אגנגי אוגהגב אוגתגך

• פותח הנושא taya
  • פורסם בתאריך

taya

New member
אגנגי אוגהגב אוגתגך

היי, תראו אותי (אני שמח), אני כאן, יש לי זמן, וזה אפילו לא כל כך מאוחר בלילה, וכן, יש אפשרות גם לשים מוזיקה, אפילו שההורים שלי ישנים (כבר מתישע). ********************************************************************** אזהרה: הודעה זו היא חסרת פואנטה, בטח היא תגרר לנצח, ואל תקראו אותה אם יש לכם משהו טוב יותר לעשות. ********************************************************************** רציתי לספר לכם על יום בחיי, כן כן. בעצם זה יותר יומיים-שלושה. חלק ראשון- יום שישי כל מי שלמד אי פעם בבית ספר יודע שיום שישי הוא היום הנורא מכולם, מתארך לנצח, סיוט של ממש. - בוקר, שיעור ספורט. ריצה קלה סביב האולם (באותו רגע זה נראה כמו העולם), לצלילי טראנסים מקפיצים, האדום של המגרש נראה כבר שחור, לא והנה הוא הפך לירוק. ואני, ברגע נואש, מחליטה לשיר לי משהו אחר בראש.מעבירה דיסקים בראש, סורקת את הלהקות האהבות עלי, משהו שמח. תתפלאו, אבל החלטתי ללכת על אינפקציה. הראש עובד מהר, ``אציטון`` מתנגן מהר מדיי, מזייף, מחסיר מילים ששכחתי. - נגמר שיעור ספורט, שיעור אנגלית. פינק פלויד, הלוואי שהיית כאן. ********************************************************************** משהו קטן- החלטתי לתרגם את שמות השירים, רק כדי לעצבן. ********************************************************************** שעור אנגלית אמרנו?, כן. אני שרה לי , בקול רם, טובעת בתוך המילים, כותבת אותן על השולחן עם עיפרון ללא חוד. והנה הכאב ראש מתגבר, חייבת למצוא משהו אחר לשיר, חייבת. שדות תותים לנצח, אנשים מביטים עלי, לא מבינים. ---------------------------------------------------------------------- בערך ככה Let me take you down, cos I`m going to Strawberry Fields Nothing is real, and nothing to get hung about Strawberry Fields forever Living is easy with eyes closed, misunderstanding all you see It`s getting hard to be someone but it all works out It doesn`t matter much to me Let me take you down, cos I`m going to Strawberry Fields Nothing is real, and nothing to get hung about Strawberry Fields forever No one I think is in my tree, I mean it must be high or low That is, you can`t you know tune in but it`s all right That is, I think it`s not too bad ... Always know, sometimes think it`s me But you know I know when it`s a dream I think a ``no`` will be a ``yes``, but it`s all wrong That is, I think I disagree .. Strawberry Fields forever Strawberry Fields forever ---------------------------------------------------------------------- טיפ קטן בנוגע שירה בזמן שיעורים- אל תעשו את זה. אני כבר קיבלתי שתי עבודות בגלל ``זילזול במורה כנאדם`` (שרתי בשיעור שלה). בלה בלה בלה, עוד שיעור ועוד שיעור.. בלה בלה בלה. חלק שני - יום שבת, נסיעה ברחבי המולדת. לקחתי ווקמן. ********************************************************************** ווקמנים- תשתמשו בהם!, אין לנו כסף למיני דיסק או דיסקמן, אז למה לא ווקמן? זה פשוט נהדר, שומעים מצוין, והרבה יותר קל להקליט. ובכלל, תגידו להם, האנשים האלה בהיי-טק, שיפסיקו כבר לפתח את המחשבים, אנחנו לא צריכים את זה. שום דבר לא חסר לנו עכשיו מבחינה טכנולוגית, וזהו כבר לא צריך עוד השקעות בתחום הזה. שימשיכו לייצר את מה שיש בלי לפתח ולשפר, לא צריך. ********************************************************************** נסיעה עם איפה הילד. איזה שיר שלהם אתם הכי אוהבים? (נכון שאני ממחזרת חומרים?). אני נורא אוהבת ומזדהה עם ``רק בשביל לקבל חיבוק``, זה שיר נהדר. חוץ ממנו- זוהי סדום, גלגל את החלום, אנחנו מתחתנים. ומהטחונים- העצב שלה, בתוך התחתונים, לבן בחלום שחור וכמובן- מה שעובר עלי. נשיקה בלחי שמאל מסבתא, (בראש: Oh no, not me I never lost control You`re face to face (With The Man Who Sold The World נשיקה בלחי ימין (בראש {ואל תצחקו} - אבל היא שם בחלומות שלו, יתגשמו בלעדיך, היא מחפשת ת`מקום שבו לא תחשוב עוד עליי). עוד יום עבר... איזה חרא חיים. יום ראשון, כל היום שרתי את התקווה, קרעתי לכולם את העצבים. כל עוד בלבב פנימה, נפש יהודי... עוד לא אבדה תקוותינו, התקווה בת שנות אלפיים, להיות עם חופשי בארצנו, ארץ ציון ירושלים. הפסקה, ספסל, זמן לנוסטלגיה, אינך יכולה. אינך יכולה, ככה סתם ללכת. אינך יכולה, לעזוב אותי. אינך יכולה, כי עכשיו שלכת. יש גשם בחוץ, ואת נשארת איתי. לוח וגיר, מפה על הקיר, מחברת יומן וצילצול. מי שהיתה מורה שעשתה לי בלבלול. שם בכיתה, אהבתי אותה, הייתי כמו אפלטון- יושב וחולם על מה שלא בא בחשבון. הביתה, יש, סופסוף. אבל לא, רגע, עוד לא התמודדנו עם הערסים ליד ההסעות. ערס- ``את יודעת, ג`ון לנון מת`` אני- עושה תנועה של ``מה אתה רוצה ממני?`` ערס- ``הוא מת.`` אני- ``כן`` ערס- ``ממה הוא מת?`` אני- ``רצחו אותו`` ערס-``באמת?`` אני- ``לא, בצחוק`` ערס- ``אז לא רצחו אותו?`` אני- ``לא, הוא עוד חיי, גר בפלורידה עם אישתו יוקו.`` ערס- ``הא יופי.`` למה לא להשמיד אותם וזהו? הם כל כך מעייפים אותי, בזמן האחרון הם גם שולחים לי מכתבי נאצה. ********************************************************************** deeper - מה המספר אייסיקיו שלך? יש לך בכלל? ********************************************************************** חוץ מזה, מה אתם חושבים על כנסיית השכל? ואהה, גם- זה נכון שרינגו סטאר חולה בסרטן? ונכון שאין כמו התמכרות לוויש יו וור היר? איך זה שלא נמאס לי מהדיסק הזה כבר שנה-שנתיים. יש לי עוד מלא מלא מה לכתוב, אבל אין לי כוח. טאיה. ואגב, מי הצליח לפענך את הכותרת?

pows

New member
חתיכת הודעה

רינגו סטאר באמת חולה בסרטן ואני אישית לא מת על כנסיית השכל בכלל ובכותרת החבאת את המילים אני אוהב אותך וחוץ מזה אחלה הודעה .

taya

New member
תודה, דבר ראשון

דבר שני- יחי שפת הגימל, כתבתי הודעה שלמה בשפת הגימל אבל היא לא נשלחה.. דבר שלישי- ואיזה שירים של איפה הילד אתה אוהב? טא*ג*יה.

אני ציפיתי ליותר...

סתם ציפיתי להודעה יותר ארוכה. אבל באמת, אחלה הודעה. מצחיק כמה החיים שלנו דומים (ווקמן, ערסים). בדיוק אתמול הייתי בירושלים ומכונית עמוסה ערסים עצרה והם אמרו לי: ``תגידי, את פריקית?`` אלוהים... צריך לעשות עליהם אמבוש אם אלות ומחבטים... מי מצטרף?

sOrCeReSs

New member
אני אצטרף בשמחה :)

טוב אני לא קראתי את הסיכומים של טאיה למעלה.. (זה הזכיר לי את שיעור היסטוריה.. אף פעם לא נגמר) סורי..

טאיה, ומטאל...

תנו לזה לעבור ליידכם. יותר נכון, תתעלמו באלגנטיות. גם להם יש לגיטימציה לנהל את חייהם בדרך שהם רואים לנכון גם אם היא לא תואמת את שלכם.. וחבל על האנרגיה, באמת שזה מתיש אחרי כמה זמן. פשוט תנו להם לחיות ולעבור ליידכם, בלי להכנס להגדרות. (מטאל, לא כולם אוהבים שקוראים להם ערס ומכניסים אותם להגדרה כמו שאת לא אוהבת שמכניסים אותך להגדרה של פריקית.. או שאולי כן?) זו לא הטפה או משהו, פשוט מנסיון, תנו להם לחיות ולכו לנגן במקום להתעסק עם מי שממילא לא יבין אתכם אף פעם, כי זו מלחמה בטחנות רוח.

taya

New member
בואו לא נכנס לקטינות

(הכותרת גנובה מ - rastotman) זה עובר לידי כל יום, יש כאן כמה שסיפרתי להם על עלילותיי עם הערסים, וכמה שהם מציקים לי ומטרידים אותי, לא רק בהערות שוליות. וזה נכון שאני גם מקטלגת אותם כמו שהם מקטלגים אותי, אבל לא מצאתי דרך אחרת להביע את מה שרציתי להביע בלי להשתמש בביטוי ``ערס``. ואני שונאת שקוראים לי פריקית, כי אני לא :). אוקיי, מיצינו. טאיה.

מכל ההרצאה הארוכה שלך יש לי שאלה 1

עם את עושה משהו רע בשיעור יש לזה הגדרה כתובה?????

taya

New member
הממ.. לא.. לא יודעת

אבל מה אתה מדבר, המורים לא צריכים הגדרות בשביל עונשים... מה?, עזוב. מה האייסיקיו שלך? ושל כולם? טאיה.

למעלה