אאאאאאאא

CheekyGirl

New member
אאאאאאאא

גאאאד כמה שיעל הולכת לרצוח אותי עכשיו. אני מדברת עם רודי עכשיו במסנג'ר ויש לו מקרופון...הוא השמיע לי את Thank You For The Moments שוב + שר עם זה "במיוחד בשבילי" כמו שהוא אמר והיה כזה קטע באמצע השיר שהוא פתאום הכניס את השם שלי באמצע השיר זה היה כזה חמודדד. עכשיו הוא משמיע לי את השיר החדש Without Your Love ואני חייבת להגיד - אמאאאאאאאאאאא איזה שיר מדהיםםםםםםםםם!!! נראה לי אני הולכת להתעלף פה עוד רגע! אלוהים איזה בן אדם נשמה!

CheekyGirl

New member
יאאאאאא *שוב אני*

הוא הולך לשיר לי עכשיו את Walk Away (יעל - walk away, walk away...
) והוא אמר שמתי שאני אקנה מיקרופון נוכל לשיר דואט חחחחחחחחחחחחח! הוא עדיןן מכניס את השם שלי בשירים איזה מתוק

מגניבבבבבבב

תגידו... למישהי בא לשים תמונה ולכתוב ת'שמות שלהם כי אין לי מושג מי זה מי...

CheekyGirl

New member
יאפ

אבל אין לי תמונה עם החברים החדשים שבלהקה אז אני פשוט אשים תמונות בנפרד. רודי

CheekyGirl

New member
ג'יי סי ../images/Emo26.gif

כשאני אקבל מרודי את התמונות של החברים החדשים אני אשים אותם גם

חמודים :)

ומה זאת אומרת חברים חדשים? כאילו היו עוד כמה ועכשיו הביאו חדשים במקומם???

Pink Bitch 2

New member
יאפ

הם התחילו כחמישיה (רודי, ג'יי סי, טומי, ג'ייק ומארק), מארק היה הראשון לעזוב (אל תשאלו למה כי לא תקבלו תשובה), אח"כ גם ג'ייק החליט שנמאס לו ועזב. עכשיו, מההרכב המקורי יש את: רודי, ג'ייסי וטום, ובנוסף, הצטרפו עוד שלושה חברים (שירי אולי אולי אולי ידועת את השמות שלהם, צריך לברר באמת)

CheekyGirl

New member
ארמממ

אמרו לי אבל שכחתי.... אני רק זוכרת את פרננדו כי כשדיברתי איתו הוא היה ממש חמודדדדד

CheekyGirl

New member
הוא עוד לא את זה למחשב...

אבל הוא אמר שהוא יעשה את זה בקרוב (למרות שאנחנו יודעות טוב מאוד מה זה "בקרוב" בשביל רודי...)

CheekyGirl

New member
וואלה!

טומי! הוא היה זה ששלח את השירים הקודמים. אגב את יודעת שטומי גם בבית של רודי עם המשפחה שלו נכון? אז פעם הבאה שאני מתקשרת לרודי אני יכולה לבקש לדבר עם טומי ואז לשאול אותו

למעלה