שלום לאנשי הפורום,מעונינת לשמוע מה קורה כאן

liat sa

New member
הי נשמה סגולה אני אשמח לענות לך

אבל אבל אבל אני לא יודעת מה את רוצה לשאול תשאלי שאלה עניינית, תשאלי משהו שמעניין אותך יש המון חומר לקרוא במאמרים בהצלחה ליאת ספארק סמלסון בנתיב הרוח

היי ליאת,מכרים ומכרות פונים אלי בעניני רוח ונ

שמה...לי יש את המחשבות לי בענין ואני מעונינת לשתף אותך בענין הבחירות שלי.... o התקשר אלי אורי...הוא...סיפר לי ביקש לבוא לשוחח איתי.קבענו לאחרי ארוחת הבוקר בשבת.הוא בא...ישבנו על המירפסת...עיניו החומות נראו כבויות..הוא סיפר לי שכבר הרבה זמן הוא חש תשישות...ומגיע יום יום עייף מאוד לביתו.אין לו ממש כוח לתחזק את הדירה שלו...והוא כבר לא חושב אפילו על חברה...והרבה זמן הוא לא היה בקשר עם מישהי....הוא נראה עייף ותשוש והחיוניות שבו פגה...חשבתי לעצמי...אדם בן 33,איש הייטק שטרוד בעבודתו על טכנולוגיה של ננומולקלרי..דברים ברומו של עולם מדעי....אבל...החיים...איפה החיים שלו...הצעתי לו...בסוף הארוחה כוס חליטת נענע...הוא נרגע מעט...שמתי לו את אניה בכחול הקריבי שלה,והמתנתי שהוא יסיים לשתות מהחליטה.אז ביקשתי ממנו לעצום את עיניו..והחנתי את ידי על פניו.משם התחלתי לרדת לאורך הגוף שלו...לא נוגעת..אלא שומרת על מרחק..וחשה את האנרגיות שנובעות ממנו.חשתי סוג של חמימות כהה,חלשה נובעת ממנו.הוא שידר חולשה....ביקשתי ממנו...שישוב אלי וד כמה ימים ואני אחשוב בינתיים איך לעזור לו. אני חשבתי שאולי אאתר לו אבן שתפעל על צ'קרת השורש,כי נראהה לי שהוא נתון כל הזמן במאבק הישרדותי-השאלה היא איזה קריסטל להאים לו?

למעלה