שלום לכולםםםם ונעים מאוד....

lilach2004

New member
שלום לכולםםםם ונעים מאוד....

קוראים לי לילך ואני אמנם רק אמא לשניים (לעת עתה...) אבל חולמת על משפחה גדולה ומאושרת. ככה שהפורום שלכם מאוד משך אותי.... אני מאמינה שלא הכל ורוד וכיפי ושעם הילדים בא התסכול, חוסר זמן והמינוס אבל עם זאת אני אישית בטוחה שזה שווה את זה. שהרי כל רגע שאנו מוקפים באהבת ילדנו שהיא הכי תמימה ואמיתית שווה את כל העולם. הבנים שלי הם עדיין קטנטנים- הגדול בן 3 וחודש והקטן בן שנה ו-10 חודשיים וכבר בא לי עוד אחד, יותר נכון אחת. ההרגשה הפנימית שלי אומרת לי ללכת על זה בלי לחשוב ושיהיה טוב.... אבל אם מתחילים לחשוב לעומק אז אני עוד ממש צעירה, יש לי זמן ועדיין אין לי קביעות בעבודה, ויש משכנתא והוצאות אז אולי לחכות.... הייתי רוצה לשמוע ממכם על ההפםרשים בגילאי הילדים והאם באמת חשבתם לפני כל הריון, או שהכל זרם בטבעיות??? בכל-אופן, תודה מראש ונחמד להכיר........

Jen74

New member
ילדים באים מאהבה../images/Emo23.gifברוכה הבאה../images/Emo140.gif

אז ככה... אני ג'ן, אמא לארבע בנות: שחף ועדן בנות כמעט 15 (בקרוב ממש היומולדת) הגיעו בהפתעה גמורה, ילדתי אותן כשהייתי כמעט בת עשרים, בשנה הראשונה לנישואים. אחריהן, בהפתעה גדולה יותר, אלמוג בת ה- 13 כשההבדל בינה לבין התאומות הוא שנה ותשעה חודשים. אחרי כמה שנים של מנוחה החלטתי ששלוש בנות זה נחמד אבל זה לא זה... רציתי עוד אחד/אחת. ואז נולדה דקל, בת ה- 8. וזהו... הספיק לי. במקרה שלי, כשדקל הייתה בת 4 התגרשתי, כך שאני מגדלת אותן די לבד. בעצם... בערך כמו שהיה כשהייתי נשואה
אני עדיין נחשבת בקצה התחתון של משפחות ברוכות
יש משפחות שבהן לפחות 6 ילדים. עובדים קשה גם כדי לפרנס וגם כדי לגדל וגם כדי לאהוב את כולם. זה לא קל אבל מבחינתי זה בהחלט מספק ומביא המון כיף ואהבה לבית וללב.

lilach2004

New member
תודה על התגובה....

אכן ילדים באים מאהבה ויש ביני ובין בעלי אהבה גדולה, ועם זאת כמו שאמרת- אין מה לעשות ורב הנטל נופל בד"כ על האישה. איזה כיף לך- 4 בנות, אני מתה לבת בהריון הבא, אבל אולי יצא עוד בן- מקסימום שלושת המוסקרטרים-
. עם הגדול נכנסתי להריון שבועיים אחרי החתונה וגם אני התחתנתי בת 20 בערך, כשהוא היה בן 4 חודשיים השני כבר היה בתוכי. איך זה תאומות??? יש לך קשר משפחתי לתאומים? תמיד היה בא לי בתור ילדה להביא תאומים, אני יודעת שזה קשה אבל זה ממש קוסם לי. לילך.

גם אצלי הילדים באו כמובן באהבה גדולה

אבל גם בתיכנון של כל 3 שנים ילד,כך שהקטן היה ערוך ומוכן לקלוט עוד אח,(לי יש 4 בנים בניי-11.8.5 כמעט שנתיים.)

Jen74

New member
../images/Emo66.gifתאומות../images/Emo66.gif

איך זה תאומות? זה אותו דבר כמו יחידאי רק הכל כפול.
הקושי, הכיף, האתגר, הכל... יש במשפחה המורחבת תאומים אבל אני הראשונה מזה כמה דורות, להוציא בת דודה של אמא שלי שנישאה לתאום כך שאצלה הסיכוי לתאומים היה גדול בהרבה מאשר במשפחה של אמא שלי

פלגיה

New member
אני לא חשבתי הרבה בהתחלה

בטח שלא תכננתי הפרשים. לכן הארבעה הראשונים שלי נולדו בתוך חמש שנים. אחר כך יש לי עוד שניים - עם 3 וחצי שנים הפרש ועם ארבע. בעיני הדבר החשוב ביותר בשביל ילד הוא שרוצים אותו. אם יש רצון וכוח - כבר אפשר להסתדר עם שאר הדברים הטכניים.

למעלה