אאאאהההה!!!! הרגע הצצתי בגלריה!

אאאאהההה!!!! הרגע הצצתי בגלריה!

למה כבר אין שם תמונות של היצירות מעיסת נייר?? אני צריכה השראה!!!

Y A E LY

New member
אביבה הזכירה את זה בעבר

בעל האתר ממנו לקוחות התמונות גילה שהן כאן וכעס על כך שהפרנו זכויות יוצרים והתמונות הורדו לבקשתו!

av_i_va

New member
אמת, כך קרה... אבל

תוך מספר ימים תראי בגלריה תמונות נהדרות, עבודתה של שבלולית.

av_i_va

New member
נזכרתי ../images/Emo79.gif

יש לי 2 תמונות של עבודות של שבלולית. תוכלי להתרשם בינתיים

av_i_va

New member
אתר מקורי../images/Emo171.gif

הדמיון של שבלולית. אני בטוחה שבקרוב תעלה תמונות של יצירות נוספות שלה. היא עובדת מאוד יפה.

אבג

New member
אתר לעיסת נייר

כתובת של אתר נחמד מאוד לעיסת נייר http://www.papiermache.co.uk/gallery/index.php ואם תקלידי את הערך papiermache בכל מנוע חיפוש, תגיעי למספר רב מאוד של אתרים

av_i_va

New member
זהירות רבה!!!!../images/Emo46.gif

זהו האתר שמאיים להגיש תביעה !!!! שלא תעשו איזשהו שימוש בתמונות!!!! ובכלל אני ממליצה לחפש אתרים אחרים. יש ברשת אתרים בשפע!

באמת שאני לא מבינה!! ../images/Emo12.gif

הרי בנאדם שמקים אתר כזה באינטרנט, יש לו סיבה לרצות שכמה שיותר איבקרו, יראו עבודות וכו´... זה לא שגנבתם איזה נוסחה סודית ממישהו!! מוזר מאוד. בכל אופן- כמובן שאעדיף לראות "משלנו". לא צריך טובות!!

av_i_va

New member
השאלה היותר גדולה היא../images/Emo35.gif

איך נודע להם על פרסום התמונות, כמה שעות לאחר שהם עלו לגלריה?

סליחה שאני מתערבת

אבל אני באמת חושבת שזה בכלל לא משנה. זכויות יוצרים זה דבר שאין להקל בו. אני חושבת שכל אחד שהיה מגלה שהעבודות שלו מוצגות במקום שהוא לא נתן רשות להציד אותם בו וכמו כן הוא אינו מקבל קרדיט על העבודות שלו, היה מתעצבן. אני בטוחה אביב שאם היית מגלה את התמונות שאת שמה כאן בפורום באיזה אתר זר בלי שום לינק לכאן או תזכורת שאת היא זאת שעשתה את העבודות, היית נורא כועסת. לא? אז עושים טעות, צריך להודות בטעות, להתנצל ולהמשיך הלאה, הדישדוש בנושא הזה סתם מיותר. במיוחד שיש כאן בפורום יוצרים מעולים שהעבודות שלהם הרבה יותר יפות.

למעלה