אהלן אהלן ומזל טוב!

Gil Keltch 1

New member
אהלן אהלן ומזל טוב!

טוב לראות שיש מקום גם לפסיכדליה בתפוז, השילוב של פסיכדליה ותפוז יזכיר לי לנצח את הספר ,מסעות הסמים של ג'וני בלייק" אותו קראתי בשקיקה בנעוריי הרחוקים הספר מספר על חננה שנקלע בטעות לחברה של היפים סטלניים, לוקח אסיד ובמהלך הטריפ מגלה עין שצופה בו מתוך חצי תפוז, כתוצאה מכך הוא מחליט להיות שטינקר של הDEA . אני רוצה להתחיל בהמלצה חמה על אלבום מאוחר ומשובח שבוודאי ידבר לחובבי קווין איירז, סיד בארט ודומיהם שבינכם, מדובר באלבום 'THE WILDE CANTERBURY DREAM' של TODD DILLINGHAM דילינגהם שנמנה על חבורתו של ביווס פונד המהולל, הוציא את האלבום המקסים הזה ב1992 ומשתתפים בו אושיות קנטרברי כריצ'ארד סינקלייר מקארוון, הטפילד אנד דה נורת' וכאמל , ג'ימי הייסטינגז הנשפן האגדי שתרם להמון מהאלבומים היותר מוצלחים של קראוון וסופט מאשין ואנדי וורד מכאמל. דילינגהם יצר שורה של שירים מקסימים ואינטימים עם תמלילים חכמים שמושפעים בעליל מן היוצרים המוזכרים למעלה וכן מהשירים היותר קלילים של ריצ'ארד סינקלייר כדוגמת 'גולף גירל' או 'לנד אוף גריי אנד פינק' למשל. בעניין אמנות פסיכדלית אני מצרף ציור שלי שנראה לי תואם להגדרה Happy Trippin’ Gil

Jflyaway

New member
אחלה המלצה

אלבום שחיפשתי בעבר, ולא מצאתי. הוא בהפצה? ואגב - תודה שהזכרת לי את IDOL נעורי, את קוין איירס, עשית לי חשק לשמוע את GIRL ON A SWING

melancholy man

New member
ברוך הבא

אני שוקל לפתוח, בדפי הקהילה שלנו, גלריה שתיועד לאומנות של חברי הפורום, האם תיהיה מוכן לתרום לגלרייה כזו מספר יצירות? ותודה גם ממני על האיזכור של קווין איירס.

Gil Keltch 1

New member
בשמחה רבה!

לגבי הציורים ותודה על קבלת הפנים. ולגבי האלבום של דילינגהם לדעתי הוא די קשה להשגה, אני אישית השגתי אותו דרך אספן ספרדי הלייבל וויספרינט שהוציא אותו במקור נקלע לקשיים בשלב מסויים ורבים מהאלבומים שהם הוציאו הם דיליטד היום למרבה הצער, לדעתי גם האלבום הזה בינהם L

למעלה