אודליה...

נמשושה

New member
אודליה...

לשאלתך אם אנסה שוב...אני בטוחה שארצה עוד ילד בעתיד, אבל קשה לי לדעת עכשיו אם יהיה עוד סיבוב פונדקאות. ראשית, תמיד יכולות להיות הפתעות בחיים (לא שאני אופטימית כזו, אבל מי יודע). ושנית גם הסיפור הכספי לא פשוט. אבל אם בכל זאת הנושא יעלה בשנים הקרובות שוב על הפרק, אני אבדוק את האפשרויות בחו"ל.

נונה33

New member
נמשושוש!!!! עשית הפריות רגילות גם??

בגלל שכתבת שתמיד יכולות להיות הפתעות בחיים אני רוצה לדעת!!! ילד אחד זה נורא קצת!!! חברה שלי אמרה לי שמאז שיש לה ילד אחד היא מבינה כמה היא חייבת עוד אחד!!! הרבה יותר ממה שהיא הבינה קודם!!!! את חושבת שבחו"ל זה זול יותר??????. צריך לגור שם נראה לי, לא???? נונההההה

נמשושה

New member
גם את זה זכיתי לעבור... -

לא קופצים ישר לפונדקאות לפני שממצים את כל האפשרויות. אבל לא עשיתי "המון" הפריות, יחסית למספרים שאני נתקלת אצל בנות אחרות. ובאשר לילד אחד-נכון שזה קצת מאכזב כשחושבים על הצד הכספי ורוצים "שניים במחיר אחד", אבל לכל דבר יש את היתרונות והחסרונות שלו. היום אני חושבת שעם שניים הייתי מתאשפזת, מבחינה כלכלית זה יותר, וחוץ מזה- תמיד יהיה נחמד לחוות עוד פעם "תינוק", מאשר לגמור עם זה במכה. בקיצקיץ, שיהיה בריא ושיהיה מהר, זה העיקר... אה, כן, ובענין חו"ל. פשוט בגלל שהבירוקרטיה בארץ העלתה לי את הסעיף, והרבה דברים לא הלכו חלק רק בגלל החלם הישראלי. לא צריך לגור בחו"ל בשביל זה, וכבר שמעתי על זוגות שחזרו מבן גוריון ולא מאיכילוב. (הפשוש הקטן לא יתנגד לדרכון אמריקאי..)

מירבי*

New member
בעניין הפתעות בחיים../images/Emo141.gif

אגיד לך נמשושה, לדעתי זה לא עובר אף פעם ההרגשה הזאת שאולי אולי תהיה הפתעה,,אפע"פ שהמצב ידוע..אפע"פ שלעתים זה בכלל לא הגיוני..אני אישית כל חודש מחדש מתכננת את תגובתי להפתעה שלא מגיעה ואני סקפטית מאוד לגבי היכולת שלה להגיע פעם. אבל את התקווה אף אחד לא יקח מאיתנו. לפעמים דווקא כשלא מתכננים, כשלא עסוקים בזה יכולהות להיות הפתעות נעימות, הענין הוא שהדברים האלה עובדים כנראה אצל אחרים.. כמה טוב שיש לנו את האפשרות לעשות פונדקאות נמשושה,חבקי חזק את הילד שלך ותחשבי רק עליו עכשיו.
מירבי*

למעלה