אביתר בנאי מוציא אלבום חדש!!! בערך...

מיטלס1

New member
אביתר בנאי מוציא אלבום חדש!!! בערך...

המחשב שלי בתיקון אז נכנסתי דרך האייפון ולכן לצערי אין לי איך לצרף לינק לכתבה. בכל אופן, אתם מוזמנים להיכנס לוואלה! ולקרוא בעצמכם שאלבום הבכורה של אביתר יוצא במארז חדש. הסיבה לכך היא יום הולדת 15 לאלבום. לאלבום תתווסף תוספת והיא שירים שלא נכנסו לאלבום הבכורה ( אתם כבר בטח מבינים באילו שירים מדובר). אגב מהד ארצי סירבו להגיב על הידיעה. בכל אופן, הידיעה הזאת מחזירה אותי להופעה עם אביב גפן ולתהיות שלנו מדוע הוא שר את ״תיאטרון רוסי״? בהנחה וזה נכון, איך זה מסתדר שהוא מוציא מחדש שירים כמו ״תיאטרון רוסי״ או כמו ״אקדח״? או בכלל שירים שהוא לא חשב שהם מתאימים להיכנס לאלבום ועכשיו פתאום הוא מוציא אותם? בשנייה הראשונה שראיתי את זה התלהבתי והתרגשתי נורא, עכשיו אני לא באמת יודעת מה אני חושבת על זה...

הנה הכתבה

http://news.walla.co.il/?w=/202/1884524 אותי, אגב, הרבה יותר מרגש ומסקרן הסרט התיעודי המדובר. ממש מעניין מה יהיה בו.. לגבי מה ששאלת, נראה לי זה די ברור, אלו שירים שכבר קיימים והוא לא בנאדם שיתכחש לקיומם של שירים מהעבר, "בעייתיים" ככל שיהיו. "טכנית" הוא לא יכול לשיר את השירים האלה אולי, אבל הם כבר לא ממש שלו בעצם. יכול להיות שאם הייתה לו אפשרות להחזיר את הגלגל אחורה, "תאטרון רוסי" למשל לא היה יוצא באלבום הראשון. אבל הוא כבר יצא, וקיים בעולם, ואנשים מכירים אותו והוא נותן להם משהו. אז למה לא.

למעלה