אהההלללןןןןן

stata

New member
אהההלללןןןןן

טוב אין לי כותרת יותר מקורית,תתנחמו, חזרתי אתמול מחו"ל(טורקיה ליתר דיוק)מישהו יכול לתת לי תקציר של השבט?תודה מראש

נמרה

New member
יו איזה כיף לי!

אני מרכז העדכונים! ייפי! אז סטטה הגידי נא לי, ממתי לא היית? אל תגידי יום, תגידי אירוע בשבט. וחיפו מה קרה לנמי? מה זה הרשמיות הזאת? @נמי ה

stata

New member
לצערי נמרה...

טורקיה שיגעה לי את השכל ככה שאני לא זוכרת,לא הייתי משני בשבוע שעבר, מקסימום תגידי משהו שכבר ראיתי,אם זה בסדר מצידך כמובן

נמרה

New member
אני אשתדל....

אירועים מרכזיים: כמו שהבנת סלין איבדה את תינוקה, פרסמו פה ספוילרים (ג´קאהוליק) על כך שהיא תתאהב קשות בלוק. טאי אוטוטו מוכתרת להיות הסופרים מאדר החדשה, והיא עוברת מין כזה טקס טיהור; בנתיים המורדים מתכוננים לחסל את זהבה עם חץ וקשת מגניבים כאלה, אז הם הולכים להתאמן בטקס, ולקס כל הזמן חושב ש"הבוגדת" היא בטוח מיי או סלין, וכשהוא רואה את טאי סאן שמה הוא חוטף קריזה.. בסוף כמו שראית טאי סאן מתחמנת את זהבה כדי שיתנו לה לצאת, והיא נפגשת עם לקס ומסבירה לו. בהתחלה הוא לא ממש השתכנע... וגם אחר כך הוא לא ממש השתכנע.. אה ועוד ספוילר, שפרייד בערך יהיה עם מיי (פויה! הוא הרבה יותא מתאים לטאי סאן!) הממ.... זהו נראה לי.. קיי סי מתחבר עם הג´ינג´ים הקטנים הקרציות, נד מתקרב יותר מידי לאלי, איך אני מתה מצחק כל פעם שאליס מעיפה אותו מאיפשהו.. חח עוד אין סימן לאמבר או לטרודי... הממ טוף אם אני אזכר בעוד משו אני אגיד.. גל את מוזמנת להשלים פערים.. @נמי

נמרה

New member
ועוד משהו חשוב!

בריי כל הזמן מתאמן על החץ וקשת, אבל שימו לב לתמונה הבאה::::::::::::::

stata

New member
תודה רבה רבה רבה רבה רבה רבה ../images/Emo6.gif

נמרה אני באמת לא יודעת איך להודות לך על התקציר המפורט שעזר לי מאוד בהבנה של העלילה. תודה תודה תודה תודה(ועוד אינסוף)אין כמוך!

למעלה