אהבה מסובכת .

shir2411

New member
אהבה מסובכת .

הייתי בקשר עם מישהו לפני שנה (נפגשנו פנים מול פנים) מפה לשם הכרות לא יצאה טובה כי היינו כמה דקות עם כל החברים טובים שלו ואתם יודעים שבנים לא נותנים כזה יחס לבנות במיוחד אלא שלא מכירים, אחרי זה באותו יום ישנתי אצל חברה שלי והיא כן נמצאת איתו ועם החברים שלו ואמרה לי שלא אשפוט אותו.
אז החלטתי להוסיף אותו בפייס ולנסות לדבר איתו בהתחלה זה היה דיבור של אהבה באוויר, אבל זה היה קורה שאני כל הזמן כותבת לו הודעות אבל לא היה אכפת לי
הייתי מוכנה לשים את אגו בצד.
לאחר כמה זמן זה כבר איפשהו לא היה נשמע לי הגיוני, והסברתי לו את המצב והוא אמר שהוא לא שולח בדרך כלל הודעות לאנשים .
והבתחלה זה הייתה אדישות ואחרי זה הוא התחיל להפתח אליי נפשית ואני אליו ורואים כאילו שיש משהו שם וגם לשלוח הודעות. שם בשיחות, אבל שם במציאות זה לא היה ..
כל פעם הייתי עושה לו ריגשי כי הוא בן אדם שהיה סטוציונר וגם כל פעם דברנו בוירטואלי ואמרתי לו כל הזמן תוותר על הקשר ולא וויתר..
וככה המשכנו להיות בקשר חצי שנה ואז אחרי חצי שנה שהצעתי לו מלא פעמיים להפגש הוא המציא תירוצים כאלה ואחרים, ואבל כל יום דברנו כל היום 24\7 בוואצפ וסנאפצאט ..
אחרי זה השיחות התחילו להיות רק מיניות שהסברתי לו שאני לא כמוהו כמו בשיחה הראשונה שדברנו (שהוא מחפש סטוץ) הוא המשיך ככה כל יום וכל יום ולא וויתר ..
והיה לנו מלא ויכוחים כאלה אבל ישר השלמנו הוא לא היה עונה הרבה רוב הזמן שתק .... שהלכתי שוב פעם לחברה שלי באחד הימי שישי וראיתי אותו שם הוא כל הזמן התחמק כזה ..
שכעסתי עליו אמרתי לו שהוא לא יכול ככה לשחק בי ולהתנהג אליי כאילו יש משהו ואחרי זה במציאות כלום , אז הוא אמר שהוא לא דיבר איתי כי הוא ביישן ...
לאחר מכן לא דברנו חודשיים והמצב הנפשי שלי היה על פנים הגיע למצב שלא ישנתי בלילות ובקושי אכלתי שמחת חיים שלי הלכה ..
הבנתי שאני חייבת לחזור לדבר איתו שכתבתי לו שוב חזרנו לקשר שהיה ואז הוא ספר שיש לו חברה .
כמובן שנסיתי להיות ידידה ולפרגן , אבל דווקא אז החליט לספר לי למה הוא לא איתי זה שבר אותי !
הוא התחיל להגיד " אני יודעת שאני מניאק אני אוהבת בנות שזורמות איתי בלה בלה " (פעם ראשונה שדיבר ככה, ועוד בצורה כזאת)
אני לא יודעת מה לעשות מצד אחד יש לו חברה וויתר ככה עליינו, מצד שני כל הזמן שתק שהיה לו אפשרות להיות ביחד ופתאום שיש לו חברה נפתח ככה ופתאום פתח את הפה ,
והוא אמר לי "אני לא אחכה שנים לחברה שלי שהיא תגיד שהיא אוהבת אותי" או " את לא מבינה בכלל במערכת יחסים" וכל הזמן לא היינו בכלל חברים או שראיתי אותו , הוא כל פעם היה עושה לי מן תחושה כזאת שאני כל פעם צריכה להוכיח את עצמי ובו זמנית הוא אהב אותי כמו שאני .. איך אפשר היה לסמוך ככה או להגיד לאדם כזה שאת אוהבת אותו מבלי לפחד להפגע ? אני כבר לא יודעת מה באמת הסיבה אם רק כדי להכניס אותי למיטה או כי באמת היה אכפת לו שלא אמרתי שאני אוהבת אותו .. למרות שאם הוא שאל "רוצה לדעת מה לא הייתי איתך" זה לא אומר שהוא אמור לדעת שיש לי משהו אליו ? אני לא יודעת מה לעשות , להמשיך לוותר עליו או מה כדאי לעשות ?

יש לו מישהי.

כנראה מה שהיה ביניכם או מה שהיה יכול להיות ביניכם התפספס. אני לא ממליצה להמשיך לחכות לו, בטח לא לנסות להשתנות בשבילו. שמרי קצת על מרחק. אם הוא ירצה להמשיך איתך בקשר ידידותי, הוא ימצא את הדרך. אבל כדי שתוכלי להמשיך הלאה, מומלץ מאוד לצמצם את הקשר למינימום בזמן הקרוב.

למעלה