אוטובוסים שהשתתפו בסרטים/סדרות

מצב
הנושא נעול.

פתחתי שרשור לנושא הנ"ל לאחר שפגשתי אוטובוס מוכר בסרט "סוף העולם שמאלה",39-430 כמובן.אני בטוח שיש עוד.

צביקוש23

New member
יש מלא

פתחתי שרשור לנושא הנ"ל לאחר שפגשתי אוטובוס מוכר בסרט "סוף העולם שמאלה",39-430 כמובן.אני בטוח שיש עוד.
יש מלא
יש הרבה מאד סרטים החל משנות ה 50 ועד היום (ס.ישראלים) שהשתתפו אם באופן פעיל ועם ברקע בסרטים ישראלים. רובם היום כנראה פחיות שתיה. חלק קטן ממה שאני זוכר: רק היום : (אוטובוס של דן..שמופיע לקראת סוף הסרט בחוף תל אביב ,בזמנו אביתר נתן את הפרטים עליו...לא ידוע אם הוא נטוש כיום אם בכלל קיים) עמינדב סוס עץ : בעיקר סופר וואיט (והרבה) הלהקה : (אין צורך להרחיב) אבא גנוב : (בכמה קטעים רואים כמה ישנים שבוודאי נטושים..איפשהוא) ויש עוד הרבה מאד סרטים.הרשימה ארוכה.. וכמובן את הוידיאו קליפ של השיר :התחנה הישנה של היוצר המוכשר קובי עוז. (לא זכור לי שמישהו ניסה לזהות אותם)

צביקוש23

New member
אה.....יש גם...

יש מלא
יש הרבה מאד סרטים החל משנות ה 50 ועד היום (ס.ישראלים) שהשתתפו אם באופן פעיל ועם ברקע בסרטים ישראלים. רובם היום כנראה פחיות שתיה. חלק קטן ממה שאני זוכר: רק היום : (אוטובוס של דן..שמופיע לקראת סוף הסרט בחוף תל אביב ,בזמנו אביתר נתן את הפרטים עליו...לא ידוע אם הוא נטוש כיום אם בכלל קיים) עמינדב סוס עץ : בעיקר סופר וואיט (והרבה) הלהקה : (אין צורך להרחיב) אבא גנוב : (בכמה קטעים רואים כמה ישנים שבוודאי נטושים..איפשהוא) ויש עוד הרבה מאד סרטים.הרשימה ארוכה.. וכמובן את הוידיאו קליפ של השיר :התחנה הישנה של היוצר המוכשר קובי עוז. (לא זכור לי שמישהו ניסה לזהות אותם)
אה.....יש גם...
תח"צ..אחרים... למשל...בסרט "שורו" אלברט אילוז, משחק נהג מונית ונוהג על מונית (נדמה לי פיגו סטיישן דגם די ישן ועתיק.) בסרט אבא גנוב על שלושת חלקיו מככבים לא מעט ספינות (שתיים מהם ספינות תיירות מטבריה ויפו, כמדומני "הלידו1 או 2 ") ומטוסים.

mister K

New member
מכונות של דן בסרטים ישראלים

מכונות של דן בסרטים ישראלים
בסרט "לא לעלות יותר" עם זאב רווח מככבת 3064 כשהייתה דנדשה. בסרט "על הקו" עם ענת וקסמן מככבות 3845 ו-3831. בסרט "צור הדסים" מופיעה בקטע אחד מפרקית מוגמרת של דן, נדמה לי ש-201.

mister K

New member
בקליפ החדש של יוסי אזולאי בערוץ 24

לשיר "פס ליום אחד", מככבת 86-560-01, איריזר של סניף קרית שמונה. בקליפ של ברי סחרוף לשיר "עוד חוזר הניגון" מככב O404 ירוק מסדרת ה-86-4XX-01.

אורי404

New member
וגם מרצדס 0405 סגול-לבן. בסוף הקליפ

לשיר "פס ליום אחד", מככבת 86-560-01, איריזר של סניף קרית שמונה. בקליפ של ברי סחרוף לשיר "עוד חוזר הניגון" מככב O404 ירוק מסדרת ה-86-4XX-01.
וגם מרצדס 0405 סגול-לבן. בסוף הקליפ
ברי סחרוף מצולם בקרון נוסעים ישן. לדעתי, זה הקרון שבאיזור גלילות.

צביקוש23

New member
אסקימו לימון

אסקימו לימון
באסקימו לימון על חלקיו השונים מופיעים כמה עתיקים. במיוחד בחלק "שיפשוף נעים" (נדמה לי שזה השם) יש כמה ישנים.

יצחקA

New member
בשבוע שעבר שודר הסרט "תלווה את

אישתך" ובו השתתף אוטובוס גת 304-242. בסדרה טירונות צולם מספר פעמים 2233.

mister K

New member
בסרט (הדפוק למדי)"תלווה לי את אשתך"

אישתך" ובו השתתף אוטובוס גת 304-242. בסדרה טירונות צולם מספר פעמים 2233.
מופיעה 334-442, מרצדס O303 מוגמרת של גת.

יצחקA

New member
../images/Emo45.gif תודה על התיקון.

מופיעה 334-442, מרצדס O303 מוגמרת של גת.
תודה על התיקון.
הסרט באמת דפוק קצת.

katzofir

New member
הסרט המוזר ביותר בתולדות הבורקס

תודה על התיקון.
הסרט באמת דפוק קצת.
הסרט המוזר ביותר בתולדות הבורקס
הרעיון מגיע מהתנ"ך (גם אברהם וגם יצחק התחזו לאחים של הנשים שלהם, כדי שהמלך הפלישתי, שהתאהב בשרה/רבקה לא ירצח את אברהם/יצחק כדי שהאלמנה תהיה פנויה). הסרט עצמו הוא פשוט סרט שמנסה להיות מיליון דברים בבת אחת (קצת בורקס, קצת קולנוע איטלקי, קצת קולנוע צרפתי) ובסוף יוצא אווילי ביותר. אבל מה - הנופים והאוטובוסים פשוט יפים.

עוד סרטים:

עוד סרטים:
עד סוף הלילה - סצנת הפתיחה מתרחשת בחנה המרכזית (הישנה, מן הסתם). רואים שם בבירור את 589 (ג'מבו) ואת הוספות 3526 ו-3186. בר 51 - סצנה שלמה מצולמת בשעות הלילה בחניון התחנה המרכזית. ניתן לראות שם שלל וספות וזלדות של אגד. שני הסרטים מאמצע שנות השמונים. מתוך "ישראלים מצחיקים", סרט מתיחות משנת 77' ישנם הרבה צילומי חוץ, במיוחד באזור אלנבי. ניתן לראות ששם שפע של לילנדים כל הסוגים. בסדרה קצרים ישנם לא מעט מערכונים במתרחשים בתוך אוטובוס. מדובר ב-NL אדומים מסדרת 7350-7395.

אני דווקא ישר נזכר בכלי רכב

עוד סרטים:
עד סוף הלילה - סצנת הפתיחה מתרחשת בחנה המרכזית (הישנה, מן הסתם). רואים שם בבירור את 589 (ג'מבו) ואת הוספות 3526 ו-3186. בר 51 - סצנה שלמה מצולמת בשעות הלילה בחניון התחנה המרכזית. ניתן לראות שם שלל וספות וזלדות של אגד. שני הסרטים מאמצע שנות השמונים. מתוך "ישראלים מצחיקים", סרט מתיחות משנת 77' ישנם הרבה צילומי חוץ, במיוחד באזור אלנבי. ניתן לראות ששם שפע של לילנדים כל הסוגים. בסדרה קצרים ישנם לא מעט מערכונים במתרחשים בתוך אוטובוס. מדובר ב-NL אדומים מסדרת 7350-7395.
ששייך לאגד אך הוא אינו אוטובוס שהופיע במערכון שאהוב עליי : זה הפארגו של נח שהופיע בחמישייה הקאמרית במערכון שמבוסס על הנסיך הקטן.

יש את המערכון של קצרים עם

ששייך לאגד אך הוא אינו אוטובוס שהופיע במערכון שאהוב עליי : זה הפארגו של נח שהופיע בחמישייה הקאמרית במערכון שמבוסס על הנסיך הקטן.
יש את המערכון של קצרים עם
מוני מושונוב ,נוסע על וולוו אני חושב.

הקומדי סטור

הקומדי סטור
מערכון שמתרחש בתוך זלדה של אגד ולכל אורך הסדרה רואים לעיתים אוטובוסים עוברים, בעיקר של דן.

צביקוש23

New member
בקלטת וידיאו.....

בקלטת וידיאו.....
בקלטת וידיאו לילדים משנותה 90 המוקדמות של אריק אינשטיין (נדמה לי שם הקלטת "חכם על קטנים") יש וידאו קליפ שלם (בהשתתפות מוני מושונוב וצבי סישל בתפקידי אורח ) של השיר " גברת עם סלים" שמצולםכולו באוטובוס . שכחתי את מספרו של האוטובוס אבל מי שיצפה בוידאו קליף וודאי ירשום את המספרואת הסוג. נדמה לי רכב של דן.

יצחקA

New member
אולי שם הקלטת "כמו גדולים"?

בקלטת וידיאו.....
בקלטת וידיאו לילדים משנותה 90 המוקדמות של אריק אינשטיין (נדמה לי שם הקלטת "חכם על קטנים") יש וידאו קליפ שלם (בהשתתפות מוני מושונוב וצבי סישל בתפקידי אורח ) של השיר " גברת עם סלים" שמצולםכולו באוטובוס . שכחתי את מספרו של האוטובוס אבל מי שיצפה בוידאו קליף וודאי ירשום את המספרואת הסוג. נדמה לי רכב של דן.
אולי שם הקלטת "כמו גדולים"?

מצב
הנושא נעול.
למעלה