אבדתי את דיסק ההתקנה של המדפסת שלי ואני רוצה

פולספגן

New member
אבדתי את דיסק ההתקנה של המדפסת שלי ואני רוצה

באמצעות כונן הדיסק הקשיח הישן שלי (התקנתי דיסק קשיח מסוג IDE על מחשב עם HD עם SATA) לנסות להתקין את המדפסת. מה עלי לעשות
המדפסת שלי היא HP PSC 1315. אין בעיה ללכת לאתר של HP ולהוריד את התקנת הדרייברים, אך זה לא כוונתי. אני רוצה להסתכל על זה מהצד המפתח ולא לראות את זה בתור קופסא שחורה. לדעת את כל הנתיבים ששם הדרייברים מותקנים. הצלחתי להגיע לקבצים האילו, אולי שם המפתח לפתרון, בהנחה שהנפח הגדול יותר, יכלול את הדרייבר של המדפסת. אני מתכוון לקובץ hpzr3209.dll
מה דעתכם
מופיע בספריה 3 וגם בספרייה hppsc_1310_series_1300 צרפתי קובץ וורד שמכיל את הספריה הראשית שלהם: w32x86 ואת הבנים: 2, 3 ו-hppsc_1310_series_1300 אודה לכם, אם תציצו בקבצים ותראו, האם זה הקובץ המדובר? אודה לכם, להכוונה ...

BravoMan

Active member
ככה:

קודם כל אתה בפורום הלא נכון. זה פורום פיתוח למחשבי כף יד לא לPC רגילים. שנית: מה בדיוק אתה מנסה לעשות? להבין איך עובד הדרייבר של המדפסת? מדוע? מה הקשר לHD הישן שלך, אתה רוצה להפוך אותו ל"דיסק התקנה"? נסה להסביר את עצמך קצת יותר ברור ובפורום יותר מתאים כמו http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=91

פולספגן

New member
להעביר את הדרייברים שלי מהדיסק הישן לחדש

אפשר לקרוא לזה "דיסק התקנה", אם כי זה לא תוכנה, כי להבדיל מתוכנה אין פה שום הגנות נגד גניבת תוכנה, כי הדרייברים פתוחים לקהל הרחב באתר של המדפסת.

BravoMan

Active member
אתה מתכוון שאתה רוצה

להעתיק את קבצי הדרייבר ידנית במקום לתת לתוכנת ההתקנה שבאה איתו לעשות את העבודה? אם כך זה לא יעבוד כי העתק קבצים פשוט לא מספיקה. יש גם ערכים ברג'יסטרי וכנראה גם קבצי קונפיגורציה שהתוכנה משנה. יש נם דרכים די מסובכות לפרק את תוכנת ההתקנה ולראות אלו שינויים היא עושה במערכת אבל מדובר בכמות עבודה רצינית בשביל כלום. או שאני עדיין לא יורד לסוף דעתך? מה רע בפשוט לשמור את קובץ ההתקנה על הדיסק הישן ולהריץ במידת הצורך?

למעלה