אהלן חבר'ה

אהלן חבר'ה../images/Emo87.gif

אני פה כדי להישאר
פתחתי משתמש חדש כי הקודם- הסיסמה נשכחה
ודווקא היו שם מלא NP. משהו כמו 20 אלף. נו מילא. הרווחתי היום 10 אלף על כמה משחקים. תוהה אני האם המבוך ההוא עם החיה המוזרה ההיא עדיין קיימת. זה היה כיף. והעיצוב של חדר המשחקים ממש לא נוח לניווט. הקודם היה יותר עדיף. בלע. אה וכן. יש סיכוי טוב למצוא אותי משחק במשחקים הבאים: Wheel Excitement (גלגל המזל הצבעוני. היחיד שבערך נחמד לי לשחק שם. שאר הגלגלים הם מרושעים בדרך כלל. Hasee Bounce (כי אני רוצה לנסות לשבור שיא שם ולקבל גביע. למרות שהסיכוי לזה די... לא משהו) Imperial Exam תירגול אנגלית זה מעולה. במיוחד אם זה לזהות טעויות כתיב. Wheel of Slime עוד מהגלגלים החמודים. הרווחתי שם היום 400 NP.
Bouncy Supreme כי כל כך אהבתי לשבור את הראש בלנסות להגיע לסוף המסלול. כיום הצלחתי להגיע לחצי מהמסלול לא לפני שהעוף המוזר רצח אותי. Meepit Juice Break- כי משחקי חשיבה זה ה-קטע שלי
אם יש לכם המלצות למשחקים חדשים שלא הכרתי מהתקופה שלי [מלפני שנתיים בערך] אשמח לשמוע. חוץ מזה- למה הם לא מעדכנים את המקומות החדשים?

אגב-../images/Emo87.gif

למי שיש ספרים מיותרים מוזמן לתרום. אני רוצה שהחיה שלי תהיה חכמה
nirdedulce- אם אתם רוצים להוסיף אותי לNEO FRIEND לא אכפת לי.

אגב-../images/Emo87.gif

יש לי שני אווטרים חדשים. איך אני בדיוק משתמש בהם? וגם- איך אני חושף כוחות מיוחדים לחיה? והאם MudBall שווה משהו?

THE ILLEGAL ONE

New member
היי ברוך הבא

חן ,15 ............ אף פעם לא שחקתי במבוך הזה אז אין לי מושג.. בקשר לחדר משחקים אני כל כך מסכימה איתך! הסידור עכשיו מאוד לא נוח! אממ כמ המשחקים שאני משחקת...בערך... Revel Roundup מאוד נחמד ולא לוקח הרבה זמן.. Adver-Video מקבל כסף בחינם!(רק צריך לראות סרטון פרסומת) Fashion Fever (אתה לא חייב להלביש) ותבקש כסף...רק 300 אבל גם משהו(300*3) Freaky Factory סתם משחק נחמד..אני בטוחה שאתה מכיר אותו.. זהו
למה הם לא מעדכנים? מאיפה לי?

למעלה