שלום

nona61

New member
שלום

ניפגשתי כבר אם ---- ולא היה משהו\: אני רוצה לדעת מה הכוונות שלו אחרי הכל כלפי איסה אייהוואז אלגיז ועוד משהון לגבי בת דודתי לא הולך לה כל כך בזוגיות מה היא צריכה לשנות על מנת שיילך לה..? ווירד סווילו לאגוז חג שמח

הי נונה61,

בכל זאת...מה הכוונות שלו ???!? איסה> תקופת קפיאה וסטגנציה... אייהוואז> "מקבל את שמו מעץ ה - yew. מעץ זה, חרטו הויקינגים קשתות כדי להגן על עצמם ועל אדמתם".('רון רון וסגולתו'..רון 13) ....רון שמדבר על היפוך שמובל מחשיפת האמת...משהו יתם לפני שהאחר יתחיל אלגיז > רון העליצות..השמחה...יצירה מתוך הנאה עושה רושם שהוא דווקא מעוניין בך..ושיש בניכם עתיד לקשר..רק שבהווה הנוכחי הוא איננו פנוי למערכת יחסים..משהו מפריע..או קשר קודם שתרם נסגר סופית או משהו אחר בחייו...אם את רוצה בעצתי..על סמך המפה של המשפט הרוני הנ"ל...זה מצב קלאסי של "אש קטנה".... בת דודה שמתמהמהת או מתקשה לצור מערכות יחסים... ובכן בעקרון בכל מה שקשור לניבוי וקריאת העתיד ופרשנות לגבי חיינו.....עדיף שהאדם בעל הסוגיה בה דנים יפתח ברונים..או בקלפים....אבל בואי נראה מה עלה פה..... ווירד הכל פתוח בפניה סווילו רון השמש..ההארה כוח נשי עוצמה נשית...רון שיש בו מכוח הברק... לאגוז זרימה 'הרונים אומרים'..שהכל סאבבה..היא בחורה מושכת, ובעלת יכולת ליצירת קשר..והכל תלוי בה וברצונה. אין בעיה נראית לעיין אם היא מעוניינת שתפנה היא
.

nona61

New member
לאנורדו שלום :]

זה מצב קלאסי של "אש קטנה".... למה התכוונת ? וזה ממש נכון הוא יותר בקטע של "הנאה ..

התכוונתי ש...זה לא הזמן

לקשר לצמוח..שהוא מעוניין..מחבב נמשך וזה... רק שלא פנוי לקשר ולא רוצה כעת אולי בעוד כמה חודשים-חצי שנה-שנה....יהיה קשר ממש טוב... (לפחות לשאלתך על כוונותיו..יש פוטנציאל כזה...מה זה היה אינגווז ואז אלגיז..לא?!) מצב קלאסי של "אש קטנה", אומר, שאת נונה לא בונה מערכת ציפיות ומפתחת תלות בקשר שלא ממש נראה כרגע אבל, נשארת נחמדה, ידידותית מגלה כלפיו פתיחות ועניין.....משום שיתכן שדברים ישתנו בעתיד.. ב"אש קטנה", אפשר לצאת ביחד....ולהנות אבל לא לפתח ציפיות... יש בנות שלא מסוגלות לכזה וגם בנים שלא..אם זה מתאים לך..זה לא מזיק...

nona61

New member
שלום שוב ../images/Emo13.gif

ואי זה ממש ננכון עליו ועללי :] ודרך אגב אני רוצה להתחיל ללמוד נהיגה זה זמן טוב ללמוד ? אינגוואז קנאז איסה ולמה מתכוונים שאומרים צריך שמשהו ימות על מנת שמשהו יוולד ? אז אני פותחת עוד קלפים כדרך השאלה אם כידי להתחיל נהיגה זה בשבילי כמטרה להתחיל את ההצלחה שלי בעניין הדוגמנות וללמוד לנסוע לתל אביב לאודישנים .. האם זה התחום של הנהיגה תשנה משהו למטרה טובה ודרכה יש הצלחה בעניין של הדוגמנות ? ת'וריסאז פרת'רו ת'יוואז

חזרנו מהים של פלמחים...

היה ממש ים יפה..חלק כמו מראה...והכל אפור כסוף... מה אכלנו לא אספר..כי זה לא כשר לפסח...
טוב: ודרך אגב אני רוצה להתחיל ללמוד נהיגה זה זמן טוב ללמוד ? אינגוואז - רון ההיפוך, שינוי שיאפשר מהלך... קנאז - נפילת הכאסימון..הבנה איסה- תקופת רפיאה... התשובה היא לא ממש זמן קלסי...צריך להערך אחרת וזה לא יזרום אך הרונים גם לא ממש שליליים..רק שזה יקח יותר ממה שאת מצפה נראה לי.. ולמה מתכוונים שאומרים צריך שמשהו ימות על מנת שמשהו יוולד ?...מבחינה אנרגטית כל לידה קשורה במוות..כמו כן מתכוונים למצב של היפוך..שינוי מהקצה לקצה כמו חיים-מוות. וגם שמשהו לא סגור לביור שלא מאפשר לא להיות פנוי כעת לקשר... האם זה התחום של הנהיגה תשנה משהו למטרה טובה ודרכה יש הצלחה בעניין של הדוגמנות ? ת'וריסאז רון הקוץ... פרת'רו רון האישה הבשלה והחכמה.... ת'יוואז רון הצדק... נראה שבעניין הנקודה המחשבה נכונה...ושאת מתכננת את עתידך באופן שהרונים משבחים, אך יש משהו שתצטרכי לוותר עליו או לעזוב לפני שתממשי זאת.

nona61

New member
ששווב \:

וואי הרבה פעמים אוןמרים לי שאני צריכה לעזוב משהו או לוותר עליו לפני שאני ייממש את החלום שלי ואני לא מבינה מה הכוונה לוותר על מה ? ואני לא יוגעת אם הרונים עונים על שאלהנ כזאת אבל מה עכשיו אני צריכה לעשות על מנת להתקדן להגשמת החלום חוץ מלוותר על משהו ..? וונג'ו גבו ת'וריסאז וחוץ מזה שאלה כללית על הרונים....מזמן שאלתי האם בתחום הדוגמנות והפירסום יילך לי והרונים ענו לי כמו שאמרת שכן וכל הפירושים למינהם אבל האם זה תשובה שהכוונה שלה זה בכללי שכן שהתשובה אלייה תישאר לתמיד או שפתאום שנה הבאה נגיד צריך שוב לשאול את השאלה ולבדוק את התשובה ? [מקווה שהבנת למה התכוונתי..]

הי נונה

1. לא הבנתי את השאלה השניה......אם הרונים אמרו כן זה כן..לא קשור לנהיגה בהכרח...יתכן שקודם את צרייכה להקדיש לצדדים אחרים של הלימוד ..זו כוונתך?!?...
...? 2. להגשמת החלום... וונג'ו >>לבוא העליצות..משמחה גבו >>הכל כתוב מראש...זו דרכך... ת'וריסאז >>>>לוותר על משהו לעזוב משהו כדי שתוכלי להיות אדון לעצמך ולגורלך פה. תראי יתכן ומדובר על פרידה מסינר אמך..מנוחיות שהורגלת לה ולא בהכרח על ויתור שאינו מדרך הטבע...אמרת שאת בת 16 לא..? את צעירה...והכל פתוח בפנייך...ויתור זה כוח גדול..כתבתי פה פעם על הרון תוריסז...אחפש זאת עבורך ואצרף בהמשך.... בכל אופן שוב נאמר ללא זה זה לא יעבוד...טוריסז רון מופלא...חכי אחפש מה שכתבתי פעם לרוצה לחיות טוב..נדמה לי,

לוותר על משהו

זה לפעמים אומר שאת אדון לגורלך ולא תלויה בדברים... זה עשוי להיות כוח תקראי במה שכתבתי...מצורף למטה...

nona61

New member
[=

אווקי שתימצאי תיכתבי לי [= והתכוונתי שוב אנסה להסביר את עצמי למשל שאלתי את הרונים לגבי הדוגמנות ושאלתי האם בתחום הזה מתאים לי ויילך לי הרונים ענו שכן עכשיו האם בעוד שנה בערך אם אני יישאל את אותה השאלה הרונים יכוולים לשנות דעה פתאום אחרת או שפשוט אני לא ייצטרך לשאול את השאלה .? או שנגיד כל מיני שאלות האם הדירה הזאת תתאים לי האם התחום הזה ככה וככה יתאים לי שאלות בסיסיות כאלו צריך לשאול פעם אחת לתמיד או פתאום אם אני יישאל שנה הבאה התשובה בכלל יכולה להשתנות הבנת ]-:?

נונה כתבתי לך...תלחצי על הטוריסז בכחו

בכחול...בהודעה מעל.... כן הבנתי הרונים עונים לעכשיו משום שהכל כתוב..והרשות נתונה...גם ברונית...

nona61

New member
...

איזה כחחול אני ללא רואה .. אז עם את אומרת שהרונים עונים על שאלות כאלו לעכשיו זה כאילו בכללי ולא צריך ללישאול שוב בעתיד אותה שאללה ? שוב שאלות כמו .. האם התחום הזה מתאים לי.. האם במעבר דירה יילך לי.. וכ"ו

לא זכורה לי שאלה על מעבר דירה..מה הרונים אמרו

= מה היה המשפט הרוני טוריסז >>>כחלחל ליחצי עליו...בנוגע ללוותר בשביל להיות אדון למה ששלך

nona61

New member
:]

לא דיברתי על מעבר דירה נתתי דוגמאות לשאלות בסיסיות כאלו ושאלתי האם לשאלות כאלו צריך לשאול שוב בעתיד או שהתשובה לכך שהרונים עונה זה בכללי לתמיד שוב כמו .. 1. האם התחום בדוגמנות מתאים לי 2.האם המעבר דירה יתאים לי וכ"ו.. הבנתת ...\:?

כן..את שואלת מה כוח הניבוי

ולמעשה בכל נבואה מתקיים הציווי הכל כתוב והרשות נתונה... והמשמעות שנגזרת מכך היא שהכל כתוב מראש אך את זו המחליטה לגבי גורלך ונראה לי שזה תלוי בסוג השאלה..יש דברים יותר מוחלטים ויש יותר ניידים....

nona61

New member
..

אני מתכוונת לשאלה כמו האם התחום הפירסום ןהדוגמנות יתאים לי

nona61

New member
..

את מתכוונת שכן הרונים עונים על שאלות בסיסיות בכללי ולא צריך לישאול שוב.. לזה התכוונת שכן ?

לא התכוונתי שהתשובה הזו היא אחת שלא תשתנה..

את יכולה לשאול כמה שבא לך..אבל יש דברים שהם יותר לא משתנים ויש נושאים כמו בריאות..או זוגיות שכן..וזה תלוי... במקרה שלך בשל האופי של הרונים שיצאו..והאופן החם בו אישרו את נושא הדוגמנות שברור לי שזה זה. בנת!?

nona61

New member
...

את החלק הזה לא הבנתי.. בשל האופי של הרונים שיצאו..והאופן החם בו אישרו את נושא הדוגמנות שברור לי שזה זה. אז כמו השאלה ששאלתי האם התחום של הדוגמנות יתאים לי זוהי שאלה שלא משתנה לגבי הרונים ולא צריך לישאול שוב לזה התכוונת ?

למעלה