אודה לעצת מומחה

myegtest

New member
אודה לעצת מומחה

שלום רב ברצוני לרכוש ג'פ למטרות משפחתיות (שבילי עפר + ירידה קלה לים, לא טיולי שטח מאתגרים). התקציב שיש לי הוא באיזור 50-60 אלף ש"ח. אודה לכם אם תוכלו להמליץ לי על דגמים שיתאימו לי (עד כה המליצו לי על סוזוקי גראנד ויטארה 2002-2003 ועל דיהטסו טריוס 2004-2005). איך אני יכול לדעת אם לרכב שאני קונה "יש שוק?" כלומר האם אוכל למכור אותו בקלות יחסית בעוד שנתיים שלוש? יש לי הזדמנות לקנות (מטרייד אין) סוזוקי גראנד ויטארה 2002 גיר ידני 5 דלתות 2000 סמ"ק 78,000 ק"מ יד שניה ב 65,000 ש"ח - מה דעתכם? האם יש לו שוק ואוכל למוכרו בעוד שנתיים שלוש?

אני לא כל כך מומחה, אבל בעל נסיון.

מי יודע מה יהיה בעוד שנתיים שלוש ? אם יש משהו שמתאים לך עכשיו למה שלא תהנה ממנו ? לשני הרכבים יש ביקוש-כ"א בנישה שלו. לגופו של עניין , יש הבדל מהותי בין ה סוזוקי (שיש לו הילוך כוח) לבין הטריוס(שאין לו הילוך כוח).. בגלל הבדל זה , עם הסוזוקי תוכל להגיע למקומות שעם הטריוס לא תוכל (או עם סכנת "היתקעות" ממשית יותר בשטח הן מבחינת עבירות והן מבחינת עמידות מערכות הרכב). אליה וקוץ בה הסוזוקי הוא צרכן דלק רב יותר וגם פחות נוח מבחינת מקום לציוד. מה שכן יכול להיות שתבחר בטריוס, ופתאום תחוש שהוא "קטן" אליך וברצונך "להעיז"יותר בשטח.

למעלה