שרשור פרידה

גור42

New member
בהחלט מאוכזב, בייחוד בעיתוי הנוכחי

דווקא עשה רושם שבזמן האחרון הפורום מתקרב חזרה ליעודו המקורי. באו לכאן הרבה חבר'ה חדשים, שבהחלט נראים מחוייבים לשינוי. הם רק לא ידעו *איך* לעשות את זה. כל מה שהם צריכים זו יד מכוונת. מה שנתן לפורום את הכיוון בראשית דרכו, היה המאמרים השבועיים שהיית מעלה לכאן. ולדעתי, היום יש פה את האנשים נכונים, והפעולה הפשוטה של לפרסם לינק למאמר השבועי בכל שבוע, היתה מחזירה את הפורום לתור הזהב שלו. אבל אני מבין שמאוחר מדי לחשוב על זה עכשיו. הפור נפל, וחבל.

לא הייתי משתמשת במילה "פור"

כי קיבלתי החלטה כבדת משקל ונתתי לה את מלוא המחשבה ותשומת-הלב שלי - הגם שלא שיתפתי בכך אתכם הגולשים בפורום. מלבד זאת, אתה אכן צודק - ההחלטה נלקחה, על כל השלכותיה. רק טוב לכולנו,

1סולי

New member
הגיע הזמן להגיד תודה

איך להתחיל ? הגעתי לכאן לפני שנתיים וקצת, שבורה, על הקרשים עם חלומות ענקיים "גדולים עלי מאוד" ומפוחדת כל כך. אני זוכרת: עשיתי כל מה שאת יעל כתבת והמלצת, נאחזתי בפורום ושפכתי כאן את ליבי השבור ואת הסודות ששמרתי רק לעצמי. ידעתי שאני רוצה לפרוח, להגשים ולהגיע למצב שבו אחייה את החלום שלי. לאט- לאט, בעזרתך ובעזרת האנשים המדהימים שהכרתי, כמובן סופר ניאו, הבחור המדהים בעל לב ענק שכולו זהב, בניתי לי תכנית שלב אחר שלב. בסוכות לפני שנתיים התארחה בפורום מאמנת (לצערי לא זוכרת את שמה) והיא דברה על פריצת דרך. זאת הייתה נקודת המפנה בחיי, הבנתי שאני נמצאת שם, כל גופי הבין.ומבלי להסתכל אחורה התחלתי את חיי מחדש מתוך החלטה וכוונה ברורה להגשים את חלומי. את אותו החלום שהבאתי לפורום בפעם הראשונה. עברו כמעט שנתיים מאז והיום אני מאמנת אישית, עובדת ומתפרנסת מאימון ומהרצאות שונות, אני משלבת N.L.P בסדנאות, במפגשים הפרטיים ובחוגי הבית. כשאני עוצרת לרגע ומסתכלת אחורה, לא מאמינה שזו באמת אני, שאני מצליחה מאוד מאוד בתחום. שום דבר לא היה קורה בחיי אם לא הייתי פוגשת אותך יעל ואת "השנה שלי". ולא רק אני, חברתי הטובה, "ליאת פעמיים", חברת נפש שהכרתי כאן, מגשימה את חלומה הגדל והמתעצם בזכות הפורום, בגלל בעיות מחשוב היא לא יכולה לכתוב כרגע, לכן אני עושה זאת בשמה. בעזרתך ובעזרת כל חברי הפורום ליאת הגיעה להחלטה ברורה לעזוב את עבודתה הקודמת ולמרות הפחד -כן ללכת בעקבות החלום ולהגשים אותו מידי יום. יעלי, אנחנו מודות לך מכל הלב על כך שנגעת בחיינו והענקת לנו תקוות חדשות ודרך. אנחנו רוצות להגיד לך שתרומתך לשינוי שלנו לא יישכח ואנחנו ייודעות בוודאות שעוד נשמע עליך המון!! לא כל יום פוגשים בן אדם נפלא כל כך שמבלי לבקש דבר ואפילו מבלי להכיר נתן לאחרים כל כך הרבה. מכל הלב ליאת פעמיים וסולי

וואו, יקירותיי סולי וליאת

חייבת להודות שהתרגשתי עד דמעות מההודעה שלך סולי. אמנם ידעתי על הצמיחה המופלאה ועל הדרך החדשה והמקסימה ששתיכן עושות, אבל לא ידעתי עד כמה עמוק השינוי שלכן, עד כמה התרומה של הפורום היתה משמעותית לכן ובעיקר הופתעתי לגלות על החברות ההדוקה שהתפתחה ביניכן. הלב שלי התרחב והחיוך על הפרצוף שלי יישאר ככה בטח כל היום. בתחושה של שמחה כל-כך גדולה על החברות שלכן, על החיים החדשים של שתיכן, שלמרות המכשולים הלכתן בעקבות הלב שלכן והגעתן למקום שאתן אוהבות. היה לי עונג אמיתי להיות כאן וללוות אתכן בצעדים הראשונים שלכן. ואני בטוחה שעוד נכון לשתיכן עתיד מקסים, כי מי כמוני יודע שהלב שלנו מוביל אותנו למקומות הכי מתאימים לנו, והכי מוצלחים בתוכנו. וגם - העברתי לעדנה איש-שלום (חברתי הטובה, והמאמנת שהתארחה אצלנו בנושא פריצות דרך) את הקישור להודעה שלך סולי, היא בטח תציץ כאן בקרוב ותגיב אליה. תודה באמת, ההודעה שלך נגעה אצלי במקום מאוד עמוק בפנים. המון המון הצלחה לכן יקירותיי בהמשך הדרך. ואנחנו בוודאי עוד ניפגש...

ריגשת אותי

הי סולי ! יעל ,חברתי היקרה ,הפנת את תשומת ליבי להודעה שלך כמאמנת אני נוגעת בחייהם של רבים ותמיד זה מאוד מרגש לקבל פידבק כזה ממרחק של זמן מאז התארחתי בפורום הפך האימון לאינטנסיבי ומשמעותי ביותר בחיי אני עובדת מבוקר עד לילה ומאושרת ומוגשמת מכל רגע ורגע אני לוקחת את דרך האימון לכל פינה בחיי ובודקת מה אפשר להשיג עוד כמו שמתמכרים לחדר כושר...(אני אישית עוד לא שם ) התמכרתי לאימון ולתוצאות העוצמתיות שהוא מביא בכנפיו !! שמחתי לשמוע שלקחת את חייך למקום חדש ושהפורום של יעל היה לך משענת ואף יותר מזה . מידי פעם נכנסתי לפורום וקראתי איך אנשים דנים ומתבוננים בחייהם - ממלא השראה !! מאחלת לכולכם הנאה והצלחה אוהבת עדנה

מוטי ש

New member
אהלן יעל,

עשית עבודה נפלאה עם לא מעט אנשים וזה מעיד עליך ועל פועלך. אדם שיודע למצוא באחרים את הטוב,לעזור להם לזהות אותו ולהוציא אותו לאחר מכן אל הפועל,הוא ללא ספק איש אמיתי של תקשורת,כך שלא פלא בכלל שהגעת במהלך המסע שלך לתחום של תקשורת מקרבת..:) אני ,כמובן,מהמעריצים היותר סמויים שלך ויום אחד בהיר(כאשר אסיים ללמוד תחומים מרתקים אחרים שאני לומד עכשיו)אשמח לבוא ללמוד אצלכם ולהכיר את המרכז שלכם. שתהיה המשך צמיחה מעצימה ומרתקת עבורך בתחומים שאת מתעמקת בהם עכשיו ועבור כולנו כבני אדם,כל אחד בכיוון שלו....

היי מוטי -

תודה לך על המילים היפות. לא ידעתי שיש לי מעריצים סמויים
תודה לך גם על הקישור בין המקום שנתתי לאנשים כאן בפורום ובין תקשורת, לא חשבתי על זה כך אף-פעם ונעים לי להפוך בדברים שלך ולחשוב עליהם במובן הזה. שתהיה גם לך המון הצלחה וצמיחה,

BellA עלמה

New member
אחרונה חביבה

יעל פגשתי אותך בסגול האחרון (ההוא שהיה לייד זיכרון יעקוב) מאוד נהנתי להחליף איתך כמה מילים
. אני כאן קוראת מידי פעם לא ממש כתבתי כי אישית אני מאמינה ששינוי זה משהו שנעשה בטיביעות ובצורה אישית. זה כמו למשל לצפות בתוכנית אומנות לחימה בTV ולנתח את זה מול להתאמן באומנות לחימה בעצמך לדעתי השינוי נעשה כשפשוט עושים וחיים את החיים למרות זאת עדיין צובט את הלב שהמקום הזה שהוא בית להרבה אנשים נסגר. אני מקווה שהגולשים פה יקחו את מה שקיבלו פה וימשיכו הלאה אל החיים בחוץ לך יעל בהצלחה בכל מה שתעשי אני אכן גולשת סמוייה
בפורום השני שלך ומי יודע ב'ה אשתמש בתכניקות בלימודים והעבודה כעו'ס(בעזרת השם אינשאללה טפו טפו חמסה חמסה
)

שלום לך בלה-עלמה, כיף לקרוא את

הדברים שלך. זוכרת את השיחה איתך בסגול, למרות שלא הזדהית היתה לי שם רק שיחה אחת עם "מישהי מתפוז" אז אני מניחה שזו את
ופסטיבל סגול מבחינתי הוא בהחלט נקודת ציון דרך - שם הבנתי לראשונה באופן מאוד בהיר דברים לגבי עצמי - על הדרך שעברתי, על הדרך שאני נמצאת בה ועל המקום שאני רוצה להיות בו. וגם השנה כמובן נהייה בסגול - במסלול תקשורת ויחסים, אז אם את או אחרים תגיעו לשם, תקפצו להגיד שלום. המון הצלחה,

perhay

New member
כאן קשת כחולה

שלום לך, יעל: למרות שהרבה מאד זמן לא בקרתי בפורום שלך, כשנכנסתי היום במקרה וראיתי את הודעת הפרידה שלך נעשה לי עצוב. לא שוכחת את מה שקבלתי ממך ומבעלי המקצוע שארחת בפורום הזה בזמן שהייתי משתתפת פעילה בו, את הטיול המקסים בבית-קשת, וגם את הגולשים האחרים שצעדתי איתם ביחד בדרך לשינוי. שיהיה לך בהצלחה בפרויקטים החדשים שלך. אני משוכנעת שבשבילך השמיים הם הגבול הודות להשכלתך הרבה, אך בעיקר הודות לרגישות שלך כלפי הסובבים אותך. דרך צלחה! פנינה

יקירתי, איזה כיף לי לראות אותך כאן

בשרשור הפרידה של הפורום. תודה גדולה על מילותייך החמות. גם אני לא שוכחת את הזמן שבילינו כאן ביחד, את הטיול ואת האחרים. כיף לי לדעת שהתקופה ההיא היתה משמעותית לך כמו שלי. הרבה הצלחה בדרך המקסימה שבחרת לך,

orion111

New member
מילה טובה גם ממני

שלום יעל.אני לא יודע אם אני מהראשונים, אבל אני בטח מהמתעניינים בפורום המדהים הזה. לעיתים קרובות במונחים שלי, 1 לשבוע בלי נדר, נכנסתי להתעדכן, לקרוא, לשמוח, להתעצב ותמיד לקבל השראה מהחבר'ה הנפלאים כאן. יעל. התכתבתי איתך דרך המסרים לא פעם ולא פעמיים בעבר (לפני כשנתיים?). עצוב לי לשמוע שהפורום נסגר, אבל זו כנראה דרכו של עולם. מעניין שהוא נסגר לפני כמה שינויים שאני עומד לערוך. מעניין אם במקום אחר, בזמן אחר, הדרכים יצלטבו. "אולי עוד קיץ כולנו ניפגש?"

שלום לך, בוודאי שאני זוכרת

אכן, דרכו של עולם - גם פרידות היא כוללת. ואולי באמת עוד קיץ ניפגש... מי יודע

../images/Emo41.gif פרישת מנהלת הפורום ../images/Emo41.gif

אנו מודים ליעל ארבל על ניהולה המוצלח. ומאחלים לה המון בהצלחה בהמשך. המשך גלישה נעימה ב
אנשים

meshi4

New member
היי יעל יקרה ../images/Emo24.gif

השתתפתי בפורום בשנה הראשונה. זוכרת את התחושות הלא פשוטות בהן הייתי שרויה בגלל השינוי בחיי.הפורום כל כך התאים לי בזמנו[היום תודה לאל אני במקום אחר מבחינה נפשית]אהבתי את השיחות כאן שדירבנו לעשיה ולחשיבה מעמיקה יותר למודעות עצמית.העידוד ממך ומהחברים וכמה אפשר ללמוד אחד מהשני. התפנית אצלי חלה כשעלה נושא הכאב ומה אנחנו יכולים לעשות בכדי להפחית את העוצמה של הכאב בעזרת מחשבות חיוביות וכל מיני פעולות משמחות . אותה שנה [לפני שנתיים]הגשמתי ממש ממש במקרה חלום שקינן בי כל השנים .אם מישהו היה אומר לי באותה בתחילת אותה שנה שזה מה שיקרה לקראת אותה סוף שנה הייתי אומרת שהוא מדמיין. ולמה במקריות? מתוך השיחות בפורום עלה נושא אמון אישי.אחת החברות הציעה לי אמון אישי.לא ידעתי מה זה והתעניינתי במסרים אישיים.הופניתי לפורום אחר והגעתי למאמנת אישית.מיד יצרתי קשר ותוך יום נפגשתי איתה.אומנם ביקשתי עזרה בנושא מסוים אבל תוך כדי השיחה עלה נושא אחר שהציק "ובער" בעצמותיי-לשפץ את הבית שלי.וכך היה.תוך חודש מיום הפגישה עם המאמנת התחלתי בשיפוץ יסודי.משהו שהכניס בי אנרגיות טובות ותחושת סיפוק אדירה.גיליתי כמה חשוב העידוד הראשוני ההמשך זורם מאליו. יש בנו כוחות מצויינים צריך רק להאמין בעצמינו. זאת היתה השנה ההיא שלי תודות לפורום. כמובן זוכרת לטובה את המפגשים והטיול המקסים ביער בית קשת והאירוח הנפלא אצל "קשת כחולה" ובן זוגה המקסימים.וכל החברים המקסימים. המון תודה ליעל ולכל החברים. ליעל מאחלת לך הצלחה בכל אשר תפני

היי משי יקרה

איזה כיף שאתם מגיעים להגיד שלום! באמת, שמחה גדולה והתרגשות על הדרך שעברנו ביחד. מאחלת לך המון המון בהצלחה, הרבה אהבה,

למעלה