אבן שנשברה, קצת....

ZBlaster

New member
אבן שנשברה, קצת....

דבר ראשון, ברכות על פתיחת הפורום ( הנחוץ נראה לי, בין כל הדברים של המיסטיקה כאן ). אני מחזיק באבן מסוג טורמלין שחור. היא נפלה לי פעם, וחתיכה קטנה נשברה ממנה..... האם האנרגיות שלה נפגעו? האם היא עדיין שמישה? אם לא, יש דרך "לתקן" את הבעיה? אגב, באותה הזדמנות, מישהו מכיר חנות מתמחה בקריסטלים שמוכרת הרבה ( ממש הרבה ) סוגים של אבנים בארץ? ( כי אין הרבה כאלה... מתמחות ) תודה, Z-Blaster

ZBlaster

New member
ועוד משהו....

על איזו צ´אקרה פועלת האבן רוז קוורץ, ואיכן היא ממוקמת.... Z-Blaster

ston2002

New member
הרוזקוורץ

עובדת על צ´אקרת הלב בעיקר מהצד הנפשי. מוכרת כאבן האהבה. זכתה לכינוי זה היות וביכולתה לשנות משהוא במה שאנו משדרים כלפי חוץ כך שנהיה פתוחים יותר לקבלת אהבה...

ston2002

New member
הרוזקוורץ שייכת לצ´אקרת

הרוזקוורץ כמו כל האבנים הורודות עובדת על צ´אקרת הלב . בעיקר מהצד הנפשי. היא מוכרת גם כ"אבן האהבה" זאת הודות לתכונות שלה שביכולתן לשנות משהו במה שאנו משדרים כלפי חוץ וע"י כך לגרום למשיכה של אהבה. היא גם מחזקת ביטחון עצמי. מה הכוונה ב"היכן היא ממוקמת" ? אם הכוונה היכן להחזיקה, כדאי שתהיה קרובה . ניתן להניחה מתחת לקר, בכיס, במקום בו מבלים זמן רב. אנשים רבים מניחים גוש רוזקוורץ גולמי בחדר השינה.

ston2002

New member
אבן שנשברה..תלוי בך

הי ותודה על הברכות טורמלין שחור היא האבןהחזקה ביותר למתן הגנה בפני אנרגיות שליליות. אנשים רבים אשר חשו שהקולגות, שכנים, חברים או בני משפחה מקנאים בהם, לא מפרגנים וכן הלאה וע"י כך משדרים כלפיהם אנרגיות שליליות (לרוב שלא מתוך כוונה רעה)החלו לשאת את הטורמלין השחורה וחשו הקלה אמיתית. לאחר מפגש עם אותן "נשמות טובות" מומלץ מאוד לשטוף את האבן. לגבי שבירת האבן...לעיתים אבן נשברת לאחר שהיא מסייעת לאוחז בה. למשל האבן הגנה עליך - אתה לא ספגת את האנרגיות השליליות והאבן לעומת זאת נשברה. ולפעמים, אין מה לעשות היות והקשיות של האבן גבוהה מאוד , היא פשוט נשברת מכל נפילה. האם היא עדיין שמישה ? תלוי בך חשוב להקשיב לאינטואיציה. במידה וחשים טוב עם האבן - אין בעיה ניתן לשטוף ולהמשיך לאחוז בה, אם מאוד מפריע לך שהיא נשברה, קבור אותה או העבר הלאה. לגבי חנות, כן, יש חנות שבה מעל 600 סוגי אבנים בכמות שקשה לתאר, לפרטים מומלץ להכנס לאתר (יש לינק מהפורום...)

למעלה