אוווו ציקס מדבר על גלמבריות

jen251

New member
אוווו ציקס מדבר על גלמבריות

GLAMBITION (Noun) - term used to define "real beauty" that involves caring about your appearance, but not sticking to perfect image. בטח מתגעגע לגלמברגברגבר שלו...

t r e c o o l

New member
נצל"ש-אההההה

http://www.imdb.com/title/tt0319931/board/thread/145972996 הלוואי שזה אמיתייייייייי!!! רוב הסיכויים שלא

InbarKiii

New member
מגניב! אבל אני לא מוכנה שגוקי יהיה הראנראפ../images/Emo46.gif

אליסון במקום
חחח ומזה משנה..גמככה כותבים שהוא מנצח ומעלימים לי את קריסי

מישמיש56

New member
מגניב

מסכימה איתך לחלוטין...מאיפה עכשיו הפליצו את "שמוקי"???לא צריך אותו שם....הוא גם לא צריך להפריע ל"זוג"....הלוואי שאם זה יקרה ואליסון יכלה להיות במקומו זה היה מושלם(קשה לי להאמין לסיפור הזה מכיוון שזה תקדים)אבל ימים יגידו ובאמת מגיע לילד שלנו

mayarel

New member
אדם לא צריך את זה

ותאמת... לא יודעת אם בכלל הייתי רוצה את התואר הזה עבורו. זה נראה לי תואר מסרס.. נתנו לך משהו ואתה צריך להחזיר. ככה אתה לא חייב כלום לאף אחד.

heart1soul

New member
זה לא יקרה לעולם כי זה אומר שהם

יצטרכו להודות בבעיה בהצבעות שהרי 36 מיליון מהקולות הגיעו בארקנסו ומסתבר שמלא מהמעריצים של אדם בכלל לא הצליחו להצביע לו וזה לעולם לא יקרה ואולי עדיף שזה לא יקרה כי זה סתם יסבך את העיניינים וכל האיידולים יכעסו על אדם למרות שבאמת אין שום סיבה.

magenta73

New member
../images/Emo45.gif

למרות שקצת קשה להוציא את זה מההקשר... בכל מקרה, אני מתה שהם יחזרו.

heart1soul

New member
../images/Emo207.gifחייבים לראות מעריצה משתגעת למראה אדם

http://www.youtube.com/watch?v=RZ97yJY6RqI זה פשוט ענק!!!!! מלא תמונות בסוף גם של אדם אחרי הופעה חותם למעריצים ובאמצע מאט חמוד ביותר עושה קולות של מעריצה שמתרגשת למראה אדם..חחח מצחיק מאוד! עכשיו אני ממש מבינה למה הוא מסתובב עם אטמי אוזניים חחח

nini18

New member
חחחחח איך אני אוהבת את הסרטונים האלה../images/Emo23.gif

אדם כזה חמוד
וכזה יפה
וכזה לא אוהב את זה
האמת שזה באמת נראה דבילי הקטע הזה שהם צריכים לעבור מקצה אחד לשני ולחתום, אבל נראה שחוץ ממנו כל השאר נהנים. ד"א בקשר לזה אומרים שגם בלייק לואיס היה ראנר אפ אהוב יותר מגורדיין הזוכה (כמובן שאין מה להשוות בינו לבין אדם מבחינה מוסיקלית ובכלל מכל הבחינות, חוץ מהקטע עם המעריצים.) שגם התלונן על מעריצים והיום לא שומעים עליו.. זה לא יקרה לאדם נכון??? *צריכה חיזוק* הפולניה שבי חזרה שוב (
ענבר!!!) מאט היה חמודי . תודה

heart1soul

New member
ברור שזה לא יקרה שכחת דבר חשוב מאוד

אדם בחיים לא אמר שהוא לא אוהב את המעריצים שלו להפך בכל הזדמנות הוא אומר תודה, בהופעות בראיונות ולפעמים בטוויטר... הוא מקסים לדעתי ולא עשה שום דבר לא בסדר חוץ מזה שהוא כינה את המעריצים שלו מסריחים- וכמו שאמרתי זה ממש שטויות.. חוץ מזה אדם מלך
צריך לקרות משהו ממש נוראי כדי שלאנשים ירד ממנו

gwini1

New member
../images/Emo2.gifלא ידעתי שבלייק היה יותר אהוד מג'ורדן

לא נשמע לי הגיוני...

nini18

New member
בהרבה יותר הוא גם היה המועמד הבטוח לזכיה

באותה שנה והפסיד.

InbarKiii

New member
*אני יוצאת בפרויקט-דיי לפולניות!*

חחחחחח נראלך שיש מה להשוות בין בלייק לאדם?!?!?!?!?!?!?! את אדם יאהובו גם עם הוא יגיד שהוא שונא את כל המעריצים שלו חח אין לך מה לדאוג, תפסיקיייייי
[והאמ, יש מצב שאני לא רוצה שהוא יחתום יותר כי זה נראה לי כלכך מעצבן ואני דיי מבינה אותו עכשיו חחח]

magenta73

New member
לא, נשמה, את יכולה לנוח כבר עכשיו

ולא לחכות לקבר. זה לא יקרה לאדם.

למעלה