אהלן חברים האם שמעתם על זה ?

עדידאס

New member
אהלן חברים האם שמעתם על זה ?

סאבלימינל בקדם האירוויזיון הבולגרי? שיר של הצמד הבולגרי פיפו ושאשטו בשם "Az Moga" המתמודד על ייצוג בולגריה בתחרות האירוויזיון בפינלנד, נשמע דומה עד מאוד לשיר "אני יכול" של סאבלימינל, והפזמון - ממש מועתק. בסאבלימינל המומים... |סלינק| תמיד משמח לראות שהארוויזיון מספק שערוריות כאלה ואחרות, והנה אחת שתיכנס ללא ספק לדפי ההיסטוריה: תחרות קדם הארוויזיון הבולגרית צפוייה להתקיים ב-3 בפברואר, ובה ייבחר שיר אחד מתוך 18 מועמדים לייצג נאמנה את המדינה בתחרות בפינלנד. את הידיעה על השיר של הצמד פיפו ושאשטו, שנשמע בדיוק כמו "אני יכול" הישראלי (אותו כתבו קובי "סאבלימינל" שמעוני ויואב "הצל" אליאסי, ואותו מבצעים השניים יחד עם הזמר רון שובל), ניתן היה למצוא בפורומים שונים בישראל בימים האחרונים. ב-Ynet פורסם היום כי גורמים המקורבים לסאבלימינל אמרו שככל הנראה הצמד הבולגרי לא קיבל את אישורו של סאב להשתמש בשיר. ממשרד ורצברגר-מלין המייצג את סאבלימנל לא התקבלה תגובה בנושא. קבלו לינק להורדה

רק אתמול

סיפרו לי על כך. שערוריה! מילא להעתיק שיר ישראלי (אחרי הכל, זה מאוד סביר, השפה העברית מקסימה =))), אבל מכל השירים בחרו דווקא שיר של סאבלימינל? לאן הגענו?

למעלה