אהבה קולומביאנית

מצב
הנושא נעול.
אהבה קולומביאנית

אהבה קולומביאנית
במהלך טיול בדרום אמריקה הכרתי בחורה קולומביאנית בת גילי,כחודש לאחר ההיכרות הראשונית הגעתי לעיר שלה הייתי חי אצלה בבית וטיילנו ביחד בקולומביה במשך כ3 חודשים, לאחר מכן אני חזרתי לארץ ומאז אנחנו בקשר ובזוגיות טלפונית יומיומית עוד 4 חודשים עד היום.
אז אנחנו בקשר בטוטל כבר 7 חודשים . כיום שנינו הסכמנו שאנחנו רוצים שהיא תגיע לפה לחיות בארץ בתור בת זוגתי.
בקשר להליך המדורג.
1 . הבנתי שהשלב הראשון בהליך המדורג זה קבלת ב2 , איך מקבלים אותו ? מה צריך לעשות מעבר ללקבוע תור למשרד הפנים ? צריך כבר לארגן מסמכים מסויימים שצריך להביא ?כמה זמן בערך זה לוקח עד שהיא מקבלת ב2 ?
2 מישהו מכיר את לשכת התורים ברמלה יש להם שם תור עמוס ?

יהושע פקס

New member
הזמנת בת זוג קולומביאנית אל ישראל

אהבה קולומביאנית
במהלך טיול בדרום אמריקה הכרתי בחורה קולומביאנית בת גילי,כחודש לאחר ההיכרות הראשונית הגעתי לעיר שלה הייתי חי אצלה בבית וטיילנו ביחד בקולומביה במשך כ3 חודשים, לאחר מכן אני חזרתי לארץ ומאז אנחנו בקשר ובזוגיות טלפונית יומיומית עוד 4 חודשים עד היום.
אז אנחנו בקשר בטוטל כבר 7 חודשים . כיום שנינו הסכמנו שאנחנו רוצים שהיא תגיע לפה לחיות בארץ בתור בת זוגתי.
בקשר להליך המדורג.
1 . הבנתי שהשלב הראשון בהליך המדורג זה קבלת ב2 , איך מקבלים אותו ? מה צריך לעשות מעבר ללקבוע תור למשרד הפנים ? צריך כבר לארגן מסמכים מסויימים שצריך להביא ?כמה זמן בערך זה לוקח עד שהיא מקבלת ב2 ?
2 מישהו מכיר את לשכת התורים ברמלה יש להם שם תור עמוס ?
הזמנת בת זוג קולומביאנית אל ישראל
שלום סמי,
תודה על פנייתך.
אם אתה רוצה להזמין את בת הזוג שלך, אזרחית קולומביה לישראל, על מנת שהיא תגור כאן איתך ותשתקע בארץ כבת זוגתך, אתה נדרש להגיש בקשה לזמנת בת זוג במשרד הפנים, לשכת רשות האוכלוסין וההגירה, הקרוב למקום המגורים שלך. חשוב להגיש את כל המסמכים הנדרשים על פי הנוהל וגם הוכחות לקיום הקשר ביניכם.

תוכל לקרוא מידע על ההליך בכתבה הבאה "הזמנת בן זוג זר לישראל – המסמכים הנדרשים"

אתה מוזמן להתקשר למשרד שלי אם יש לך שאלות. יש לנו ניסיון רב במקרים מסוג זה, כולל טיפול בלקוחות בלשכה ברמלה, אשר לא נחשבת עמוסה במיוחד, אבל בתקופה האחרונה בכל מקום הטיפול לוקח מספר חודשים.
אפשר לזרז את הטיפול בבקשה על ידי הקפדה על הגשת מסמכים כנדרש.
בהצלחה,
יהושע

מצב
הנושא נעול.
למעלה