אווווווווווווווףףף

asuwish77

New member
אווווווווווווווףףף

נשארה לי בטנונת ...אני כ"כ שונאת להתעמל ורק המחשבה על כפיפות בטן מעייפת אותי.
יש למישהי מקל קסמים קטן במקרה?????

דנד1

New member
אם תמצאי את המקל הזה תעבירי אליי בבקשה

גם לי נשארה בטנונת אבל אני רואה שעם הזמן זה נהיה יותר סביר וכמובן שלא מן הנמנע שאני אצטרך מתישהו לחזור לפעילות גופנית. כרגע למי יש זמן...

גם אני מדוכאת מהבטן ..מהרגליים..

אבל עכשיו מיום ראשון האחרון החלטתי שאני לא נכנסת לקיץ ככה ולכן עשיתי לי הרגל.....(מקווה שאתמיד בו)...
אני מורידה את הגדולים בבית הספר, חוזרת הביתה ומתארגנת להליכה של 40 דקות עם הקטן בעגלה.
שנינו יוצאים מרוצים, הוא מרוויח טיול בוקר בימים יפים אלו ואני עושה כושר ...מה גם שזה כל כך קשה לעשות, כך שבמהלך היום אני סותמת את הפה ולא מכניסה שטויות.
משתדלת לאכול סלטים.

asuwish77

New member
נתת לי רעיון

ממש 2 דקות מהבית יש לי טיילת מדהימה עם מתקני ספורט, אתחיל ללכת לשם בבקרים, קטני תרוויח טיול ואני אתעמל....עכשיו בתיאוריה זה נשמע נחמד, בואי נראה אם באמת אתחיל בראשון ...או שני...או ראשון בעוד שבוע...סתם..יאללה כח רצון!!

meytall0

New member
שיהיה בהצלחה!

וכשרוצים להתחיל צריך פשוט להתחיל וזהו, כי ברגע שמתחילים לדחות אז לא מתחילים בכלל..

asuwish77

New member
רק מעדכנת

אז ככה, ביום הראשון להתעמלות אמנם לא עשיתי את שאמרתי אבל צעדתי לקניון מהבית שלי ברגל!!!!!...ורק לידע כללי זה בעלייה כל הדרך! לכן, כשהגעתי לקניון פיציתי את עצמי בארוחה במקדונלדס(ארוחה אחת ועוד מיני רוייאל ,אבל מי סופר).

היום עשיתי קצת פילטיס בבית.....אלוהים אדירים!!!!! לא זוכרת מתי כאב לי ככה הגוף, קיוויתי לעשות 50 מכל תרגיל, אחרי 10 כבר רעדו לי כל השרירים...אם זה לא מנוונת אז אני לא יודעת מנוונת מה היא.

במידה ונעלמתי מהפורום ככל הנראה התפרקתי

למעלה