אוטובוסים שהשתתפו בסרטים/סדרות

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
האוטובוס הוא O405 של אגד

בקלטת וידיאו.....
בקלטת וידיאו לילדים משנותה 90 המוקדמות של אריק אינשטיין (נדמה לי שם הקלטת "חכם על קטנים") יש וידאו קליפ שלם (בהשתתפות מוני מושונוב וצבי סישל בתפקידי אורח ) של השיר " גברת עם סלים" שמצולםכולו באוטובוס . שכחתי את מספרו של האוטובוס אבל מי שיצפה בוידאו קליף וודאי ירשום את המספרואת הסוג. נדמה לי רכב של דן.
האוטובוס הוא O405 של אגד
ממודל 1989 או 1990. עם שילוט 88.

אלון 58

New member
תח"צ בסרטים

פתחתי שרשור לנושא הנ"ל לאחר שפגשתי אוטובוס מוכר בסרט "סוף העולם שמאלה",39-430 כמובן.אני בטוח שיש עוד.
תח"צ בסרטים
בסרט "תלוה לי את אשתך",מופיעים גם 2 אוטובוסים תיירותיים של אירוס-ירוחם וטיולי-דימונה,את הנהג שמופיע בסרט מטעם טיולי-דימונה אני מכיר אישית,הוא עבד עמי לפני 5-3 שנים בצמ"כ,חברת טיולי-דימונה כבר לא קיימת, אבל היתה בבעלות אחיו(זהו הנהג עם הכובע הגדול על ראשו).אני עצמי עבדתי מעט לסירוגין כנהג אוטובוס מחליף בטיולי-דימונה לפני 11 שנים,אבל הפסקתי לאחר שמה שנשלחתי לבצע ,אלה היו "ויזות" צבאיות בגוש-קטיף,בציר פילדלפי ובכרם-שלום.נהג המונית שמביא בסוף הסרט את הילדים,הוא גם חבר טוב שלי שנתן לי הרבה עבודה על מוניותיו שהיו לו במשך הזמן,אגב,מונית זו שמופיעה בסצנה זו,נגנבה ממנו מאוחר יותר בבאר-שבע,הוא עצמו תושב ערד. אפשר להזכיר את ה-LEYLAND TIGER שמופיע בסרט "חמש-חמש",שהסיע את החיילים מהבסיס למושב הסמוך.בסרט "המחצבה" ישנו דגם מנות ה-50,האם זה ה-SUPER WHITE בנזין ממוזיאון אגד(מופיע כקו 54)?

davidfainshtein

Member
מנהל
יוצר מענין - רכבות

פתחתי שרשור לנושא הנ"ל לאחר שפגשתי אוטובוס מוכר בסרט "סוף העולם שמאלה",39-430 כמובן.אני בטוח שיש עוד.
יוצר מענין - רכבות
סרטים ישראלים שהשתתפו בהם רכבות. אלכס חולה אהבה, כמובן - אני חושב שהיה שם אסלינגן, אבל אולי אני טועה. מישהו מכיר עוד?

קובי לו

New member
בבקשה

יוצר מענין - רכבות
סרטים ישראלים שהשתתפו בהם רכבות. אלכס חולה אהבה, כמובן - אני חושב שהיה שם אסלינגן, אבל אולי אני טועה. מישהו מכיר עוד?
בבקשה
"איזה יופי של צרות" עם זאב רווח ויונה אליאן (צולם בבני ברק הישנה). "חייך אכלת אותה" של יהודה ברקן. "גברת תפתחי זה אני ", שוב של ברקן. "מחפשת בעל על ארבע" מיודענו ברקן יהודה. אחד הסרטים מסדרת אסקימו לימון. "סיפור שמתחיל בלויה של נחש" עם משה איבגי.

קטר מס' 127: "יופי של צרות":

יוצר מענין - רכבות
ארכיון אביתר מוסיף: קטר מס' 127 מופיע בסרטו של אסי דיין "יופי של צרות" שהופק בישראל בשנת 1976. (DVD של "גלובוס – יונייטד" מס' 98844: הופק בשנת 2000). הסרט כולל את שירו הנהדר של נפתלי אלטר: "איזה יופי של צרות" שהוקלט בשתי גרסאות שונות ולא ראה אור מעולם על פלסטיק (ויניל) או דיסק אאודיו כלשהוא. השיר צעד במצעד הפזמונים הישראלי של רשת ג' (החדשה דאז) ושל גלי-צה"ל ואף הגיע למקום שביעי במצעד. נחשב לנדיר ביותר בקרב אספנים שכן עלה עד היום אך ורק על סרטי הקלטה באולפני "טריטון" ז"ל (טכנאי הקלטה: טומי פרידמן). ליל מנוחה מירושלים.

אלון 58

New member
יופי של צרות

ארכיון אביתר מוסיף: קטר מס' 127 מופיע בסרטו של אסי דיין "יופי של צרות" שהופק בישראל בשנת 1976. (DVD של "גלובוס – יונייטד" מס' 98844: הופק בשנת 2000). הסרט כולל את שירו הנהדר של נפתלי אלטר: "איזה יופי של צרות" שהוקלט בשתי גרסאות שונות ולא ראה אור מעולם על פלסטיק (ויניל) או דיסק אאודיו כלשהוא. השיר צעד במצעד הפזמונים הישראלי של רשת ג' (החדשה דאז) ושל גלי-צה"ל ואף הגיע למקום שביעי במצעד. נחשב לנדיר ביותר בקרב אספנים שכן עלה עד היום אך ורק על סרטי הקלטה באולפני "טריטון" ז"ל (טכנאי הקלטה: טומי פרידמן). ליל מנוחה מירושלים.
יופי של צרות
הסצנה שלאחר הקטע עם הקטר,אביתר,האם יונה אליאן מצולמת בתחנת תל-אביב דרום,לאחר שירדה מהקטר?

אורי404

New member
כנפים שבורות: יש רכבות ואוטובוסים

יוצר מענין - רכבות
כנפים שבורות: יש רכבות ואוטובוסים
מכל הסוגים: "זלדה" בחיפה, NL בקו 40 או 42 של "דן", IC3 כמה פעמים, מו-דו, רכבות משא בחיפה ועוד.

shery100

New member
סוף הדרך" בראשון הבא מיניבוס "קווים

סוף הדרך" בראשון הבא מיניבוס "קווים
המיניבוסים החדשים של "קווים" (פיאט) ישתתפו במשימה בתכנית

אורי404

New member
קליפים:

קליפים:
- בקליפ "אשה, אשה" של אבטיפוס יש שימוש רחב ברכבות. חברי הלהקה מצולמים על קטרG12, הם מצולמים על רציפי תחנות רכבת וגם נוסעים על קרונית. אני חושב שהצילום בנסיעה הוא של הקו לירושלים לפני שנסגר. - הקליפ לשיר "תמיד יחכו לך" של לאה שבת מצולם בתחנת רכבת. - אם אני לא טועה, הקליפ של מיקה קרני לשיר מיטשל מצולם בסביבה של רכבת. - בקליפ לשיר "זה לא בדיוק געגוע" מראים תמונות של תל אביב, כולל אוטובוסים של "דן". - לשיר המעולה "יש לי סימפטיה" של שלמה גרוניך מצולמים אוטובוסים שונים של "דן" ברקע (טייגרים וSL-ים על מרכבים שונים).

קובי לו

New member
גם של הזמרת דנה ברגר

קליפים:
- בקליפ "אשה, אשה" של אבטיפוס יש שימוש רחב ברכבות. חברי הלהקה מצולמים על קטרG12, הם מצולמים על רציפי תחנות רכבת וגם נוסעים על קרונית. אני חושב שהצילום בנסיעה הוא של הקו לירושלים לפני שנסגר. - הקליפ לשיר "תמיד יחכו לך" של לאה שבת מצולם בתחנת רכבת. - אם אני לא טועה, הקליפ של מיקה קרני לשיר מיטשל מצולם בסביבה של רכבת. - בקליפ לשיר "זה לא בדיוק געגוע" מראים תמונות של תל אביב, כולל אוטובוסים של "דן". - לשיר המעולה "יש לי סימפטיה" של שלמה גרוניך מצולמים אוטובוסים שונים של "דן" ברקע (טייגרים וSL-ים על מרכבים שונים).
גם של הזמרת דנה ברגר
יש לה קליפ שמצולם ברכבת, נדמה לי שבדרך לתחנת לוד.

אורי404

New member
ואיך שכחתי../images/Emo2.gif ../images/Emo8.gif

קליפים:
ואיך שכחתי

הקליפ לשיר "התחנה הישנה" של טיפקס. שיר יפה מאוד. ברקע השחור-לבן יש טייגרים. לטיפקס יש גם קליפ לשיר "כמו לפני עשרים שנה". ברקע השחור-לבן, רואים אוטובוסים שונים של אגד: 0303, 0405, 0305 "זלדות". נדמה לי שיש שם גם אוטובוסים קומותיים.

וכמובן סוף העולם שמאלה

ואיך שכחתי

הקליפ לשיר "התחנה הישנה" של טיפקס. שיר יפה מאוד. ברקע השחור-לבן יש טייגרים. לטיפקס יש גם קליפ לשיר "כמו לפני עשרים שנה". ברקע השחור-לבן, רואים אוטובוסים שונים של אגד: 0303, 0405, 0305 "זלדות". נדמה לי שיש שם גם אוטובוסים קומותיים.
וכמובן סוף העולם שמאלה
ובו מראים את הגמל,ואת הטייגר -39430 של מוזיאון אגד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה