אם אני באה לשם עם ויזת תייר לכמה זמן מקסימום אני יכולה להשאר, חצי שנה?
בויזה שלי אין משהו מיוחד.
בנוסף אם אני באה לשם בתור תיירת ונרשמת לאיזה קורס, אני יכולה לקבל ויזת סטודנט ואז בעצם להשאר תקופת הלימודים? ומה לגבי עבודה עם ויזת סטודנט?

תודה רבה

zuki3

New member
תשובות

אם אני באה לשם עם ויזת תייר לכמה זמן מקסימום אני יכולה להשאר, חצי שנה?
משך הזמן שתוכלי להשאר יקבע על ידי הפקיד בכניסה, ברוב המקרים מאושרת כניסה לחצי שנה, אבל אם יש איזה ספק אצלו הוא יכול לתת לך גם לשבוע / שבועים / חודש או כל תקופה אחרת.

בנוסף אם אני באה לשם בתור תיירת ונרשמת לאיזה קורס, אני יכולה לקבל ויזת סטודנט ואז בעצם להשאר תקופת הלימודים? ומה לגבי עבודה עם ויזת סטודנט?

אפשר לעשות קורס קצר עם ויזת תייר,
אם מדובר על לימודים אקדמאים / ארוכים / משרה מלאה, את צריכה ויזת סטודנט,
אבל ,אפשר לבקש שינוי סטטוס בתוך ארצות הברית מויזה אחת לשניה רק אחרי 90 יום של שהייה, וייקח עוד כמה חודשים עד שתקבלי תשובה, לכן אם את רוצה ללמוד לימודים ארוכים , עדיף אחרי שתתקבלי לחזור לישראל ולבקש בישראל בשגרירות ויזת סטודנט.
כי בכל מקרה שינוי סטטוס בארצות הברית הוא תקף רק כל עוד את לא יוצאת מארצות הברית.
אם תקבלי ויזת סטודנט תוכלי להשאר כל תקופת הלימודים,
לגבי עבודה אפשר לעבוד רק עם תקבלי ויזת F או J (לימודים אקדמאים), ורק לעבודה בתוך קמפוס הלימודים ורק 20 שעות בשבוע, ובדרך כלל בשכר מינימום.
אם הלימודים לא אקדמאים ,לא תוכלי לעבוד תוך כדי הלימודים.

yelerin

New member
איפה זה רשום כמה זמן אני יכולה להשאר שם?

בדיוק חזרתי מארצות הברית, היתימ שם כמעטו חודש. ולא קיבלתי מפקיד שום דבר כשנכנסתי. איפה זה רשום כמה זמן אני יכולה להשאר שם?
כי נכנסתי הוא לא אמר לי כלום

Boston Guy

New member
באתר האינטרנט של טופס ה I-94 שלך.

פעם היו מקבלים טופס מקרטון לבן שהיו משדכים לדרכון .
היום הכל אלקטרוני, והמידע שהיה פעם על הטופס נמצא באתר אינטרנט של רשות ההגירה.
שם יהיה תיעוד כניסות ויציאות, כמה זמן אושר לכל כניסה וכמה זמן בוצע בפועל. וכמובן אם היתה חריגה (אוברסטיי).

למעלה