אהלן כולם..

ליMור

New member
אהלן כולם..

מעוניינת ללמוד היפ הופ בראשון לציון.. מישהו יכול להמליץ על מורה /סטודיו...? יש לי הרגשה שאחרי חידק הריקודי בטן, נדבקתי בחידק חדש..
הלפ מי..

EnigmaWolf

New member
היי לימור בקשר לשאלה שלך

היי לימור, בקשר לשאלתך, אני מורה להיפ הופ וסטריט ג'אז בכל הרמות, מלמד בבית הלקוח / בסטודיו. מעוניינת?

ליMור

New member
שיעור אחד על אחד ?

נשמע נחמד,, אם כי מעט משעמם... אשמח לקבל פרטים במסר... אני מראשלצ

EnigmaWolf

New member
שיעור אחד על אחד

לימור היקרה, אחד על אחד ממש לא משעמם, אלא נדיר והזדמנות לעבור על היכולות שלך בצורה פרטית טכניקה, סטייל, ורצף ריקודי, ובכל הרמות. אין מה להשוות בכלל קבוצה ופרטי. אפשר להפגש לראות בדיוק מה היכולות והרצונות שלך ולבנות לך תוכנית לימודית כפי בקשתך....

The Man In Hat

New member
מאיפה אתה

אני מעוניין ללמוד ומעדיף על פרטי אבל יש לי בעיה נוספת של עלויות כמה זה עולה בבית וכמה עולה אצלך בסטויו איפה הסטודיו?

EnigmaWolf

New member
שלום בן אדם

אני שמח שפנית, פנית לאדם הנכון. אני ממרכז ת"א, אני לוקח סכום גמיש אשמח לפרט יותר בטלפון, אז תרים צלצול ונדבר על הכל: אייל - 0506-971950

קצב הגוף ראשלצ!!!!!!

הסטודיו הכי טוב להיפ הופ, בטוח בראשון.... יש שיעורים של טל הנדלסמן שהוא הכראוגרף של כל הקליפים. יש שיעורים פתוחים של היפ הופ לפי סגנון ורמות עם נירית סתת ודניאל רויזמן. יש להקות של היפ הופ עם רפרטואר רחב והמון הופעות ברמה גבוהה. וכמובן קורסים במהלך השנה של המורים הכי טובים בעולם!!! כמו לואם שהיא מספר 1 בנוי יורק! מליכה מאיטליה, ליווי קלייבורן נוי יורק. ועוד מלא..... איך לא שמעת על המקום?? בכל אופן, טלפון:03-9698088

ליMור

New member
לא רק ששמעתי

אלא שהילדה שלי למדה שם איזה
לא חשבתי על זה... אתקשר לשם ביום ראשון

למעלה