אוטובוסים בכרתים

מצב
הנושא נעול.
התמונות מוכיחות שחשבתי על הפורום

מאיר ראית אוטובוסים ישנים
של דן ואגד?אגב אחלה תמונות
התמונות מוכיחות שחשבתי על הפורום
ואמנם ראיתי בחטף בכפרים אוטובוסים חשודים שהיו ישראלים וכנראה בהם אתמקד בפעם הבאה. והפעם גם משהו אישי. בארץ אני נחשב לאחד מבחירי מורי-הדרך, מי שגדל עם ציונות מושבית ועוסק בהוראת דרך מ-1960 וישנם דברים רבים שאני יודע שלא כתובים בשום מקום, כתבתי וייעצתי בפורומים רבים ולמרות שלרבים אני אורים-ותומים, תמיד יהיה מי שיתנגח בי בשביל הכיף. אני עורך מידי פעם מחקרים מעמיקים ביותר (כמו רכבת-העמק, אנדרטת מצודת-כח בה 29 שמות, הקרב על מצודה כח, קרב עמק הבכא בסיפורי לוחמים, ועוד אחרים) ערכתי תחקיר בנושא נהיגה בחו"ל, ולמרות זאת באים אנשים וטוענים שאפשר לנהוג ברשיון ישראלי בחו"ל ואפילו מלגלגים ומעליבים. בנושא כרתים, אני חוקר אותה מזה 14 שנה. בכרתים אני נחשב כמומחה בינלאומי לאי, סוכנים מקומיים מתקשרים אלי לשאול פרטים שונים, וכו, אבל תמיד יהיה מי שיהיה לו על מה ללגלג ולהעליב, ככה סתם. הנכון הוא שפשוט התעייפתי מכל ההתנהגויות הללו ומחוסר גיבוי של מנהלי הפורומים, והחלטתי להפסיק לכתוב בכל הפורומים בהם כתבתי וייעצתי, מי שירצה אותי ימצא. הפורום היחידי בו נשארתי הוא פורום תחבורה ציבורית שגם אם יש בו גילאים שונים ונקודות היבט שונות, דתיים וחילוניים, גם אם פה ושם יש איזו התחממות, היא נרגעת באופן די מהיר ואנשים עוסקים במה שהם אוהבים, וגם אם אני לא המומחה לאוטובוסים ורכבות, אם יש לי מה לאמר אני אומר, ואם תרמתי, זה משמח אותי. ולכן אשתי תמהה איך בנסיעות האחרונות אני לא מצלם מחוץ לנושא הטיול , רק חמורים, אלא גם אוטובוסים. ואגב כך, הנה חוצפה של עריצים. גימלאי גרמני עם אופנוע שלו ממלחמת העולם השניה בא לטיול נוסטלגי בכרתים בחוצפה, כשהוא מזכיר לזקנים את הרוצחים הגרמנים בשנים 1939-1946

אורי404

New member
תמונות יפות. ../images/Emo51.gif

אוטובוסים בכרתים
בפעם שעברה הבאתי את התמונות של התחנות המרכזיות בערים (אגב, כולם מחנים שם את האוטובוסים עם החזית פנימה ולא החוצה, לא בטיחותי בעליל, ולשאלתי , משכו בכתפיים), הפעם השתדלתי להביא תמונות של אוטובוסים בתנועה מה שקשה מאוד עקב התנועה ברחובות צרים. בתמונה הראשונה תחנה מדגם ישן
תמונות יפות.

ארזS

New member
ברוך השב למולדת ../images/Emo104.gif ../images/Emo24.gif

אוטובוסים בכרתים
בפעם שעברה הבאתי את התמונות של התחנות המרכזיות בערים (אגב, כולם מחנים שם את האוטובוסים עם החזית פנימה ולא החוצה, לא בטיחותי בעליל, ולשאלתי , משכו בכתפיים), הפעם השתדלתי להביא תמונות של אוטובוסים בתנועה מה שקשה מאוד עקב התנועה ברחובות צרים. בתמונה הראשונה תחנה מדגם ישן
ברוך השב למולדת

ותודה על התמונות.

vitamin P

New member
תודה ../images/Emo13.gif../images/Emo140.gif

אוטובוסים בכרתים
תודה

וברוך השב

כל הכבוד מאירק'ה ! תודה רבה !!!

אוטובוסים בכרתים
כל הכבוד מאירק'ה ! תודה רבה !!!

מצב
הנושא נעול.
למעלה