שוב שאלה

יהב11

New member
שוב שאלה../images/Emo13.gif

שלום לכם, לאחר מחשבות רבות החלטתי להתחיל עם בני (עוד מעט בן 6) את מתן התרופה בחג סוכות כך יהיה לי שבוע לצפות ולראות מה קורה לו. נכון שזה חופש אבל אני חייבת את זה בשביל עצמי. בשביל שאני אהיה רגועה. השאלה שלי היא לגבי המינון. הנורייולוגית אמרה: שבוע ראשון 5 מ"ג לאחר שבוע 8 מ"ג ושבוע לאחר מכן לעלות ל10 מ"ג וכך להמשיך עד הביקורת שתערך בעוד חודשיים.. אני קוראת בפורום המון על מינונים. איך אני יכולה לדעת שאני פועלת נכון שאכן העלאת המינונים נכונה? שהמינונים נכונים לו? הבנתי ( ואולי לא הבנתי נכון) שהמינון נקבע בעזרת מבחן טובה, אנחנו לא עשינו מבחן זה. מאוד מפחדת לתת לו את התרופה אבל יודעת שזה מה שהוא צריך, וזה מה שיעשה לו טוב. צריכה לדבר עם הגננת לספר לה שהחלטנו להתחיל טיפול תרופתי. צריכה לדבר עם הילדון להסביר לו קצת על התרופה. ואכן הזדהיתי עם העץ שנכתב על האם מספרים לאחרים ואיך אנשים אחרים מקבלים את זה.. זה אכן נשא למחשבה. הבורות של אנשים ששומעים את המילה ריטלין מפתיעה אותי פעמים רבות גם שמדובר במבוגרים ועוד יותר שמדובר בילדים. שתהיה שבת שלום יהב

05 מיכל

New member
"וכך להמשיך" ?!

אין הכוונה שתמשיכי לעלות במינון כל שבוע במשך חודשיים! אני מניחה שהיא לא התכוונה שתעלי ליותר מ 10 מ"ג. אני מציעה שתתחילי עם החמישה כמו שהיא אמרה, ותספרי לנו יום יום מה את רואה. נעזור לך להיות בטוחה, או לחלופין אם יש בעיה לזהות אותה ולפנות לרופאה. זה בהחלט מקובל, בעיקר בגיל של בנך, שלא עושים בדיקת טובה אלא מה שנקרא "ניטור איטי", שזה מה שהרופאה אמרה לך לעשות. גם אני עשיתי כך עם בתי, ועצרתי בדרך המינון של 3/4 כדור, כי קיבלתי תוצאות טובות. ואני ממליצה לחכות עם הגננת. כך תוכלי אחרי החופשה לקבל משוב אובייקטיבי לגבי שינוי.

למעלה