אהלן חברים שלי 6x04

אביטל186

New member
אהלן חברים שלי 6x04

חג שמח כולם

מה המצב?
פרק חדש ומרתק (לפי התגובות בטוויטר)
אני עוד חייבת לכן ביקורת על הפרק הקודם יגיע..

604

מעניין איך זה להיות בראש של אמה. אבא מכין פנקייקים? נהדר! הנה הזדמנות להזכיר שאני המושיעה! למקרה שמישהו שכח

עוץ לי לוכד את בל בסירה כמו שבויה, לא אמור להפתיע אף אחד שזוכר איך הם הכירו. לפחות היה לה הפעם נוף יפה בלי וילונות נעוצים.

הייד שולט בעוץ לי, אני תמיד נהנה לראות מישהו מחזיק בפגיון וגורם לו להיות השפוט שלו

ג'קיל בעצמו רע! מאז כיפה אדומה לא היה כזה טוויסט נהדר!
הוא היה אלים כלפי מרי לפני ההפרדה של הייד ממנו, ומסתבר שהוא לא נשאר התגלמות הטוב אחרי ההפרדה. כנראה רק מאפיינים שג'קיל הדחיק עברו להייד.

בל באמת חכמה, זיהתה מהר את האופי האמיתי של הדוקטור הטוב, וקראה למושיע הפרטי שלה, הוק, שהספיק להגיע בזמן ולהציל אותה

עכשיו ג'קיל והייד מתים
בעונה הזאת דברים מתקדמים מהר, יופי

מה שרג'ינה אמרה על הרוע שיכול לחזור היה טיפשי, כאילו אין לה שליטה על המעשים שלה. בשבילה זה בסך הכל אומר שיש לה בחירה כמו לכל אחד אחר.
לפחות אין לה מה לדאוג שיהרגו אותה, אחרי הכל, אם לא הרגו אותה עד עכשיו...

השיעורים של שלגי והשינוי שלה לא הרשימו אותו במיוחד, אבל למי אכפת, יסמין כאן!
עם זאת ששיחקה את הנסיכה איזבלה ב"גלבנט"
רק חבל שהרשת הרסה את ההפתעה עם כל הפרומואים

פרק חדש, תספורת חדשה ושאלות חדשות: למה יסמין/שרין במסווה? מה היא עושה עם האורקל? איפה אלדין?

איפה זלינה? אולי לפחות אזכור של זלינה? משהו?

אביטל186

New member
אני בעל האש עם כל המשפחה אצלח בבית.. והביקורת שלך

עושה ממש חשק לראות כבר תפרק!!!
אני אוהבת ספויילר למצבים לא קריטיים בעלילה

אביטל186

New member
חחח כי זה כיף לי בשלב זה..

אין התפתחויות דרמטיות עוצרות נשימה ככה שזה לא ספויילר אמיתי..
זה מעלה את רמת הכיף כשאני יודעת למה לצפות...
דר גיקל והייד מתים?? יופי הייי!!
אני בדיוק נחה על הספה אחרי שכולם יצאו מכאן

היה ככ כיף

xokeren

New member

אהבתי את הפרק במיוחד שראיתי את חלקו מצולם

&nbsp
אני מאוד אוהבת את יסמין ונראה לי שהחברות של עם שלגיה תהיה כיפית לצפות.

אביטל186

New member
הי כולם

מה קורה? חוגגים את יום חמישי ?
מי צפה בפרק הזה ועדיין לא דיווח לנו?

הפרק הזה מושלם בכל קנה מידה, הענינים רצים, קורים בקצב ולא משאירים אותנו בשעמום. לבלי!

אז אנחנו רואים את הייד חופשי ומתפרע בעיר עם המלכה, שממשיכה לפלרטט באופן מטריד עם גולד.
גולד נתקף בפרץ של ....? יש לזה שם? ועושה לעצמו תסרוקת של ערס
(סתם)
סצנות של בל והוק- אני אוהבת אותם מאוד כמו שכבר אמרתי, ואומר שוב שעוד לא הבנתי למה.הם מתאימים מאוד ביחד, זורם ביניהם משהו טוב, וכנראה נמאס מקפטן סוואן ששום דבר לא קורה שם באמת, יש הרבה יותר דיכאון במערכת היחסים שם מאשר חיוך.
באופן מקביל לאמה גם להוק יש קופסא אחת קטנה של חפצים, ושלל מלחמה מבתולת ים.
גולד מגיע כמו מלך בטוח שהוא מציל את העולם בכך שהוא כולא אותה בספינה
,הוק נשאר עם בל לשרוף תזמן+ אלכוהול. אה אופס היא בהריון אז לא...

איזה טוויסט מעניין. ד"ר ג'ייקיל עדיין חלאה. הוא היה אלים כלפי מרי ופגע בה, וכרגע הוא רוצה להחזיר לגולד...בעצם, הייד לא היה רע בהתחלה? הוא רק נהיה כזה כשעבר לממלכת הסיפורים שלא סופרו?

ועוד שאלה- האם יש לו קסם?? לא ראיתי אותו בברור מחולל פלאים.
רג'ינה המסכנה מסיקה מהעניין הזה שהרוע יכול להשתלט עליה כמו ישות עצמאית ובלי שהיא תרגיש. עצוב שהמוסר אצל יוצרי הסידרה ככ קלוקל

והנה הוק ממית את ג'קיל באבחה אחת. אבוי! הרג! מעשה נורא!
אה לא, סליחה! זה לא אמה ולא רג'ינה אז זה בסדר. הוא נחשב לגיבור בכך שהציל חפה מפשע ממשוגע רצחני שניסה להרוג כל מי שעמד בדרכו.זה בסדר שהוק הרג רוצח. מה בסדר?? הוא גיבור!! מזל שזההיה הוא, או צארמינג או איזה אביר אחר
כי אם זה היה אמה או רגינה..... לא נעים מה היה קורה כאן... הרוע היה משתלט עליהם ... ועוד מרעין בישין..

בקיצור, פיניטו לקומדיה בעניין ג'יקיל והייד, תאמת ריחמתי על הייד.
תכלס מצא אהבה טהורה, וג'יקיל הפחדן הרס הכל וברח מתוצאות.
מסכן. יהי זכרו ברוך

בינתיים גולד משוחח עם בל, נראה שהוא משנה עמדה כרגע, בל, את עוד תזחלי אלי לעזרה. את חלש, ולא תוכלי לגדל לבד ילד. עוד נתראה בסיבוב.

כמו שנאמר: לך ת'חפש תחברים ש'ך

סיכום משעשע

באמת גרמו לנו לרחם על הייד

הוא רע מטבעו, אבל הוא בערך אנושי, אז הוא קצת מורכב.
&nbsp
אני חושב שכיף לראות את הוק ובל יחד כי הם מתנהגים כמו שני בני אדם.
הוא יכול להרוג, היא לא מושיעה מתוסבכת, החיים יפים

&nbsp

אביטל186

New member
חחחחחחחח וואלה צודק לגמרי!!

שני אנשים רגילים שמתקשרים.
בלי איזה מתח מטורף שמלווה כל מילה\משפט\מבט ביניהם...

הלדיל

New member
עד עצם היום הזה והדוקטור הטוב 6-3

פרק מעולה. אהבתי שבפעם הראשונה שהנרי לוקח את הסם, הוא בעצם נותר הוא עד שמאפייני האישיות שלו עולים על פני השטח ורק בפעם השניה אפשר לדבר על שני אנשים שונים. לי נראה שד"ר ג'קיל הוא דוגמא טובה לאיך רצח הופך אדם טוב למפלצת. כשהוא הורג את מרי, מדובר בהריגה שהרי הוא לא תכנן את זה מראש. הקטע המעניין בכל הסיפור הוא שעוץ לי גוץ לי נאלץ להיעזר בחוכמתו ובניסיונו של אדם אחר כדי להשיג את מטרותיו. הוא, בדרך כלל, נמצא צעד אחד לפני האחרים. גם בהווה גם ד"ר ג'קיל וגם מאסטר הייד מוכיחים שהם יותר ערמומיים ממנו ומקדימים אותו בצעד, ומסיבה זו בלבד, הם חייבים להצטרף אל ארתור בלימבו. עוץ לי גוץ לי, מה עם שיקוי השכחה שנתת לשלגיה בעונה הראשונה? אולי לעקור את לבך עד שתרגיש חזק מספיק? אולי לעבור טיפול דחייה?

חשבתי שהם יילכו על עונה במוטיב הייד ו-"המלכה הרעה" לא תהיה ההייד היחיד אבל אני מבין שהם החליטו שהם ישחזרו בכך את עלילת "גיבורים ונבלים" מהסוף של העונה הרביעית.

לגבי שלגייה כמורה, חשבתי שהיא המחנכת של הכיתה. חוקי התנועה של ניוטון לומדים בשיעור לפיסיקה. גם הבנתי למה רג'ינה חשבה שזה עונש ראוי לשלגייה - ראינו מהפרק "לב אפל" בעונה הראשונה ששלגייה לא כל כך אהבה לטפל בגמדים. מה העונש ההולם למישהו כזה מלטפל בחבורת ילדים מצווחים? כנסיכה וכמלכה, שלגיה בטח לא אמורה לטפל בתינוק. היא אמורה ליהנות מהתינוק ולחנך אותו אבל לא לגדל אותו. בכל מקרה, הכיתה של שלגיה מאד מחונכת ויש הרבה מורים שהיו מוכנים להתחלף איתה.

הטוויסט עם ג'סמין תפס אותי לא מוכן. חשבתי עד לסצנה איתה ביער שמדובר בשחרזדה בגלל השם הפרסי שירין.

הקטע עם הוק היה מוזר. לי זכור במעורפל שהוא היה מחוץ לספינה כשהוא בא להציל את בל מד"ר ג'קיל. ולמה הוק לא נתן קונכיה כזו גם לאמה קודם? קונכיה שמשמשת כמכשיר תקשורת פרטי עדיפה על פני הסמארטפון.

igloo2

New member

הלם!! רמפל היסתפר!
איך לזה לא היה שום ספוילר?

אני קצת אתגעגע ללוק הותיק שלו עם השיער הארוך יותר
אגב אני עדיין לא מצליח להתרגל ללוק החדש של רג'י

תנו לי להבין- ג'קיל לוקח שיקוי מרמפל שהופך אותו לאדם אחר, אהובתו מאוכזבת לגלות שזה בעצם הוא, הם הולכים מכות והוא דוחף אותה מהחלון,ואז הוא מחפש לנקום ברמפל?
חשבתי שמדענים אמורים להיות אנשים אינטיליגנטיים...

אהבתי את התפנית בעלילה שג'קיל הוא בעצם הרע. האמת שמהשניה שהוא נשאר לבד בספינה עם בל,חשדתי שמשהו בניהם הולך לקרות.וכנראה לא נשיקה כי מספיקים 2 גברים שמתחרים עליה....
לשמחתי בפרק הזה סיימנו עם הדמויות שלהם- טוב שזה הסתיים ולא נמרח

רג'ינה : "אני צריכה למות"

מקווה שהעונה לא תתפתח בזה שרג'ינה תתאבד כדי להרוג גם את המלכה הרעה,ואז החבורה תרד לשאול כדי להחזיר אותה

סנואו כזו חמודה בתור מורה!!
השתדרגה מללמד תלמידים ביסודי לתלמידים בתיכון

כשיסמין דיברה עם סנואו על נסיכה ישר הבנתי שהיא בעצם מדברת על עצמה וניחשתי שזו כנראה יסמין
מעניין מה יהיה איתה בפרק הבא....מחכה להתפתחות עם עלילת אלאדין

אני טועה או שהנרי כמעט לא היה כל הפרק?
אני מתחיל לאהוב את העונה הזו...
אגב טוב לדעת שגם ד"ר ג'קיל הוא בעצם הנרי

למעלה