אובדת עצות בבקשה עזרה

חדשה1993

New member
אובדת עצות בבקשה עזרה

שלום תתחדשו על הפורום החדש :) אני לא בטוחה אם השאלה שלי היא לפורום הנ"ל אז אני מקווה שתעזרו לי.
אני שואפת ללמוד אדריכלות בבצלאל. הבעיה היא, המוסד הזה ממש מבלבל. בתוך בחורה שמעולם לא למדה באוניברסיטה וכד אני לא מבינה איך הולכת שנת לימודים זמן חופשות סימסטר וכד'. התקשרתי לטלפון ענתה לי מזכירה דברה בכללי וזהו בעיה שלי.. אח"כ נסיתי להתקשר לאגף אדריכלות ושוב דיברנו מאוד על רגל אחת. ניסיתי לתאם פגישת יעוץ אבל שוב ללא מענה. אני יודעת שהם מאוד נחשבים וכד' אבל אני באמת לא מבינה איך הולך שם שנת לימודים אם מישהו מבין שם אני ממש אשמח. תודה רבה!

CtrlX

New member
היוש, ותודה :)

שנת לימודים נפתחת כמו בכל מוסד (שבוע לפה או לשם) השנה נפתחת ב26.10.2014
סה"כ באתר שלהם נמצא לוח
שנה אקדמי שבו מופיעים כל התאריכים.

בנוגע לפגישות ייעוץ, רצוי לנסות החל מאוקטובר אולי סוף ספטמבר לנסות ולקבוע, כיוון שבקיץ רב המערכת לא נמצאת.
מבחני קבלה למוסדות הם בערך אפריל-מאי, כל זה ניתן לשאול את היועצים.

רצוי תמיד לנסות ולהתקבל לכמה מוסדות, אם מדובר בארכיטקטורה אז בצלאל,טכניון, ויצו חיפה ותל-אביב.
לשאול יותר ספציפיות אנסה לתת תשובות יותר מלאות :)

בהצלחה,
CtrlX

חדשה1993

New member
תודה ועוד כמה שאלות אם אפשר

תודה רבה, מתי זה חופשת סמסטר? הבנתי שזה לכולם ואני מתלבטת לגבי הרשמה כי אני וחבר שלי רוצים לטוס. מה אני אמורה לעשות במבחנים שלהם? התסכלתי על מבחן לארכיטקטורה ישן של בצלאל וכתבו "ציירו קיר" ולפי מה שהבנתי מאנשים אסור לצייר סתם קיר או קיר מיוחד כי זה לא המטרה... מה כדי להגיד בראיונות?

למעלה