שאלה

saronsr

New member
שאלה

מה ההבדל בין ביופידבק לנוירופידבק. באיזה מצבים משתמשים בכל אחד מהם. כמו כן רציתי לדעת איפה ניתן לעשות ניורפידבק??? בברכה, שרון

madog

New member
שרון שלום

הסבר כללי מטפל בקשת ריכוז המורחבת שלי :) ADHD ידיעותיי מצומצמות הן אהה וגם לא מדעיות אך למיטב ידיעתי השיטה עובדת על פעולה ומשוב (פיד בק) נוירו מוח להבדיל מביו שהוא כללי יותר והנוירו הוא ענף בתוכו ראשית מבצעים קריאה EEG של גלים חשמלים מעור הקרקפת עלי"ד הצמדה של 16 גלאים (אלקטרודות) לעור ובודקים את גלי המוח ב 4 מצבים מבט ממוקד, עיניים עצומות, קריאה, פתרון בעיות מתמטיות. זה חלק מהאבחון וגם נותן תמונה נקיה של המוח לפני ואז ישנם 2 מכשירים 1. מחברים 2-4 אלקטרודות לעור הקרקפת במקומות מסוימים על צג המחשב לפני המתעמל(אני) יופיע משוב (גרף, עמודה, צליל, או משחק פשוט ועוד....) המתעמל נדרש לשנות את המשוב!!! פעולה זו מלמדת המוח ליצר גלי SMR (Sensory Motor Rythm( פעולה זו מדכאת גלי טתה במוח גלים אלא גם מגדילים יצור של גלים בתדר ביתה (אנחנו ממש רוצים אותם) 2. אותו עקרון רק שבודקים זרימת דם במוח ולא גלים חשמלים המשוב שוב דומה אין עדין הרבה חומר מחקרי על המכשיר הזה אך נאמר שהוא יותר מהיר תגובה ואימון לגבי משך הזמן הנושא דורש אימון בין 20-40 מפגשים של שעה(150 ש"ח שעה) ואז ההשפעה אמורה להיות רצונית ללא קשר למכשיר זה או אחר דהינו הפנמתי את הנלמד ואני חופשי ליצר גלים(ומערבולות)לפי רצוני זו אופציה באמת ללמוד ללא צורך באדם מכונה או סם בכדי להפליג בספינת חיי אל מול משברי עולם אוףףףףףףףףףף כתבתי המון בשבילי אז מבלי לבדוק את אשר נכתב אומר הב הב ושלום

madog

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

כניראה שעדין יש מקום לשיפור עניתי בשירשור הלא נכון OOPS נשפך לי

למעלה