אבא במצוקה...

אבא במצוקה...

אנחנו רק באמצע אוגוסט ואני כבר לא מוצא מה לעשות עם הילדים. הם כל הזמן בטלוויזיה ובתור אבא, אני לא ממש מכיר תוכניות חינוכיות. מישהו יודע להמליץ לי?

אסתיק3

New member
אצלנו לוגי חוגג

אצל הילדים בן 11 ובת 8 וחצי. אני אוהבת את הערוץ הזה. חינוכי, ללא אלימות. רמת התכניות לא אחידה, אבל יש כמה שגם אני מאד נהנית מהן. למשל "המובילים" - הפקת מקור, סדרה משעשעת על משפחה די מטורללת שמנהלת חברת הובלות כושלת. גם בערוץ 2 אפשר למצוא (המיקרוסקופ משוכלל) תכניות משפחתיות, אנחנו אוהבים את אחד נגד 100, ובערוץ 10 סדרה קומית "כאן גרים בכיף" (בהסתייגות - בה יש לפעמים קצת בדיחות בוגרות מידי). ממליצה לצפות איתם בטלביזיה (לפעמים).

dafgol

New member
הי אבא יקר.

האמת שאני משתדלת לא לתת לילדים לשבת יותר מידי מול הטלוויזיה, אבל זה בלתי נמנע כשהחופש כל כך גדול ארוך וחם.... אצלי הם רואים בעיקר סרטים, ערוץ הילדים והופ (משתנה אם זה הגדול או הקטן ואיזה תוכנית). עם כל הכבוד ויש כבוד.....לא מצפה ליותר מידי חינוך דרך מסך הטלוויזיה.....למרות שיש כמה תוכניות שכן קולעות קצת למטרה.... אבל תוכניות חינוכיות....רק הבית ! תחזיק מעמד....כבר רואים את הסוף...לפחות עד החופש הבא...

"כל הזמן בטלוויזיה"?... אני בטוחה שהגזמת,

ובכל זאת: גם הילדים שלי צופים בטלוויזיה בחופשה, ואפילו הרבה יחסית (במהלך השנה הם לא רגילים לצפות יותר מחצי שעה-שעה ביום), אבל נראה לי שזה מתכון להשתגעות מוחלטת לצפות כל-כך הרבה... אני מבינה שלא יהיה כל-כך רלוונטי להמליץ לך על פעילויות שדורשות הפעלה אקטיבית שלהם על-ידיך, ואולי גם לא על פעילויות יקרות מחוץ לבית (וכאן אני נוטה להזדהות עם הרצון להמעיט באלה ככל שניתן), אבל אפילו שהייה (קשה לי לקרוא לזה בילוי) בקניון נראית לי עדיפה על פני בהייה רצופה בטלוויזיה. כל הקניונים מציעים פעילויות מפעילויות שונות בחינם ובמיזוג. יש גם כאלה שיש בהם משחקיות בחינם. מסכמים מראש שלא נכנסים לחנויות (אולי תסכמו על איזו גלידה או ממתק לכל ילד), ומחליפים כמה משעות הבהייה בשעות שלפחות מערבות קצת שינוי. מודה, אני סולדת מקניונים, אבל כל כך הרבה אנשים, כפי הנראה, אוהבים אותם - כך שאם לא ניסיתם, שווה לנסות, אולי זה יעביר לכם קצת מהזמן בגיוון-מה לעומת הטלוויזיה...
בהצלחה!

למעלה