אבודה

אגם78

New member
היי שמי אגם, בת 42, דתיה, נשואה, ואבא לשלוש בנות. אני מאז שאני יכול לעזור היו לי נטיות ורצונות להיות אישה. גם כילד הייתי מתלבש בסוגיות הבגדים של נשים אפילו עד היום הזה. אני תמיד נסיתי לדחות את התחושות האלה, להחיש בהם. אבל עבר לו יכולה. אני לא יודעת מה לעשות, אני מ רק יודעת שאני רוצה להיות אישה, לבושה בחוץ כמוני שאני מרגישה בפנים. אל לא יודעת איך לעשות צ את זה, המצב ככ מורכב. פשוט מחפשת חברה שאפשר לדבר איתה...

היי שמי אגם, בת 42, דתיה, נשואה, ואבא לשלוש בנות. אני מאז שאני יכול לעזור היו לי נטיות ורצונות להיות אישה. גם כילד הייתי מתלבש בסוגיות הבגדים של נשים אפילו עד היום הזה. אני תמיד נסיתי לדחות את התחושות האלה, להחיש בהם. אבל עבר לו יכולה. אני לא יודעת מה לעשות, אני מ רק יודעת שאני רוצה להיות אישה, לבושה בחוץ כמוני שאני מרגישה בפנים. אל לא יודעת איך לעשות צ את זה, המצב ככ מורכב. פשוט מחפשת חברה שאפשר לדבר איתה...
היי, אני שירן גם דתיה נשואה + 3, נמצאת באותה סיטואציה, התחתנתי בגיל 20 כיום בת 27, אשמח להיות בקשר, לשאוב כוח אחת מהשניה אשמח אם תצרי קשר במייל [email protected]

Tempologist

New member
היי אגם
בן 30 ובמצב דומה, אך שונה. ראיתי את הפוסט, וכאב לי שלא ענו לך. דברי איתי בkik. תהי זו הזמנה לכל מי שבארון ומחפש דיבור.
Eden626252

gutarman

New member
אני אמנם לא דתיה אבל נשואה בת 40 וחווה כל יום געגוע לבגדי נשים.
אני מתלבשת בסופשים כשהמשפחה לא נמצאת

אשמח שנפתח קבוצה סודית או משהו חחחחח
[email protected]

למעלה