אהלן

marand

New member
אהלן

מה המצב אני 'מתעתד' ללמוד באפקה רציתי לשאול אותכם כמה שאלות (עד שמצאתי פורום או איזה משהו שקשור באפקה..) אני יודע שזה קיטש, אבל מה ההבדל בחוץ מבחינת קבלה לעבודה בין מהנדס תוכנה לבין תואר במדעי המחשב ? התואר שמקבלים באפקה הוא מהנדס או שזה ביטק ? איך שמה בכלליות מי שיגיב שיגיד אם הוא מרוצה או לא ואם הייתה לו אפשרות ללמוד באוני' אז שיגיד אם היה הולך על זה. למה יש לי אפשרות ללמוד מדעי מחשב באוני' חיפה אבל אפקה קורצת לי קצת, לפי מה שאני שומע הדעות עליה סבירים ולא יותר, אבל עדיין סביבה של מכללה יותר איזי-גואינג מאוניברסיטה.. תודה

יש לך אפשרות ללמוד באוניברסיטה?

לך על זה. התואר באפקה הוא תואר מהנדס Bsc. לא Btech. איך שם? מכללה סבירה. זו התמצית.

marand

New member
ואלה

איך שמה ? מה אתה לומד ? מה זה כולם שמה צפונבונים למה אף אחד חוץ ממך לא ענה ? או שכולם מבואסים

IBM123

New member
אני שנה א

אבל בינתיים נראה סבבה שם רוב הסגל ממש טוב ותמיד מנסים לעזור בכלליות ממה שראיתי הקבועים של הפורום לא מרוצים.. אז אל תצפה לשמוע דברים טובים מידי בפורום הזה..

לא כולם צפונבונים. רק היו"ר אגודה. ../images/Emo3.gif

מדובר במכללה סבירה ללימודי הנדסה. מתחרה ישירות ב-HIT חולון שגם אותה כדאי לבדוק ולשקול. חלק מהמרצים מעולים, חלקם האחר נוראיים. זה משהו שקיים בכל מוסד במינון כזה או אחר. לעיתים קרובות נדמה שהמכללה עוד מגבשת את עצמה ואת אופי הלימודים בה. "חוקי המשחק" עשויים להשתנות כל רגע וללא התרעה מוקדמת ובעיני מדובר באחד החסרונות הגדולים של המכללה. אפשר לקוות שהם יתחילו להתייצב ולהיסגר על עצמם בשנה שנתיים הקרובים, כך הסטודנטים יקבלו מסלול יציב וידוע מראש. אפקה היא מכללה ממוצעת לחלוטין. לא כוכב. לא אשפתות. אם זה מספיק טוב לך, לך על זה. אני לומד הנדסת חשמל. בהצלחה בכל מקרה.

למעלה