אהבה אפאטית (מצד אחד)

• פותח הנושא gerry
  • פורסם בתאריך

gerry

New member
אהבה אפאטית (מצד אחד)../images/Emo122.gif

שלום לכולם, אני חדש כאן. רציתי לדעת האם יש מי מכם שחי או חי בעבר עם בת זוג אשר מבחינתך היא השותף מספר אחד לחיים לחוויות להכל ומבחינתה היא אפאטית. לדוגמא אין לי שום תחושה שחשוב לה משהו ממה אני מרגיש, היא במהלך העבודה מאוד שקועה ולא מסוגלת לדבר ורק מתעצבנת, לכן החלטנו שהיא זו שתתקשר כשתוכל, יש לפעמים ימים שלא מורם אפילו טלפון אחד (סתם לשאול האם בכלל הגעתי לעבודה), זאת רק דוגמא אחת. אני מתכוון שלפעמים אני מרגיש במחוות קטנות של אהבה (קטנות בחיי...) זה מין הופך את המשפט "אני אוהבת אותך" שנאמר הרבה למציאותי. דיברנו על כך לפני כשעה והיא אומרת שככה היא....אין מה לעשות. אז בינתיים אני הולך לישון בחדר השני, אני יודע ניתן לה קצת להרגיש לבד, להרגיש אולי שהיא צריכה את קרבתי. תודה על הסבלנות של מי שקרא עד כאן.

Nikiii

New member
דעתי ../images/Emo41.gif

באמת התאמצת ואמרת לך את כ ל מה שאתה מרגיש ואם כן אז כל מה שהיה לך להגיד זה "ככה אני" האמת? זה נשמע אממ כמו תשובה של "הנה נתתי לך תשובה עכשיו תתנדף" משהו כאן לא נשמע לי אז יש כמה אפשרויות: א. יש לה משהו שהיא לא מספרת לך ב. תקופה עמוסה מדי בשבילי ג. אולי אתה חונק ד. יכול להיות שזה הזמן להיפרד אם זה מת את זה מת.. ואתה יכול לעשות שני דברים. שכל אחד ילך לדרכו, אבל לעשות את זה רק אם אתם {שם לב שאני לא אומרת אתה אלא אתם} תנסו להחיות את האהבה הזו שיש לכם כמו שאתה טוען תעשה כל מיני דברים חמודים כאלה בשבילה אותה כך היא תהיה יותר רגועה, שמחה זה יעשה לה טוב והיא תחזיר לך גם.. וכך גם אתה תקבל דברים טובים כמו שאתה רוצה שיהיו.. באמת מקווה שהכל יהיה טוב, ניקי

avielss

New member
עמוסה עד כדאי כך שלא יכולה להרים

אפילו טלפון לבוקר טוב? נו באמת.. זרוק אותה

ortal_sh

New member
gerry, לפי דעתי

יש כאן בעיה רצינית, יש כאן חוסר יחס מהצד שלה, זה אומר שיש לה משהו , אולי היא רואה את הקשר שלכם כמובן מאליו , והיא פשוט בטוחה שגם אם היא לא תתיחס אליך , אתה שלה ולא משנה מה היא תעשה.ואולי לך תדע, יש לה מישהו אחר בראש , בעבודה , והיא לא רואה צורך להיות איתך בקשר במשך היום ! בכל אופן יש לך שתי אפשרויות, האחד :לנסות לדבר איתה שוב , ולהגיד לה שהתשובה שנתנה לך לא מספקת אותך, ואתה רוצה הסבר יותר מפורט . והדבר שני: זה לנסות להתרחק ממנה גם ולראות אם היא תבוא אליך , ואם לא אז לא יהיה לך הרבה ברירות , זהו סימן שצריך להיפרד, כי אם אין שינוי זה לא זה !!! אורטל

gerry

New member
את ממש צודקת

וזה בדיוק מה שאני עושה ביומיים האחרונים יש לזה כבר תוצאות. אבל אני COOL . שומר DISTANCE אני נותן לה להרגיש את מה שאני הרגשתי. תודה יקירתי.

gerry

New member
תודה ניקי

אני חושב ומקווה שאף אחת מהאופציות שנתת לגביה אינו נכון היא פשוט התרגלה ובטוחה "יותר מדי" בי ובאהבה שאני מעניק לה בכל מחיר גם היא אפאטית.

hierophant

New member
ככה, אין מה לעשות = נגמר הקשר.

ברגע שהיא אמרה שככה היא ואין מה לעשות, סימן שהקשר מת ונגמר. אם היה אכפת לה ממך בגרוש היא הייתה מנסה להבין אותך, לעשות משהו בונה, להפגין יחס, משהו. פשוט לא אכפת לה ממך, והגיע הזמן שתמשיך הלאה.

אלדד26

New member
הדדיות

ג´רי, אם נותנים, מקבלים. בזה אני מאמין - אם אתה נותן ונותן ונותן לבן אדם שאוהב אותך באמת, אז הוא בהכרח ייתן לך בחזרה. אין דבר כזה "ככה אני"... אחת משתי אופציות - 1. אתה לא נותן ומשקיע מספיק, והיא לא מרגישה צורך לתת בחזרה 2. היא פשוט לא אוהבת אותך מספיק. בכל מקרה, זה קשר לא בריא ואתם חייבים לשנות ביחד את המצב, או לצאת מהקשר.

nurit_27

New member
זה לא בהכרח כך...

היי, אני מתנצלת שאני כותבת קצת באיחור, אבל הייתי חייבת להגיב.. אני חייבת להדגיש שזה לא בהכרח שהיא לא רוצה לתת מעצמה, וזה לא הדדי וכדומה, ייתכן שזה אדם שמאוד קשה לו לתת מעצמו, אולם התחושות בפנים קרוב לוודאי שהן זהות (והיא אוהבת אותך), וזה תלוי בעוד גורמים, אתה צריך לקבל את מה שקיים, השאלה אם אתה מוכן לזה... כי אם לא, אז היא (קרוב לוודאי) לא תשתנה, וחבל. (וזה לא אומר, ממש לא אומר לדעתי שיש מישהו אחר בתמונה). מקווה שיסתדר

yo yo

New member
השאלה היא

האם תמיד המצב היה ככה? או שזה רק עכשיו?? האם ידעת את העובדה הזו עוד קודם בתחילת הקשר ובכל זאת חשבת לנסות או שרק עכשיו אתה מבין שאתה נפגע מזה??? אני חושבת שכולנו זקוקים לאהבה ואולי אתה לא חושב שאתה מקבל את כמות האהבה או תשומת הלב שאתה רוצה ??? אני חושבת שבקשר בין 2 אנשים צריכים לחוות את האהבה והקשר ולא לדון בו כל הזמן - אחרת הזמן מתבזבז... אני לא מכירה אותך , ולכן אין לי זכות לשפוט אותך אבל אולי היא סתם עוברת תקופה קשה ... אולי היא זקוקה קצת ל"זמן מחשבה"?? כידוע- הנשים הם עם מוזר (לא פחות מהגברים...) תן לה קצת זמן ... או אולי אתה זה שצריך זמן ולשקול שוב כמה דברים בנוגע לקשר. במידה וזה חוזר אני חושבת שכדאי לנהל שיחה - פנים מול פנים על מנת שהיא תדע שזה באמת חשוב לך - ואם היא טיפשה ולא הבינה את זה עד עכשיו אז כנראה שהקשר הוא לא באמת קשר... מצטערת לאכזב אותך - אבל אתה צודק , אנחנו זקוקים בחיינו למחוות האהבה שגורמים לנו להרגיש מיוחדים . אמנם אתה יכול להיות אדם מקסים ומיוחד אבל כנראה שלא בשבילה.... מקווה שעזרתי, ושיהיה רק טוב

litaha

New member
אתה חי בעולם שלי מלפניי שנתיים...

אח שלי תעשה לעצמך טובה וקח את הרגליים שלך הרחק מהבחורה הזאת. אמנם תמיד אומרים לך שצריכים להתפשר אבל על רגש של הצד השני ואיכפתיות אי אפשר לוותר . מה אתה עשוי מאבן?! אם אתם לא נשואים או ילדים משותפים וכו חפש לך אהבה אחרת זאת דעתי...

litaha

New member
המשך

דרך אגב שים לב שרוב המשתתפים אמרו לך לחפש משהו חדש כנראה שכולם כבר היו בסרט השחוק הזה שאתה חי אותו עכשיו אז תקשיב ליודעי דבר על החתום בחור בן 19 עם לב הרוס

ליאן.

New member
אי אפשר לדעת.. ../images/Emo42.gif

זה יכול להיות הכל וזה יכול להיות כלום. ייתכן שפשוט עברתם לגור יחד מהסיבות הלא נכונות או שלא הייתם מוכנים. כנראה בת זוגתך צריכה קצת ´ספייס´ לעצמה, אך זה לא אומר שהיא אינה אוהבת ולא מאושרת. מצד שני, יכול להיות שפשוט נמאס לה מהקשר, מהזוגיות, מהאהבה, ממך ומכל הביחד שלכם.. לך תדע.. מצד שלישי, אולי היא פשוט בתקופה לחוצה בעבודה/לימודים וכו´ ומעדיפה להתרכז בהמעטת הלחצים. מצד רביעי, אולי יש שחיקה בקשר ואם כך, צריך לפעול בהתאם. אין לי שמץ מה מתרחש בקשר שלכם על סמך כמה שורות ואני ממש לא יודעת מה מתרחש במוחה.. הדבר הנכון יהיה באמת לתת לה את המרווח והשקט שלה ולומר לה שאתה אוהב אותה ושאתה שם בשבילה. לא כדאי להעיק, להלחץ וללחוץ יותר מדי. עדיף להיות סבלני ואוהב.

למעלה